nov električni avto,nasveti za nakup

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Odpravljajo napake, ampak bi pričakoval, da bodo zamenjali tudi gumbe. Pa s ceno gredo v napačno smer. Škoda, se mi dopade....
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.083
711
113
EU
Tesla nas je navadila na drag električni krš, ki se ga očitno vsi želijo, tako da povsem brezčustveno kupim najcenejšega kitajca, ki bo na trgu, ko in če bom rabil EV.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sad in sajkek

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Tesla nas je navadila na drag električni krš, ki se ga očitno vsi želijo, tako da povsem brezčustveno kupim najcenejšega kitajca, ki bo na trgu, ko in če bom rabil EV.
Mah ne vem no, tesli ne bi rekel krš, kot rečeno zaenkrat sem overall zadovoljen, je kar nekaj neumnosti, ampak nažalost so tudi pri drugih avtih EV in ICE.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.328
113
včeraj sem gledal nek video, o rikverc kamerah...in dejanso od preizkušenih je imel legit in tak kot mora bit samo tesla (sicer v X) narejeno da je uporabno. Vsem ostalim je nekaj manjkalo, ali ološ slika, ali mala slika, ali fišeye da te kap, ali nekaj nekaj.
Sicer ni bilo preizkušenega pravega vozila, a o tem kdaj drugič.
 

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.081
1.083
113
Pri Tesli so kamere za rikverc top. Dve stranski in ena na riti, ti pomagajo. Rezolucija je visoka, plus vidljivost ponoči.
Zapovrh se še ogledala spustijo, ko daš v rikverc. Ampak slednje je ponavadi standard feature na premijskih vozilih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mags

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113

Evo kitajski Volvo.
Pride v jeseni.
Če pa še bo kitajska cena, pa je itaq že prelepo, da bi bilo res.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.499
6.234
113
Sem brala danes. Meni drugace res zanimiv, razen spredaj havba... Ne vem, kaj so mislili. Kakorkoli... Vsi vedno gledamo te cene na kitajskem, potem pa avta najverjetneje ne bo v Evropi, ce pa slucajno ze, pa ne za tak denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.172
1.347
113
Pa jebemo no, samo neki mali jajci. V kolikor mas vecjo druzino (3 otroke), si obsojen na Tesla 6 ali Tesla X, cena sitnica 100k.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.499
6.234
113
Saj imam jaz tudi 3. Na to si obsojen, dokler so se vsi tok mali, da ne more biti nobeden sam doma. Selitev narodov sem temu rekla... Samo za margarino v stacuno, ce karikiram, smo bili najmanj 4je. Posledicno berlingo in c5 aircross. Vseeno je bila zelja, da so vsi zadaj. Zdaj je lažje pa so lahko ze vsi vsak zase doma, da nekoga nekam peljem ali grem sama, pa je vseeno. Samo do tu je treba priti...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.172
1.347
113
Ja, moji so ena in pol, tri, pet. In je moj avto trenutno druzinski avto. Ki pa ne bo sel vecno, pocasi izdihuje pri 320kkm. Zame bi prisel v postel eavto gladko, sem preracunal in glasujem z denarjem. Problem je, ker izgubimo druzinski avto. Tako je ena moznost, da jaz odkartam 40k za elektro avto in se zena menja avto za nekaj vecjega. Kar pa dejansko niti ne rabi, niti ni ekonomicno. Ali pa tesla X ali S. Torej vsaka moznost smrdi.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.241
6.460
113
pri taščici
Dvomim da ima ze kater e avto 3 isofixe zadaj. Mogoče psa "trojček" od kombija.
Kjer pa doseg 400km lahko samo sanjas.
Vorasanje tudi kako so "izpiljene" assistence
Ce se ga sploh dobi v potniški Varianti. Za tovorno vem da obstaja.
Sicer pa Y ni majhen.
Ne vem pa ce spraviš 2 sedeza in jahaca na zadnjo klop. 3 skoraj gotovo ne
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.499
6.234
113
Berlingo ima zadaj 3 sedeže, res pa srednji nima isofixa. Pride v električni varianti. Dosega ne vem koliko ima ta škatla. Imela, ko so bili otroci njegovih let. In takrat je bil ta avto fantastičen glede na potrebe. Praktičen, da ni za povedat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
Potem pa boš težko našel kaj pametnega...velike EV krave bodo vedno bolj porinjene v kot, to je sila mala ciljna skupina.

Edino, če bi američani začeli kaj delat, ampak tisto bo spet bogatija in "preveč" za nekatere.

PS, imaš tudi model S za 20k, samo dovolj star mora bit ;)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ales85