Nov davek ob registraciji vozila

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.760
2.362
113
Pomurje
Ni problem v točno teh par 10 eur. Problem je v par 10 eur tu, par 10 eur tam, vedno in povsod. Nikoli dol, vedno gor. Zakaj že?
Kako dol, če jim gredo plače gor?

Nekje so bo moral izstavit račun za covid dodatke, trenutno aktualne kapice in nasploh razmetavanje državnega denarja.

Pa naj bo na vladi diktator ali svobodnjak!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Žal zadnji posegi kažejo, da ga je vseeno krepko bolj brigalo kot sedanje "svobodnjake", ki so hoteli ustanoviti ministrstvo za vsakega prijatelja.
Naj že naredijo enkrat pokrajine, da lahko tam zaposlijo zaslužne politične botre.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
In si je treba zmisliti še novo nalogo in potrošnjo države. Tega ne bi smelo biti. Če mora biti nova potrošnja za te "parke" za alternativne energente, potem naj se nekaj drugega na istem področju ukine ali zmanjša. Denimo subvencije za električne avte. Tako ali tako se bolj ali manj pokaže, da so cene za kupca, če je dobrin na trgu dovolj, enake in se pač dvignejo za višino subvencije na nekem trgu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Predlagam še uvedbo digitalne identifikacije pri uporabi interneta, da se lahko avtomatsko obračuna poseben davek še za tiste, ki v vsako jebeno temo vlačite politike.

Bo proračunski primanjkljaj rešen za čas posla.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Zelo blizu si, samo malo še manjka. Namesto o "kdo" bi se lahko pogovarjali o "čem", torej o predlogu in ideji, ker mene bolj kot "kdo" je to predlagal zanima, ali je predlog smiseln ali ne oz. kaj se da narediti boljše.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.703
3.588
113
Oooo glej ga muceka, glej, že piska. No pa boste počasi začeli ugotavljati da pa je pod hudo tiranijo in terorjem vseeno bilo malenkost bolje kot sedaj v tej vsesplošni svobodi in demokraciji :valjamse: :aplauz:

Ne gre mi skupaj, alter elita v najbolj produktivnih letih, rešitelja vidi pa nepoboljšljivem jamraču in največjem poražencu v zgodovini. Wtf?
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.483
1.263
113
Iskajoč brata
Zelo blizu si, samo malo še manjka. Namesto o "kdo" bi se lahko pogovarjali o "čem", torej o predlogu in ideji, ker mene bolj kot "kdo" je to predlagal zanima, ali je predlog smiseln ali ne oz. kaj se da narediti boljše.
veš da mi je vseeno a so levi ali desni... jezi me da je davek na davek, nazaj pa dobimo slabše storitve in slabše ceste....

Izključno raja, politik je prisiljen delati po nareku raje.
Res ne slišim sarkazma, sam upam da se ga tukaj ulovil
 
  • Všeč mi je
Reactions: Corvette in MrDaco

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Ne gre mi skupaj, alter elita v najbolj produktivnih letih, rešitelja vidi pa nepoboljšljivem jamraču in največjem poražencu v zgodovini. Wtf?

Ne štekaš kaj sem napisal, v štartu so ti plesne skurile možgane, si preteral s plesom.

Aja pa vseeno me zanima, kdo bi naj bil ta največji poraženec v zgodovini? Poraženec česa?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

jello

Guru
22. sep 2008
9.703
3.588
113
Ojoj, daj preden se vžigaš nagni glavo (če se ne nabere dovolj lahko tudi stojo na glavi) in razmisli kdo je največkrat izgubil volitve (ali v tvojem jeziku koga so največkrat nesli vun). Ko je imel praktično vso moč in oblast da se zasidra na vrhu za naslednjih 30 let. Ko bi moral delat pa je raje jamral in se kot stara baba kregal z vsakim brezveznikom, ki ga je prineslo mimo. In kot sem rekel, najbolj produktivna alter elita je rabila točno dve sekundi, da je vse pozabila in kliče večnega jamrača in luzerja nazaj na pomoč. Bogvampomagaj.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Če si tako analiziral, potem naredi še analizo, kako so se na kak stavek voditelja odzvali iz naših prispevkov plačani glavni mediji. Kako se odzovejo na Golobovo, da boste pač manj jedli, ali kako so se odzvali na kako podobno čvekanje s strani Janše. To je vseeno precej ključno pri vsem.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.982
5.073
113
Če si tako analiziral, potem naredi še analizo, kako so se na kak stavek voditelja odzvali iz naših prispevkov plačani glavni mediji. Kako se odzovejo na Golobovo, da boste pač manj jedli, ali kako so se odzvali na kako podobno čvekanje s strani Janše. To je vseeno precej ključno pri vsem.
Tako je. Spomnimo se novice da na mizi nebo 10 vrst rogljičkov, ter novicr da vsak dan pač ni potrebe jesti meso. Kdo je kaj izjavil, presodite sami, odziv medinjev ter težo povedi tudi. Ampak dajmo si zatiskat oči....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Vse ok kar si napisal ampak pozabljaš, alternativa? A jo imamo? Govorim o alternativi, o boljšem, ne o "drugem". A misliš da še rabimo enega goloba? Sicer pa smo zašli iz teme...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.703
3.588
113
Šur, ključne so analize kdo je komu kaj rekel, kdo je imel 3 sekunde primetima premalo, kot da se iz vesolja ne vidi, da je pušnil ker je tak sposoben, ne pa ker je s twiterja kozlal na folk in ker je spustil s ketne hojsa, da je lajal na ljudstvo. Saj pravim, namesto, da bi delal se je raje kregal z mediji, komunajzerji, nevladniki, gasilci, pedri, upokojenci,.....vsi so krivi samo on ne. Če nimaš ideje kako dalje se spokaj v penzijo in prepusti drugim, brezveznikom recimo.

Še enkrat, dve sekundi ste rabili da ste pozabili zakaj imamo danes to kar imamo.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: cvetka2 in Pepe