Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Malo me moti, da se ne da prav dobro sinhronizirati Google Drive-a namesto Skydrive-a. Live account se mi zdi neumnost, ker ga nikoli nisem uporabljal.

Zanimivo, da to marsikoga moti na WP, na Androidu pa nihče ni jamral, da ne more normalno uporabljat Skydrive ali da se ne more prijaviti s Live, ker Gmail nikoli ni uporabljal
smirk-1.gif
Lepo nas je Google navadil (oz. kar prisilil) na svoje storitve.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Jaz uporabljam SkyDrive in Dropbox. Na prvem imam ogromno free prostora, drugi ima odlično narejeno deljenje map med uporabniki, odlična je tudi "Public" mapa.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Sam je pa glupa fora, da je glasnost zvonenja vezana na glasnost iger/muzike (ce ukines glasnost v igri, ukines tudi zvonenje).
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ja o tem smo že veliko pisali. Je tudi meni osebno to velik fail. Pa sem generalno zelo zadovoljen z WP8 ampak tukaj je pa res brca v temo, se pa sčasoma navadiš da si na to pozoren. Vseeno si že nekaj časa želim dvojni volume (ala media volume ter ring volume recimo).
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
¸To da se glasovi vežejo na glas višine zvonenja je res zelo moteče na začetku sem mislil da se da uravnavati višina za vsak oddelek posebej šele pozneje sem opazil da se ne da.
OPAŽAM tudi da je mobilna povezava zelo slaba me prekinja, odmeva pri klicočem ko govorim z njim , me z zakasnitvijo poveže z klicočim itd. teh stvari ne razumem zakaj se to dogaja imam pa omrežje na 3G.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik retro pravi:
¸To da se glasovi vežejo na glas višine zvonenja je res zelo moteče na začetku sem mislil da se da uravnavati višina za vsak oddelek posebej šele pozneje sem opazil da se ne da.
OPAŽAM tudi da je mobilna povezava zelo slaba me prekinja, odmeva pri klicočem ko govorim z njim , me z zakasnitvijo poveže z klicočim itd. teh stvari ne razumem zakaj se to dogaja imam pa omrežje na 3G.

Lahko, da je 3G signal zanič kjer se nahajaš al' pa Nokia le ni tako popolna kot bi nekateri na vsak način radi prikazali
evil.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Morda je res TUŠ signal slab vendar se mi na Androidu to ni dogajalo , torej je res nekaj ???
Je morda kakšen app za to da bi videl moč signala mobilnega omrežja ?
 
Nazadnje urejeno:

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
@titiov je dal dober predlog. Probaj kako je samo z GSM signalom ... vendar, če imaš istega operaterja ob ISTI lokaciji in imaš na 920-ki slabši signal , potem pač 920-ka slabše vleče od Prestigia !
A je na 920-ki možno izbirati samo GSM/GSM -3G prefered/samo 3G/ LTE .... ?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Naj drugi povejo kako je z nastavitvami na 920-ki. Moj nasvet, za telefoniranje imej samo GSM, za podatke pa si naredi bližnjico na 3G/4G!
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Ni obljubljenih 100mb hitrosti..
pise TEORETICNA hitrost. Tako da preko Mobitela je do 40mb zelo solidna hitrost. Oz. Vec kot vdsl, adsl povezava preko kabla...