Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

jnce

Zelenc'
6. jun 2011
5
0
1
Simobil novih telefonov Nokia Lumia NE bo vključil v ponudbo :/
zajeta-slika.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Če imaš Mobitel imaš aplikacijo "Moj Mobitel", če pa simobil pa "Si.Info".
Mobitel ima to aplikacijo nerodno poimenovano - ko inštaliraš je z imenom "Moj Mobitel", v marketu pa je pod imenom "Mobitel Monitor", ki jo tudi iščeš pod tem istim imenom... Malo zmedeno.
Je pa zato odlična aplikacija.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Glede Simobila sploh ne vidim težav
smile-1.gif

Če so ali nesposobni ali jim enostavno zaradi zgrešene politike ni vredno ponuditi teh Lumij v ponudbo obstaja prosti trg, kjer brez vsakega problema zamenjate operaterja, kjer vam Mobitel ponuja odličen paket 2013 za 20 eur, ali pa se odločite za Tuš, ki jih bo tudi imel v ponudbi.
Čisto enostavno, telefonsko pa obdržite.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ja verjetno bojo sli BB veliko bolje v promet
smirk-1.gif


Res zanimivo, da so to zgresili. Ceprav, ce povprasas po drugih kanalih, pa pravijo, da jih bojo dobili nekoliko kasneje.
 

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
131
55
28
Ima kdo informacije kdaj naj bi LUMIA 920 prišla v TUŠ MOBIL,v kratkem mi poteče aneks in ...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz sem se za 800tko full bal, da bom premaz na ekranu zje***, ker ne uporabljam pedrtašk in raznih kondomov, pa je zaenkrat še brezhibna.

Malce manj matt je telefon, če dam zraven novo.
tongue-1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Še Slovenski test Lumie 920 na Connectu:

Končna razsodba

Nokio Lumio 920 bi lahko, če bi jo imeli kje kupiti, posvojili za 649 evrov v prosti prodaji, kar je primerljivo s cenami po Evropi. Čeprav tišči dlan k tlom bolj, kot primerljivi androidni prvaki, pa zaradi tehničnih inovacij, ki jih s sabo prinaša, nedvomno pomete z njimi. Tu so svetel ekran na dotik ali 'touchless touchscreen', ki ga je moč uporabljati z navadnimi rokavicami, tu je odlična kamera, opremljena s tehnologijo PureView, napredno kombinacijo optike in programske opreme ter naprednim opdravljanjem tresljajev, tu je brezžično polnjenje (ki ga nismo preizkusili, saj v paketu nismo dobili posebne polnilne podlage) in nenavsezadnje je tu tudi operacijski sistem Windows Phone 8, na katerega bo v prihodnosti še potrebno računati. WP mobilniki kot je Lumia 920 postajajo resna alternativa androidnežem in iPhonu, preprosto jih je uporabljati, so oblikovno dovršeni in ponujajo dobro integracijo in povezljivost. In Lumia 920 je najboljša med tistimi, ki so trenutno v ponudbi. Kaj še čakate?

Poveličujemo

odličen uporabniški vmesnik in enostavnost uporabe
prilagodljiv glavni in zaklepni zaslon (lock-screen)
vrhunska manufaktura in kakovostni materiali
svetel zaslon, ki ga je moč uporabljati tudi z navadnimi rokavicami
odlična kamera, ki se še posebej dobro odreže pri slabših svetlobnih pogojih
možnosti povezljivosti in integracija družbenih omrežij
zastonjski aplikaciji Nokia Drive in Nokia Maps
iz dneva v dan rastoča ponudba novih aplikacij, ki jih (podobno kot Apple) preverja Microsoft

Nergamo nad

premajhnim številom zaslonov omizja
brez vhoda HDMI
povprečno baterijo

http://www.connect.si/mobilniki/testi/test-nokia-lumia-920/
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.307
2.360
113
Pomurje
Kako je kaj z multimedijo pri N L920. Nokia N9 mi npr. ne zna predvajati TV v živo iz RTV MMC. Tudi youtube ne dela pri veliko posnetkih.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Jonny77, lahko postaš link do kakšnega posnetka, ki ti ne dela na youtube? Rad bi jih preveril z mojo N9 in aplikacijami, ki jih imam gori. Pa link lahko objaviš v temi o N9, da tu ne smetimo.
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Čakam jo že več kot mesec dni. Ne morem verjeti, da ne morejo nabaviti telefona v nekih normalnih količinah. Prejšnji teden so ga začeli prodajati v Bangladešu. Pa, v kakšni zagamani državi živimo, da nas prehiti en Bangladeš. PM.
bonk.gif