Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Saj, kot kaže, bo pri nas v redni prodaji tudi takšna cena, ko bodo prišle zaloge, upam da vsaj enkrat do poletja pridejo...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj, kot kaže, bo pri nas v redni prodaji tudi takšna cena, ko bodo prišle zaloge, upam da vsaj enkrat do poletja pridejo...

Hja... to itak... cez par mesecev
grims-1.gif
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
@Jest, bil v ponedeljek na Mobitelu, vzel paket 2013 in hotel vzeti še Lumio 920, so rekli da je naročeno in pride danes...pridem danes po telefon; ker je bilo obljubljeno da jih imajo naročene iz ne vem kje.
Danes je pa za spremembo rekla čez cca. dva tedna :-/

Ja, so pa res "talenti" na bolhi, ki ponujajo 350€ za novo Nokio, ki je sploh ni za dobit
smile-1.gif
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Nisem vedel, da Mobitel/Simobil/Tuš izdelujejo telefone
bonk.gif

Nihče ni rekel da jih izdelujejo. Bedno je to da reklamirajo in obljubljajo, aparatov pa od nikoder. Naj lepo povedo kdaj pridejo in to je to. Ne verjamem da nimajo datuma in količine. Nokia jim najbrž ne reče: ja nevemo, enkrat v drugi polovici februarja vam pošljemo mogoče 4, mogoče 12 telefonov.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Nisem vedel, da Mobitel/Simobil/Tuš izdelujejo telefone
bonk.gif

Nihče ni rekel da jih izdelujejo. Bedno je to da reklamirajo in obljubljajo, aparatov pa od nikoder. Naj lepo povedo kdaj pridejo in to je to. Ne verjamem da nimajo datuma in količine. Nokia jim najbrž ne reče: ja nevemo, enkrat v drugi polovici februarja vam pošljemo mogoče 4, mogoče 12 telefonov.

Fora je v tem, ker ne gre to preko Nokie... Za Nokio smo kot kaze nekje na repu kar se tice dobavljivosti... Mobitel jih je menda dobil preko nekih drugih kanalov ... In glede dobav... kot kaze se tocno to dogaja.. Dobavitelj "obljubi" za takrat in takrat toliko in toliko telefonov... potem pa nekaj vmes pride... in se zavlece za teden, dva tri ali vec
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Telefon (oz. bolje receno OS) je res OK... Kamera je med boljsimi na mobilnikih... zal pa je sam telefon prevelik ... vsaj meni osebno ...

Se strinjam. Osebno dosti raje vzamem novega 8X na bolhi za cca. 350 eur.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
A ni 8x nekje enakih dimenzij? "dolg" je enako, širok je edino malce manj...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Jaz bi tudi rajši videl, če bi bil kakšen telefon ki bi imel specifikacije 920 in dimenzije 610
smile-1.gif
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Podobnih dimenzij je ja...samo je precej lazji... Pa fotkic je precej slabsi menda ... (ga se nisem imel v roki) ...

OS praviš da je boljši oz. primerljiv iOSu?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tega nisem rekel
smile-1.gif
... Je pa meni osebno boljsi kot Android ... Kar se tice zaprtosti in stabilnosti je bolj podoben iOS-u kot Androidu ... Je pa nekako na stopnji, kjer je bil iOS pred letom ali dvema ... Rabijo se nekaj casa, da dodelajo dolcoene funkcije... in da jih razvijalci bolj podprejo ...

To je tudi razlog, zakaj je moja Lumia ze v oglasih
smile-1.gif
... Sem mislil, da mogoce bo nadomestek za iPhone... pa se ni tako dalec ... Poleg tega mi je sam telefon prevelik...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tega se jaz tudi bojim ja, da bo prevelika
frown-1.gif

Probat pa je nebi šel na mobitel? Sigurno je razstavljena kot dummy phone ali pa jo celo kdo od zaposlenih ima
smile-1.gif


Praviš prevelika, ne pretežka
wink-1.gif


Še leto ali dve pa bo začel android tenko piskat.
tongue-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.736
5.883
113
rawr
A ti kadiš kaj skupnega z sds-ovci da take ven spravljaš ?
Nokia s svojim 1-2% tržnim deležem WP je celo za BB, do androida je vmes veliko stopnic.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Grem v mediamarkt sprobat, mobitel je v MB nima.

Saj je še itak par mesecev pri nas ne bo, do takrat pa jo bom že nekje "prešlatal".