Nokia brezplačna turn by turn vodena navigacija

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
ksz

od danes dalje je verzija 3,03 navoljo tudi za N97.
Kje pa to vidiš??
confused-1.gif
Jaz je namreč ne vidim
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
ksz

od danes dalje je verzija 3,03 navoljo tudi za N97.
Kje pa to vidiš??
confused-1.gif
Jaz je namreč ne vidim

V telefonu greš v meni --->>aplikacije--->>>posodobitev p.o. in ti posodobi na novo verzijo.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Nalozil sem 3.00 na E 71 (brez posodobitev p.o.-ker v E71 tega menuja ni !) ter karto Slovenije in Italije,ko zazenem navigacijo (pelji do) do dolocenega kraja mi zacne lepo delati in me glasovno voditi,cez kaksne pol minute pa secez ekran pojavi napis "za vstop v trgovino je potrebna povezava...."
Ali to pomeni da od mene hocem da kupim licenco? Ker ko potem kliknem NE se vodenje konca in mi kaze samo zemljevid in tocko kje se trenutno nahajam.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
ali je ze kdo ugotovil na kak nacin vem, katere karte so ze instalirane
smile-1.gif
? In sploh kako spremljat, ce so kaki popravki za katere karte, da se prenesej?
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Ko zazenem navigacijo (pelji do) do dolocenega kraja mi zacne lepo delati in me glasovno voditi,cez kaksne pol minute pa secez ekran pojavi napis "za vstop v trgovino je potrebna povezava...."
Ali to pomeni da od mene hocem da kupim licenco? Ker ko potem kliknem NE se vodenje konca in mi kaze samo zemljevid in tocko kje se trenutno nahajam.
Tudi jaz imam enak problem na E52.Tudi če kliknem DA se vodenje konča.
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Navigacija je trenutno brezplačna le za določene telefone...z določeno verzijo OS-a. Vajin telefon nažalost ni med njimi
frown-1.gif
. Tako, da tisti ki nimam najnovejših telefonov lahko le čakam, če se bo Nokia spomnila tudi na nas...
 

Wolf

Zelenc'
28. jul 2007
29
0
1
Ne vem na kaj si ti posodobil, če sploh si, ampak verzija 3.03 meni deluje bp na E52. Preveri še 1x ali imaš pravo verzijo.
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Sem pravkar dol potegnil verzijo 3.03 prejšna je bila 3.028. Jutri sprobam in javim. Zaenkrat hvala za pomoč.
 
Nazadnje urejeno:

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Kaj potem vam ki imate na novejsih telefonih moznost brezplacne navigacije napise v Moznosti/trgovina in dovoljenja/Moje licence/ meni tam na E71 napise "Veljavno do 28.04.2010"
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
52
Ljubljana
Da ne odpiram nove teme:
Zanima me navigacija za NOKIO 6700 Classic.
Glede na to da ima GPS me zanima če se da na ta telefon naložit te nove free ovi mape.
In če je aparat kupljen v Italiji in ima prednaložene mape (če sem dobro razumel na spletu) da spremeniti jezik navigacije in govorne ukaze?
 

Slielay

Pripravnik
26. maj 2008
159
0
16
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
ali je ze kdo ugotovil na kak nacin vem, katere karte so ze instalirane
smile-1.gif
? In sploh kako spremljat, ce so kaki popravki za katere karte, da se prenesej?

Na Nokia Ovi Suite imaš pod Maps spodaj levo možnost, da vidiš, katere mape vse so posnete.

Mene pa zanima, kje lahko na E52 nastavim, da se v tujini telefon ne povezuje na splet, ko imam vklopljeno to navigacijo? Oz. kje sploh vidim, če se povezuje na splet ali uporablja izključno GPS?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Na splet se ti poveže ali sam GPS sprejemnik, če imaš vklopljen A-GPS, preveri v nastavitvah sprejemnika, druga možnost je v Maps, imaš na izbiro Offline ali Online.