Nokia brezplačna turn by turn vodena navigacija

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.742
432
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:


A tole je po novem tako ali kako? Ponavadi si lahko mape naložil le na spominsko kartico in ne na pomnilnik telefona.

Nekateri mobilniki nimajo moznosti za pomnilnisko kartico... recimo Nokia N95 8GB
smile-1.gif
...

Aha, to si mislil. Vseeno se pri takih telih 8GB predstavi drugače kot interni pomnilnik, kolikor je meni znano. V bistvu so vidni kot normalna 8GB kartica, le odstranit jih ne moreš.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Pa še nekaj me jeb...

Ko poskušam naredit posodobitve v PC suitu in kot tudi v OVI-ju mi ne gre, ker kao ne mora vzpostavit internet povezave.
Karte pa sedaj normalno prenašam.

Lp
 
22. jul 2007
13.280
1.580
113
124
Citat:
Uporabnik matejm1994 pravi:
Pozdrav!

Imam Nokio 5800 in imam te zemljevide. Sedaj pa me zanima če je to res zastonj, ali se obračuna kak prenos podatkov (ok, po Sloveniji imam Džabest, tako da ni problem), če si v tujini. Me pa zanima kako bi ugotovil, če imam karte naložene na telefonu, ali jih mora sproti prenašat. In če jih mora sproti prenašat, iz kje bi jih lahko naložil na telefon.

Hvala.

vklopi flightmode in probajLPWWY
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Tisti ki pravite da na E71 imate free pojdite v navigaciji na:

Možnosti --> Trgovina in dovoljenja --> Moje licence --> Vožnja po regiji Evropa . Tam piše do kdaj je veljavno.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
v licencah je samo možnost posodobi. in če jo zaženem mi sporoči, da ni nobenih novih posodobitev. nikjer nimam na izbiro vožnje po evropi.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
Hm, ali je možno da na N95 ne prikazuje 3d stavb? Ker recimo nazumuram prešernov trg, in dam 3d pogled, pa mi ne pokaže nobene 3d zgradbe? Moram to kako drugače gledati?
 

doktor

Pripravnik
24. sep 2007
167
0
16
Hm, meni je uspelo naložit na ExpressMusic 5800 novi software, potem se je avtomatsko začelo še 'Nalaganje kart', ampak se je vmes prekinilo, ker je kao premalo prostora (na kartici imam še več kot 7GB, na spominu telefona sicer samo še 13MB, ampak ne vem, kaj naj bi tam sploh zbrisal, če). No v glavnem, nova verzija je naložena, ampak mi še vedno sprašuje po licenci. :-(
 

princip

Pripravnik
20. avg 2007
113
0
16
Lj
Jaz imam na telefonu nameščeno (namestitve na kartico ni ponudilo) Nokia maps 9MB in Zemljevidi Ovi 7MB + karto Slo, Cro..., ki ne vem kam jih je namestilo.
Pojdi po navodilih, ki so v prvem postu in si prenesi zadnjo verzijo Ovi Maps, karte pa si prenesi preko Nokia Ovi Suita...
Za prostor v telefonu, si lahko preneseš sms-e na pomnilniško kartico in še kaj, kar imaš zdaj v telefonu.
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Imam Nokio E72, ki ima vgrajen tudi kompas. Prej je delal brez problema, odkar pa sem posodobil Maps na verzijo 3.03, se kompas nikoli več ne vklopi (krogec se ne obarva rdeče ali zeleno ampak ostane bel). Tudi navigacija turn by turn se mi zdi da ne deluje pravilno - zemljevid je vedno obrnjen proti severu, tudi če se peljem po cesti, ki gre diagonalno.
confused-1.gif
V nastavitvah se glede tega ne da ničesar spremenit.
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
To sem že poskušal, vendar je pred nadgradnjo zagrabilo po 10 sekundah. Zdaj pa po par minutah nič!