[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
resno? bi se dalo dobiti na zS?
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, pa ste me pošteno zasuli z ZS..in ko bodo kompleti popolni, me boste pa še enkrat..
crazy1.gif


(čeprav je proti pravilom, ampak, da se rešim iz tega zosa, saj vas je preveč, da servisiram vsakega posebaj, vam dajem namig: Gpsunderground.com ali gpsforum.biz).
 
Nazadnje urejeno:

azeed

Pripravnik
15. sep 2011
104
2
18
opazil, da mi JCV ne dela, zato sem zopet podrobneje pregledal temo in našel rešitev. žal pa spodaj navedeni link ni več delujoč pa bi prosil eno dobro dušo, če mi lahko pri tem pomaga

vnaprej hvala!

Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Glede ne prikazovanja JCV in Tunnelov je bil problem v (neuradnem) data.zip, ki je vseboval več resolucij. Torej tisti, ki vam tega ne prikazuje, si lahko snamete popravljen data in branding.zip ki normalno prikazuje JCV in tunele.

KLIKENZI

zadevo odrarajte in vse tri fajle skopirajte v Primo 2.0 dir (povozi obstoječe). Pozor: Te datoteke so samo za Primo verzijo 2.0!
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Bi lahko kdo dal aktiven link za download Hrvaška.fbl mape, najrajši od njihovega lokalnega za mape (kot pri nas Monolith)?
 
Nazadnje uredil moderator:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Trenutno se malo ukvarjam z zemljevidi Grčije in po pregledu cest na Kefaloniji ugotavljam tako na oko, da sta NQ Q1.12 in TM zadnji lanski identična, med tem ko je TT iz decembra precej slabši.
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
mi lahko kdo svetuje kaj bi lahko bilo narobe in sicer naložil novo karto od monolita 2012 in mi sedaj ne dela tmc opozorila prej sem imel karto Slovenia_R3_TomTom_2011.06_110829 pa je bilo vse ok na napravi mi napiše da ni ključa čeprav je.

lp