[NAVIGACIJA] I-GO novosti

tomis71

Zelenc'
12. maj 2011
18
0
1
aplauz.gif
Sem porihtal svar , v sys datoteki nisem zbrisal vseh vrstic.
Lp Tomi
 

tomi12345

Pripravnik
14. apr 2010
38
0
6
A je kdo imel težave danes s TMC v SLO? Ali sploh deluje?

Po dveh mesecih sem ponovno pognal IGo 8. Nazadnje super delal TMC v Avstriji in Slo, danes pa nič. Sploh ne najde nobene TMC postaje. Pa tudi Primo ne. Pa nisem nič nastavljal dlančnika v vmesnem času.

tomi
 

zimrman

Zelenc'
26. okt 2009
7
0
1
Lep pozdrav
Na mojem Mio moov 360 imam z Janchovo pomočjo nameščen Primo 1.2. Sedaj pa vidim, da je ven prišel "novi" Primo 2.0. In sem pregledam katere specifikacije mora imeti navigacija da deluje, moj doseže minimum. To deluje vredu ali se opazi da je strojček malo podhranjen?
In še glede zemljevidov so notri novejši zemljevidi ali enaki kot v 1.2?
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Kolikor vem, so uporabniki po vecini bolj zadovoljni z 1.2 kot pa 2.0. Tudi sam se vedno uporabljam 1.2, pa tudi tebi to priporocam. Zemljevidi so pa isti.
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
IGO je izdal novo Katjo za Primo 2.0. Sem sprobal in je prvo opozorilo pred križiščem 300m nasledje pa tik pred križiščem. V krožiščih je pa ostala ista rak rana. Staro Katjo morate zbrisat in šele potem prepozna Primo frišno Katjo. Živel prvi MAJ!!!!
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
To se pravi da niso rešili tisto ka je najbolj moteče --cmok v grlu--Katje, kot da ne bi mogla sline požreti, temu se pravi totalna malomarnost, kot da je za Slovence vse dobro , bo treba Micko aktivirati,
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
kdaj izidejo popolni zemljevidi TOP MAP z našo monolitko?

Če slučajno že kdo ima najnovejšo monolitko se mu priporočam na ZS.

Lepe praznike vam želim!

Digital
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik kva123 pravi:
IGO je izdal novo Katjo za Primo 2.0. Sem sprobal in je prvo opozorilo pred križiščem 300m nasledje pa tik pred križiščem. V krožiščih je pa ostala ista rak rana. Staro Katjo morate zbrisat in šele potem prepozna Primo frišno Katjo. Živel prvi MAJ!!!!

Očitno se zadeve le premikajo, Nedavno sem jim namreč preko uradnega prodajalca (Navon) poslal opis in primer napake vkrožiščih, ki je kot vemo v iGO navigacijah prisotna že od samega začetka. Obljubili so, da bodo zadevo uredili. Bomo videli.
smile-1.gif


edit: no sem jo pravkar stesiral..jaz nisem opazil nobene razlike. Je še bolj mutava od prejšnje..
stupid-1.gif


verzija Katje 1.1 še najbolje deluje v Primu 2.0, čeprav je gostota besed še vedno precej manjša kot v Primu 1.2 (z istim voicem)
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Meni je bolj všeč, ker mi javi 300m pred križiščem (prej 100m), samo potem pa tik pred križiščem, to je pa moteče.
Nastavitve so pa:
Napredne nastavitve - napovej razdaljo pred naslednjim zavojem
Raven gostote besed - gostota besed
Uporabljam Primo 2.0
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Simuliraj en izvoz iz AC, tukaj mene zadeva najbolj moti! Prej sem simuliral izvoz Dramlje in ni bilo niti enega opozorila za izvoz...
bonk.gif


(seveda z enakimi nastavitvami kot si jih ti navedel)

edit: vzamem nazaj! Zdaj me je res opozorila (sicer na drugem izvozu) pri 1 km in nato še pri 300m pred izvozom, kar je že dosti bolje in tudi približek verziji Prima 1.2, kjer je Katja dosti bolj zgovorna. Prav tako v mestih zdaj opozarja 300m pred manevrom (prej zgolj 100m prej) kar je seveda dosti boljše!
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno: