[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
@darjan
Več-Nastavitve-Nastavitve Zemljevida-Nastavitve uporabniškega zumiranja (vklopi)-Spodi dobiš gumb Nastavitve uporabniškega zumiranja in naštimaš po svojo želji
wink-1.gif
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
E točno to sem hotel tudi jaz napisati nekaj postov nazaj, pa me je Janch prehitel. Zadnjih 200(če ne celo več) postov so se tukaj objavile samo dve stvari iz naslova teme, Primo 2.0 in novi GJ-AK skin, vse ostalo pa same želje po nekih spremembah in improvizacijah samega sistema oz. vprašanja v zvezi z skinom. Dajte se ljudje malo skulirat in se držat tega kar piše v naslovu teme, če pa si tako močno želite nekih sprememb oz. vam to kar vam drugi razvijalci ponudijo zastonj ni vredu ali dovolj, se pa kdaj še sami lotite kake zadeve pa da vidimo kaj bo potem na razpolago.
Madona me to razkuri, vsi bi nekaj imeli na koncu pa še to kar zastonj dobite ni dovolj. Ste ko naš predsednik zveze svobodnik sindikatov g.Semolič, ki vse kar ve povedati, da predlog, ki ga je dala vlada ni dober in da čaka na odgovor države oz. čaka kaj bo storila država, sam pa nima in nikoli v svojem življenju še ni imel konkretnega predloga. Točno taki ste eni tukaj.

Svoboda narodu...

edit by Janch:
hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

dario78

Pripravnik
23. jan 2010
32
0
6
46
Ljubljana
Janch mi vec ne odgovarja na ZS, pa nic zato
V glavnem model se je matral skupaj z mano preko ZS da mi je na daljavo zrihtal moj MIO M400 v IGO PRIMO 2,0

RESPECT JANCH!!!!!!!!!!
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
ftr vsebuje podatke o dovoljeni sirini, visini, tezi itn. na zemljevidu (po domace, ftr "naj bi vedel" kaksna vozila so dovoljena na dolocenem odseku ceste). Naj bi se uporabljal za tovorna vozila, avtobuse in podobno, vendar ne priporocam uporabe tega v Sloveniji, ker te bo veckrat zahebalo kot resilo. V Angliji pa baje zadeva kar dobro funkcionira. Drugace pa poglej tam, kjer si nastavljas vozilo, imas polja za vnos teze vozila in podobne zadeve in to potem Primo primerja s podatki v ftr datoteki, da te ne pelje tam, kjer je prepovedano. Kompliciram...upam da ves za kaj gre
smile-1.gif
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Citat:
Uporabnik dario78 pravi:
Se da kak kombi najdt kot prikaz vozil? Kak Citroen Jumper furgon....

HVALA!


Še dobro, da kdo ne vpraša, če je na voljo kje glas od Nine Osenar, pa če je možno, da bi se med njenim govorjenje v zgornjem desnem kotu pojavila njena gola slika.

Madona tri dni od mojega izbruha je bil mir, zdaj pa je tema spet zašla iz svoje smeri. Pa kaj so eni nepismeni ali kaj?

Kaj so .ftr datoteke ni nobena iGO novost, ljudje!

Moj predlog:
Janch in vsi drugi poznavalci, ki ste v preteklosti na tak ali drugačen način pomagali pri rešitvah težav, preprosto ignorirajte podobna vprašanja tistim dva ali tri poste višje in jih pustite tavat v temi. Jih bo že pamet srečala ali pa lenoba obšla.

Pa lep dan še naprej
 

dario78

Pripravnik
23. jan 2010
32
0
6
46
Ljubljana
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
Citat:
Uporabnik dario78 pravi:
Se da kak kombi najdt kot prikaz vozil? Kak Citroen Jumper furgon....

HVALA!


Še dobro, da kdo ne vpraša, če je na voljo kje glas od Nine Osenar, pa če je možno, da bi se med njenim govorjenje v zgornjem desnem kotu pojavila njena gola slika.

Madona tri dni od mojega izbruha je bil mir, zdaj pa je tema spet zašla iz svoje smeri. Pa kaj so eni nepismeni ali kaj?

Kaj so .ftr datoteke ni nobena iGO novost, ljudje!

Moj predlog:
Janch in vsi drugi poznavalci, ki ste v preteklosti na tak ali drugačen način pomagali pri rešitvah težav, preprosto ignorirajte podobna vprašanja tistim dva ali tri poste višje in jih pustite tavat v temi. Jih bo že pamet srečala ali pa lenoba obšla.

Pa lep dan še naprej

postavil sem vprasanje, tako kot mnogi drugi, ce se da kje dobit kak avto kot slikca
Zame je sam igo novost, ker sem ga sele zacel uporabljati. Mislil sem, da je forum namenjen pomagati nam laikom, ki pojma nimamo o teh zadevah. Ne pa da nekdo "bruha" po njem.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mah, treba je tudi vedet, da je Primo izredno prilagodljiv program, ki poleg privzetih funkcij, ponuja tudi nešteto raznih modifikacij. Skoraj vsak dan kaj novega na to temo. Se pa že en čas sprašujem, ali naj ustvarim novo temo kao "Primo modifikacije", kamor bi se naslavljala vsa sporočila, ki se ne dotikajo neuradnih funkcij Prima. se pa bojim, da se bodo tam spet potem mešala vprašanja in informacije o neuradnih funkcijah, kot tudi o uradnih funkcijah Prima in tako smo spet na istem. Zmešnjava tako ali drugače!
wink-1.gif


V glavnem, malo strpnosti istim, ki niste dovzetni za vse spremembe, pa bo! Sporočila kot so:
Citat:
za kaj se uporablja .ftr fajl?

pa bodo moderirana kot spam. Vse in še več o iGO navigacijah piše v iGO wiki.
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Pa to je točno to kar sem jaz hotel izpostaviti, da vprašanje, kje se da dobiti slikca avta ni novost. Novost bi bila, če bi nekdo nekje našel ali pa sam naredil takšno sliko in jo prilimal sem gor.

Zdaj si pa zamisli, če bi vsak zastavil eno takšno vprašanje, kako nasmetena bi bila tema oz. je že.

Sicer pa kaj vam je tako pomembna neka slikica namesto default puščice, ko pa navigacijo med vožnjo tako ali tako zelo redko gledaš, več ali manj jo poslušaš? Privzete nastavitve so še največja garancija za odlično delovanje te odlične navigacije.

Janch vsaka čast, da imaš tako dobre živce, ko vsak da dobiš en kup nekih vprašanj, na katera si že nakaj sto krat odgovoril, in ne samo to, še celo temo z popolnimi opisi in navodili si pripravil. Po nekaj mesecih pa tip postavi vprašanje kaj so .ftr datoteke. Postal si moj novi idol, do sedaj je bil to Chuck Norris. Jaz bi verjetno že zdavnaj bil na zaprtem oddelku kakšne ustanove za zdravljenje duševnih bolezni.

iGo rules!!!
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
@igorduska, tudi v tvojih dveh vpisih ni zaslediti novosti, temveč edino tratenje našega časa!
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
samo meni ko ga skopiram v mapo Primo\content\skin\ in grem v Primotu mi ga ne pokaže v nastavitvah dnevni in nočni prikaz... sem mislil da je krivo C v imenu pa sem ga izbrisal pa mi še vedno ne pokaže... pokaže pa gjak 1.06
Probal sem parkrat pa mi nikakor ne uspe... se ve kaj bi lahko bilo narobe
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno nisi odpakiral zadeve. Ko odpakiraš dobiš ven 2 zadevi - mapo "utility" in datoteko "gjak_1.07.zip" (in šele to je skin ki ga kopiraš v mapo SKIN). Utility pa kopiraš v mapo Primo.