[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
katere dnevne in nočne barve zemljevida se uporablja? privzete 1/12?

pa kateri skin priporočate? picto, dimka, gjak ipd? hvala
zmaga.gif


pri osvetlitvi imate drsnik kako'
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
evo meni malček nagaja:

več/nastavitve/nastavitve zemljevida/galerija vozil 3d...ko kliknem restarta.
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
@Janch
Spet si vse zrihtal, svaka čast
priden.gif

Za tvoj trud si zaslužiš eno nagrado, dobiš 100 altov iz mojega plitvega žepa (pa kupi si ke lepega
grims-1.gif
)
Da še nas bi le naprej razveseljeval s bonbončki
cheer.gif



Edit: Zanima me edino Zvoki in opozorila/Napredne nastavitve/napovej razdaljo pred nasl. zavojem: če obkjukam al pa ne, ko mi isto govori "čez 250 m zavijte levo". Nevem, kaka je razlika.
 
Nazadnje urejeno:

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Nov paket je super samo ni niti enega kamiončka
frown-1.gif


Kako se teli avtomobilčki delajo? Jaz bi rad imel en Mercedes Actros
smile-1.gif
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Janch vprašal bi kaka je razlika med GjAk v1.06 in GjAk v1.03 skin katerega uporabljam sam z tvojo pomočjo na Primotu 2.0
Ni pa mi jasno tole GJ_AK-1.2 (3/12) shemo... kje to shemo vidim in čemu služi... upam da ne bom ispadel b....
Če so uporabne novosti bi te prosil na ZS.
lp Jože
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
A so že experti tako daleč, da deluje gladko na telefonih z win 6.5, recimo kot je HTC touch HD z resolucijo 800x480 ali so še kar problemi z memory.
Namreč uporabljam še kar primo 1.1 in me zanima, če je že čas da naložim 2.0 ali je še za počakat, da izpilijo vse skupaj, da mi ne bo sredi tujega terena vse skupaj sesulo in bom moral iz predala potegnit zemljevid.
 

sharky77

Pripravnik
24. jul 2011
36
0
6
Mene pa zanima kako uredim IGI Primo 2.0, da mi deluje bluetooth na samim programu. Navigacija Wayteq X960BT.
LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@Jozee
Razlike med verzijo GjAk skinom 1.03 in 1.06:
- dodane zoom nastavitve
- dodana opcija, da se lahko izključi samodejni preračun poti ob skrenitvi iz poti
- informacije o preračunu poti
- dodane bližnjice za domači (home) naslov in službo (work)
- tehnične izboljšave

glede shem - te so neodvisne od skina, predstavljajo pa nič drugega kot različne barvne profile zemljevida (cest, pokarajine). Med različnimi shemami lahko izbiraš Več-->nastavitve-->nastavitve zemljevida-->dnevna/nočna barva zemljevida.

@waters
Poskusi TEGA. Je pa pogoj, da ti Primo 2.0 sploh deluje na WM, pred kratkim končno najdena rešitev v patchanem .exe fajlu.!

@brainstorm
beri zgornji odgovor namenjen watersu
wink-1.gif


sharky77
BT bi moral normalno delovat na WayteQ napravah v relaciji s Primom. Najprej poveži napravo in telefon, šele nato zaženi primo. Naj te tista ikona v osnovnem meniju Prima ne zavede, ker je popolnoma brezpredmetna in je namenjena samo za nekatere druge naprave, pri katerih se povezava BT in naprave poveže na drugačne načine.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
To mislim, ja. Meni prikazuje samo table, noce pa prikazat slike. Pa sem zamenjal Branding, Data in exe fajle. Si ti spreminjal se kaj drugega?