[NAVIGACIJA] I-GO novosti

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Imam enak problem, vendar mislim, da ni povezan z zemljevidom, pač pa s ključem - meni najde postajo s TMC (recimo Radio SI) potem pa napiše, da ni ključa.

Bom sedaj zamenjal nazaj na star zemljevid, da vidim če je to.

Zemljevidi niso krivi. Preveri postaje najde TMC ko preverja ključ napiše ni CA-TMC (ni ključa). Sem opažal to že par dni, pa sem mislil, da spet naš TMC nekaj zeza. Aktualni ključ je iz 2009 in povsem možno je, da so ga skenslali.
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glede na to, da se je prav te dni pojavil TrafficNav za iPhone - samo prometna obvestila, predvidevam, da so spremenili nekaj na licenci - ključu.

Sedaj sem preveril še navigacijo, ki jo imam v avtu in je pred kakim tednom TMC še delal, sedaj pa ne.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik heckler pravi:
Ali morda kdo ve, kaj je z pašnikom MP?

tip je specialec v ameriški vojski in je na misiji. Ko pride do težav pa očitno ni nikogar, ki bi reševal probleme. Je pa napisal, da to nikakor ne pomeni nič "dramatičnega" in da je baza na varnem. Kmalu bo urejeno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kar se tiče TMC v SLO. Odgovor TrafficNav:

Tisztelt Partnerünk!

Az észlelt hibáról a bejelentést megkaptuk, munkatársaink dolgoznak rajta!

Üdvözlettel:
TrafficNav


Da se ne boste preveč mučili - ugotovljena napaka v aplikaciji - delamo na tem.
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
hvala za info ampak te dni sem bil na dopustu in v Italiji in Nemčiji TMC dela brez problema.

lp
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Nekaj se govori o kartah Teleatlas 2012.05 (sicer naj bi bile v kompletu nekatere datirane 2011, nekaj pa jih je januar ali februar 2012). Ali je kdo že zadevo preizkusil?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
gre samo za update verzije 2011.12. To se vidi v klasifikaciji [120510] torej datiran kot 12.5.2012. Verjetno ni šlo za generalni update, da bi jih lahko poimenovali kot 2012.05
 

Vitoj

Zelenc'
12. avg 2012
1
0
1
Javna zahvala!
Janch - Navi.Guru,

Najlepša HVALA! Vse deluje O.K. ali kot bi pri vas rekli U_NULO!
Primo 2.0 by Janch za WinCE 6.0 na hitri 8GB SD kartici,
za 2.din NAVI GPS Radio - made in Hong Kong for Mitsu,
JVC+tunel view, Gjak 1.08 final version, kombinacija
vodenja zvok radia in Primo hkrati, ter bluetooth mbt,
karte Navteq 2012.Q1, sateliti odmah - takoj, ko v mestu,
tekoče, z vsemi nastavitvami zadnjega Gjaka - vse deluje!
Hvala ti za prireditev mojega sys.txt-ja, da je tako!!!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bad newz...

Kot že nekaj časa vemo uporabniki Primo navigacije, tmc že nekaj časa ne deluje. Sem pa danes dobil informacijo iz prve roke, da pa TMC normalno deluje na original Primo softweru, kar nam končno da odgovor, kje je problem. Torej avtomatični odgovor madžarov (Trafficnav), kjer nam prijazno sporočajo, da za "napako" vedo in da jo odpravljajo, je torej bullshit in dejansko pomeni "Üdvözlet kalózok!"
grin1.gif


Glede na to, da je najverjetneje problem v traffcnav licenci, bom probal zadevo predstavit igo maherjem na tujih forumih in če nam bo sreča naklonjena, bodo morda našo TMC licenco fixali da bo storitev spet na voljo..
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ta sneg ravno mene zanima. Meni odkar sem ugotovil napako (v začetku julija) ne kaže sploh nobenega dogodka. Kako to da nekaterim kaže ta sneg?

Čisto tako BTW pa me zanima, če so licenco spremenili, kako potem dela tistim pravim uporabnikom. A so oni dobili kak updejt? Ker kolikor se spomnim veselih začetkov je bilo nekaj govora o life time licencah.