Namesto 113 kličite 014781000

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Khmm, če je vse legalno, zakaj pa potem policaji sami pišejo, da so naredili pizdarijo, pa zakaj so že takrat pisali, da če so ga ustavili načrtno da je to huda kršitev?

Pa zakaj si lagali, da ga niso načrtno ustavili, če sedaj vidimo da so.
Pa kako da notranja preiskava tega ni odkrila, tako da imamo sedaj občutek, da je notranja kontrola zgolj organ za pometanje pod preprogo.

No itak pa ne bo nobenih sankcij, saj notranja preiskava ni ugotovila kršitev.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
V bistvu bo tu zelo tezko okvalificirati kakrsnokoli kaznivo dejanje. To je fakt ki nima veze s tem kje delam.

Dejstvo pa je, da ce ta chat res obstaja (ja da se marsikaj ponarejat - ceprav sam menim da je zadeva pristna) je na debelo laz postavila Petrovica, ki je v zvezi s tem postopkom dajal neke izjave ce se ne motim...

Kot slisim pa gre za notranji boj v sindikatu - uzaljeni funkcionar ki proba namocit Petrovica.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Sindikalist Petrovič: Nikogar nisem klical in ničesar naročal

Vi torej niste pozivali, da bi ga ustavili?
Ne. Niti ne poznam teh policistov. To so me že takrat spraševali.

Ampak kolikor vidim, ste sodelovali v tem pogovoru. Mislim, da vas je bilo 24 ali 25.
To ja. Lahko, da gre za klepet s kakšnimi kolegi.

Med njimi ste tudi vi.
Ja, ja. Pa verjetno so tudi kakšne »zafrkancije« in tako naprej.

Ampak iz »zafrkancije«, kot pravite, se je zgodilo, da so potem ministra zares zaustavili.
Verjetno je tudi, da bomo stresli kak pesek na cesto, obvoznico zaprli ...

Ne, tega pa ni. Piše, da želite ministra ustaviti.
To je verjetno kdo kaj napisal.

Mislim, da ste napisali, da bi bila ustavitev ministra najlepše darilo za obletnico SPS.
To pa je, ja. Pa nasmešek zraven.

Tega se ne spomnim. Kako pa komentirate to, da so že pred časom govorili, da se je to zgodilo zaradi izvajanja pritiskov sindikata zaradi stavke?
Jaz takrat, ko so ustavili ministra, sem spal, halo?! Nikogar nisem ne klical ne ničesar naročal.

Na koncu pa se je vseeno uresničilo, kar je napisano v pogovoru?
Ne vem. Dosti stvari je bilo napisanih, kaj vse bomo naredili ... Ne vem. Včasih je kdo od mojih kolegov impulzivno napisal ...

Boste odstopili s funkcije?
Zakaj bi odstopil, če nisem nič nezakonitega počel?

Sodelovanje pri tem, da se ustavi ministra za vsako ceno, pa ni zadosten razlog?
Ne, kje pa. Jaz sem bil takrat na zabavi, če se prav spomnim, in sem šel zelo hitro spat.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Vsi so umazani, od policistov, do ministra. Kaj cmo zdej....najebal bo mali clovek, ko bo konec stavke..... To ze sedaj smrdi in je jasno vsakemu, ki ima kaj v glavi. No, ce bo vse po regelcih, se nimamo cesa bati kajne....
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.837
1.121
113
kje je tu "zloraba policijskih pooblastil" ? Človeka so pač ustavili in je napihal in to je to. Zloraba bi bila, če bi bil trezen in bi rekli da je bil pijan. Povsem drugače pa je, ko v križišče zapelješ pri zeleni, na drugi strani križišča pa te čakata policaja, ki v predlog sodniku za prekrške napišeta, da si "zapeljal v križišče s polno hitrostjo ko je na semaforju gorela rdeča luč" in potem tudi na soočenju pri sodniku na debelo lažeta, čeprav pri semaforju, pri katerem se zapelje v križišče , ni bilo ne policaja, ne civilista, ne kamere - nič. Pisanje kazni po normi. To je prava zloraba policijskih pooblastil.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.779
113
v lokalni ostariji
javr "zloraba" itd je taka luštna beseda ki pri raznih membrainih zbudi čustva nastroejna proti milici... sej namen tega vsega skupaj je samo to, da se ljudi ponovno prepriča kako policija dela proti njim. da bogega bogega ministra ustavlja... in kako so grdi grdi miličniki...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.408
113
EU
Citat:
Uporabnik javr pravi:
kje je tu "zloraba policijskih pooblastil" ? Človeka so pač ustavili in je napihal in to je to. Zloraba bi bila, če bi bil trezen in bi rekli da je bil pijan. Povsem drugače pa je, ko v križišče zapelješ pri zeleni, na drugi strani križišča pa te čakata policaja, ki v predlog sodniku za prekrške napišeta, da si "zapeljal v križišče s polno hitrostjo ko je na semaforju gorela rdeča luč" in potem tudi na soočenju pri sodniku na debelo lažeta, čeprav pri semaforju, pri katerem se zapelje v križišče , ni bilo ne policaja, ne civilista, ne kamere - nič. Pisanje kazni po normi. To je prava zloraba policijskih pooblastil.

Ni zloraba. Temu se danes reče mobing
grims-1.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik javr pravi:
kje je tu "zloraba policijskih pooblastil" ? .
Zloraba policijskih pooblastil je, ker so za namen osebnega maščevanja uporabili policijska pooblastila.

Ni šlo za nobeno redno kontrolo prometa, Koprivnikar je bil edini, ki je bil ustavljen to noč, policaji so najprej vohljali, kje se bo gibal, se dogovarjali da ga bodo sneli, med njimi je krožila je slika avtomobila, opazovali so ga, kdaj bo speljal izpred lokala, in nenazadnje je sodelavec "V" načrtoval, da ga bo napil (dal za rundo ali dve).

In to vse zato, ker je par dni prej nekaj rekel, kar policajem ni bilo všeč.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kakšna zloraba policijska pooblastila?

lepo so ga ustavili tako kot tebe ali mene in možakar ni napihal... kaj zdaj... a je kakšen problem?
Ja no..če je bilo res dogovarjanje miličarjev, kdaj in koga bodo ustavili ipd..ni ravno vse čisto.Ampak, v poplavi vseh nečednosti je ta "aferica" še res najmanj zgleda..
grims-1.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kakšna zloraba policijska pooblastila?

lepo so ga ustavili tako kot tebe ali mene in možakar ni napihal... kaj zdaj... a je kakšen problem?
Problem je, ker so za lastne interese zlorabili policijska pooblastila, kakor je videti.

Ja, saj tudi mene so nekoč ustavili na precej podoben način, ker sem se enemu teden prej nekaj zameril, ampak žal jaz nisem uspel poslikat njihovega dogovarjanja ali telefonskih prisluhov. Kar ne pomeni,da se na tak način, torej z uporabo policijskih pooblastil sme izvajat pritisk, na osebe, drugačnega prepričanja. Z namenom odstraniti neugodnega pogajalca in si tako zvišat plače.

Sicer pa so policaji zjutraj po akciji že sami ugotovili, da so naredili pi*darijo, ko zna koga spravit v postopek, kot je razvidno iz FB.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.779
113
v lokalni ostariji
meni je kot zrelemu odraslemu jasno, da pač se zmenijo med seboj kakšno zadevo (ni to nobena zloraba) a veš isto kot se dva štromarja zmenta kako bosta štrom v eni bajti pri franclnu potegnila...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.779
113
v lokalni ostariji
recimo ja... telex in gatto se dogovorjata da bosta štibru opremila elektriko. seveda se zmanita da bosta namesto pravilne izvedbe ozemljitve njemu anredila kar ničenje... z plavo žico;)

a ej to zloraba? pač dogovor znotraj foha...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Citat:
Uporabnik javr pravi:
kje je tu "zloraba policijskih pooblastil" ? Človeka so pač ustavili in je napihal in to je to. Zloraba bi bila, če bi bil trezen in bi rekli da je bil pijan. Povsem drugače pa je, ko v križišče zapelješ pri zeleni, na drugi strani križišča pa te čakata policaja, ki v predlog sodniku za prekrške napišeta, da si "zapeljal v križišče s polno hitrostjo ko je na semaforju gorela rdeča luč" in potem tudi na soočenju pri sodniku na debelo lažeta, čeprav pri semaforju, pri katerem se zapelje v križišče , ni bilo ne policaja, ne civilista, ne kamere - nič. Pisanje kazni po normi. To je prava zloraba policijskih pooblastil.

Ni zloraba. Temu se danes reče mobing
grims-1.gif
https://sl.wikipedia.org/wiki/Mobing


Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kakšna zloraba policijska pooblastila?

lepo so ga ustavili tako kot tebe ali mene in možakar ni napihal... kaj zdaj... a je kakšen problem?
Si samo neumen ali trolaš ?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.779
113
v lokalni ostariji
ytbnd očitno sem neumen.

če ustavijo pjančka ki je speljal iz gostilne ploskate. sedaj ko so ustavili ministra je pa to prekoračitev pooblastil...

hmm...

in a je prekoračitev tudi če en miličnik reče drugemu: čuj pazi toti f opel rekordu je bolj pjanček...