Nalimajte gole slovenke!!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Pa ne moreš kar banat, zaradi pisanja v tako neresno temo v neresnem delu foruma.
smile-1.gif


Še žaljenje je dovoljeno v spamu, čveku in bitki med spoloma.
smile-1.gif


Sicer pa lepljenje slikic brez komentarjev se tudi meni ne zdi smiselno. Tudi na cesti ko s kolegom vidiš bejbo pokomentiraš. Jaz sem za to, da je dovoljeno komentirati slike, pa verjamem, da še kdo. Razen če je tema namenjena samo drkanju na slike slovenskih deklet.

Samo v razmislek.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, ne rečem, samo eni malce preveč težijo vseeno ...

lep primer neumestnega komentarja:

Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
ovca raj drka, kot da bi kaksno sliko nalimal.

komentarji itak morajo bit, sploh, če gre za kakšno poznano ali celo testirano meso, ampak vseeno neka zdrava mera ... ne da vidiš 10 novih postov, pa nič slikc, ampak sama prefookavanja ...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Pa ne moreš kar banat,

Mislš
grims-1.gif
.

Lahko. Sam.. Eh, po razmisleku je Gatto spet na prostosti. Gre se pa za načelo. Jz rečm, da komentarji niso zaželjeni, vi udru mujo lapat.. Kje je fora? nevem, men so govoril, da samo bebci ne zastopjo, kar se jim reče...
stupid-1.gif


@Sajkek:
roza.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
ja tale tema je samo za gledat, in ne za komentirat - to hoče ovca dopovedat - se mi zdi...

oz. zanimivo pravilo - komentar lahko napišeš, le če pripopaš eno slikco več kot tisti, katerega slike komentiraš!

hm...???
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.387
2.416
113
Lahko Janko, ti jaz dovolim! Če pa bo owca delala probleme pa
10.gif


PS:. Upam da se nisva napačno razumela, komentiraš lahko le kje se določena gospodična na sliki nahaja, mogoče njen osebni kontakt, na kakšno foro pade itd..
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
ne. hotel sem povedat, da recimo ti objaviš eno slikco (to pravilo bi veljalo od sedaj naprej), in če jo jest komentiram morem objavit 2 in moj komentar, če kdo komentira moje more objvit 3 slikce in komentar, itn...

če se skomu ne bi dalo iskat 14 slik da bi lahko komentiral predhodnih 13, bi mogu objavit kakšno posebej hudo, lahko tud samo 1 in komentar...
 

julicnik

Zelenc'
11. nov 2009
25
0
1
in to so vse slike nagic kar jih premore slovenija al kako ??? :D :D :D
Samo 50 strani al kaj
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Jaz pa jih ne upam limat, ker je to kaznivo dejanje!!!

Nazadnje ko sem nalimal en styling hunt mi je za tri dni zvonil tel. pa sem poslušal kaj si mislim, da lepim slike brez vednosti lastnika itd itd itd.......mgoče posredujem slike komu ko je malo bolj anonimen kot jaz pa bo on kaj prilepo
evil.gif

To kar se tiče avta, pa se mi zdi pune banalno........te pa se naj s pokritim vozijo al pa ga ma vedno v garaži, da ga folk nebo slikal.....
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
A ni že dovolj teksta? Vsakič, ko je kak nov odgovor bi bilo kaj za pogledati pa ni nič :p
 

lesnik

Zelenc'
3. dec 2009
2
0
1
Kdo ti daje pravico pisat o osebnih podatkih te osebe???
jezen.gif
...takoj izbrisi,ker je seznanjena s tem in je ze ukrepala proti tebi!!!!!
 

lesnik

Zelenc'
3. dec 2009
2
0
1
pobrisi vse kar si napisal o njej,ker je seznanjena in ze raziskuje kdo si,kje delas,kje zivis itd....
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.077
3.161
113
Citat:
Uporabnik lesnik pravi:
pobrisi vse kar si napisal o njej,ker je seznanjena in ze raziskuje kdo si,kje delas,kje zivis itd....

kakšen wc papir uporablja in katero zobno pasto
smirk-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.855
386
83
Kar meni pošlji slike, limal jih ne bom, bom jih pa pogledal. :> ( pa ne mislim plehovje :> )
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.