Mobilna Urbana

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V bistvu bi bilo res vseeno, če pri direktnem plačevanju ne bi bilo tistega zoprnega potrjevanja plačil z NLB Pay, po možnosti kje na soncu. :p
 

mpm

Pripravnik
18. avg 2007
123
6
18
Kaj je potem namen avtomatskega polnjenja? Res bi lahko pustili (in bolj jasno napisali) da trga direkt dol kot pri EasyPark.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kaj je potem namen avtomatskega polnjenja? Res bi lahko pustili (in bolj jasno napisali) da trga direkt dol kot pri EasyPark.

Urbana ni samo zanolacevanje parkirnine… In kolikor vem, se samo pri parkirnini zaenkrat lahko cpra direktno iz kartice… Razlika v primerjavi z EasyPark je ta, da ni dodatne provizije kot pri EasyParku…

Drugace pa pomoje za placevanje vozenj z busom ali izposojo BicikeLJ rabis dobroimetje…
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.409
977
113
Obišči stran
Urbana ni samo zanolacevanje parkirnine… In kolikor vem, se samo pri parkirnini zaenkrat lahko cpra direktno iz kartice… Razlika v primerjavi z EasyPark je ta, da ni dodatne provizije kot pri EasyParku…

Drugace pa pomoje za placevanje vozenj z busom ali izposojo BicikeLJ rabis dobroimetje…
Za BicikeLJ itaq rabiš posebej app in naročnino...
 

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
60
38
18
Urbana ni samo zanolacevanje parkirnine… In kolikor vem, se samo pri parkirnini zaenkrat lahko cpra direktno iz kartice… Razlika v primerjavi z EasyPark je ta, da ni dodatne provizije kot pri EasyParku…

Drugace pa pomoje za placevanje vozenj z busom ali izposojo BicikeLJ rabis dobroimetje…
Za bicikelj ni potrebno dobroimetje. Enkrat letno se mi 3 Eur odtrga s kartice katero imaš nastavljeno. Visa...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.757
115
63
Je možno prenesti dobroimetje z fizične rumene neimenske Urbane v digitalno na telefonu?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz sem prenašal sredstva iz stare mobilne Urbane. Fizična kartica se mi je po petih letih neuporabe deaktivirala, tako da so šla sredstva v NULL. Je pa poskusila fizčno kartico prenesti prijateljica, pa ji ni uspelo. Predvidevam, da gre prenos samo za imenske kartice, ker te pred poskusom prenosa sprašuje za ime in priimek.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ok, pol staro fizično stanje porabim za parking in v kanto......


Saj tudi za parking ne bo slo pomoje :p ... Sam imam eno Urbano takoj od zacetka, ko so jih izdali in jih je bilo treba it iskat se na LPP ... Uproabljal sem jo obcasno za kaksno parkiranje... Zadnje case pa ni nikoli prijela... na njej je se nekaj manj kot 3€ ... in je pomoje prestara in ne deluje... ceprav preko spleta se vidi stanje ...

Kartice_-_Emk.png


Iz stare mobilne Urbane pa je slo prenest stanje BP ... le z enakim e-mail naslovom se je bilo treba registrirati v novo aplikacijo Urbana ...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.757
115
63
Moja še deluje, vsaj na pet let jo moraš uporabiti. Dva dni nazaj sem opravil avtorizacijo na spletni strani.
Bom poskusil na parkingu......