Mobilna Urbana

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
Verjetno je kriv kaksen Googlov avtomatiziran cistilec zaradi taksnih ali drugacnih razlogov ter posledicni "false positives". Menda traja kaksen dan, da uredijo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zadnjic, ko so objavili novo verzijo sem dal linke do iOS in Android verzije...

iOS verzija je normalno dosegljiva... Android pa kot kaze ni...


Not_found.png
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
No našli kakšen večji bug pri plačilnih karticah, pa so jo raje odstranili? :fredi:
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Vprašanje. Malo se moram "apdejtat"... Familijo peljem v LJ, peljali se bomo z busom, vozovnico moram plačati tudi za ostale. Naložim aplikacijo na telefon in naložim nekaj dobroimetja gor? Šoferju povem, da plačam tudi za ostale, prislonim telefon in je to to? Da ne iščem še prodajalne kartic v LJ.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
Nič ne rabiš več "prislanjat", samo bluetooth moraš imeti vklopljen, potem pa se že sam app zmeni s sistemom, ko je v dometu validatorjev na busu. Šoferja ne rabiš, mislim da je na gumbu "uporabi urbano" zraven še en "+" in če tapneš nanj, lahko izbereš število ljudi, za katere plačaš. Moraš pa prej imeti gor dobroimetje, ja.
Direktna bremenitev bančne kartice menda prime samo takrat, ko plačuješ parkiranje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yogi

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Eno vprasanje.

Kje in kdaj lahko vpises registrsko za placevanje parkirnine?

A jo/jih shrani ali je treba vsakuc znova vpisat?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Vprašanje. Malo se moram "apdejtat"... Familijo peljem v LJ, peljali se bomo z busom, vozovnico moram plačati tudi za ostale. Naložim aplikacijo na telefon in naložim nekaj dobroimetja gor? Šoferju povem, da plačam tudi za ostale, prislonim telefon in je to to? Da ne iščem še prodajalne kartic v LJ.
Odgovorim sam sebi in drugim... Pred vstopom na bus sem označil 4 karte, stopil na bus in je takoj prijelo, brez približevanja. :zmaga:

Kako pa šofer ob vsej tej gneči opazi kdo je koliko plačal, je pa druga zgodba... :fredi:
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Odgovorim sam sebi in drugim... Pred vstopom na bus sem označil 4 karte, stopil na bus in je takoj prijelo, brez približevanja. :zmaga:

Kako pa šofer ob vsej tej gneči opazi kdo je koliko plačal, je pa druga zgodba... :fredi:
Šoferjeva naloga ni da to opazuje. Je veliko kontrol. Če ni plačano mislim, da je na osebo med 150 do 200eur :)