Mobileshop.eu

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
microsoft lumio 535 tudi sam čakam da pride v prodajo, vendar ker nimam dveh številk, se mi dualSIM ne zdi potreben. Mogoče kakšna info kdaj pride navadna 535 k njim?

P.S.: Kakšna sploh je razlika med dualsim in navadno, razen v tem da je možnost 2 sim kartic?
P.S.2: Vidim da je free poštnina v slo. Drži?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Še ena pozitivna izkušnja. Naročil sem si Xiaomi Redmi 1S in ga po dobrih 24 urah že prejel. Na elektronski naslov sem prejel tudi številko pošiljke, kjer sem lahko spremljal pot paketa. Poslali so preko UPS, dostavila je Pošta Slovenije.

Telefon je za 150, 00 evrov bomba. Priporočam tako aparat kot nakup preko te spletne strani.

No ne vem... http://www.bigbang.si/pametni-gsm-telefoni/samsung-galaxy-grand-neo-bel-558600 (plus kakšen popust za novo leto sedaj.

Kakšen ekvivalent nota za 250€, bi se pa kr splačalo kakega xiaomi-ja ali meizu-ja.

Kot si omenil, obstaja tudi Note (http://www.mi.com/en/redminote). Sam se popolnoma slučajno zasledil to znamko ravno na mobileshop.eu spletni strani. Po pregledu mnenj na internetu sem ga naročil. In sem zelo zadovoljen. Dela vse kot treba, ma pa MIUI vmesnik, ki je non stop v razvijanju.

P.S.: Vidim, da ste nekateri zagreti za Nokie. Sam prodajam mojo tri meseca staro Nokio 630 če koga zanima. Se opravičujem za OFFtopic.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Free poštnina drži. Plačal za Dual sim 158 EUR, dostava 24 ur preko UPS. Razlike med navadno in dual sim ni, razen 2 sim kartici.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
z enom učesom malo pogledujem po "novem" telefonu za punco, ker jo trenutni neki heca...

zakaj bi vzel kitajca, če na bolhi dobim samsunga s3 ali s4?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
z enom učesom malo pogledujem po "novem" telefonu za punco, ker jo trenutni neki heca...

zakaj bi vzel kitajca, če na bolhi dobim samsunga s3 ali s4?

S3 Neo za 199 EUR, S4 za cca 300 EUR, ali pa 1+1 16GB bel, za manj kot 300 EUR.

Doma so se med njimi odločili za prvega in so nadvse zadovoljni. Sicer nima LTE, a je hitrost prenosa podatkov vseeno zelo visoka, predvsem pa zaradi 1,5 GB RAMa deluje še precej bolje kot originalni S3 I9300, ki ga je imel le 1GB.

Je pa 1+1 daleč najzmoglivejši v tem cenovnem razredu, a doma pravijo, da sta tako S4 kot 1+1 prevelika in pretežka za ženske roke, S3 pa da je idealen.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
s3 bi vzel lte z 2GB, oz za 200€ se dobi S4, za 300€ bi potem morda raje gledal nexus5 kot one+one, čist iz vidka, ker je preizkušena roba.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
s3 bi vzel lte z 2GB, oz za 200€ se dobi S4, za 300€ bi potem morda raje gledal nexus5 kot one+one, čist iz vidka, ker je preizkušena roba.

S4 za 200 EUR? Vzemi!
Nexusi mi pa ne sedejo, še zlasti zaradi kamere ne, ker so njihove vsaj 2 kategoriji slabše od tistih na modelih Sx.
Glede 1+1 pa sem bil tudi jaz v začetku skeptičen, vendar pa jih imamo sedaj že kar nekaj in me navdušujejo, z vsem, tudi s kamero. Jaz imam sicer S5, ker je vodotesen in imam v njem kartico s 128GB, sicer bi pa 100% imel 1+1.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Tado, a ima tvoj Redmi 1S SLO jezik?? Zanima me, ker ima znanec tudi ta telefon, ki si ga je prinesel iz Kitajske, pa nikjer ne najdem ROM-a s SLO jezikom??
A mogoče kdo ve, če je možno dobiti original MIUI V5 ROM s SLO jezikom??
sprasujem se.gif


lp
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Nima slo jezika. Morm pa rect da po nekaj dneh uporabe nekih slabih lastnosti ne najdem. Mogoce le to da baterija zdrzi le malo vec kot 1 dan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SavageSam

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Lahko objaviš kako fotko narejeno ob slabših svetlobnih pogojih.
Na etotalk sem gledal tega redmi 1s. Z njihovim romom dobiš tudi slovenščino. Hrvatje so celo nek test naredili in objavili.
 

nomadmiki

Zelenc'
28. maj 2012
17
0
1
lj
Kako je s carino? Mobileshop naj bi imeli sedež v Bratislavi in trdijo da je DDV vračunan ampak pre teh internet firmah je težko biti dovolj previden. Ali torej ta DDV jasno zapišejo na račun da se ne bo carina obešala s kakimi svojimi dodatki? Gledam Samsunga Galaxy S3 Neo I9300I dual sim za 300€ ampak če pride zraven še carina mi je preveč.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
O kaki carini ti govoriš. Izdelek kupuješ v EU in tu ni carine. DDV je vračunan v ceni in ni posebej prikazan na računu. Ti plačaš ceno, katera je napisana v spletni trgovini (DDV vključen, poštnina in dostava vključena,
2131200-mobilshop.jpg
 

Priponke

  • 2131200-mobilshop.jpg
    2131200-mobilshop.jpg
    34,1 KB · Ogledi: 905
Nazadnje urejeno:

nomadmiki

Zelenc'
28. maj 2012
17
0
1
lj
Citat:
Uporabnik asko pravi:
O kaki carini ti govoriš. Izdelek kupuješ v EU in tu ni carine. DDV je vračunan v ceni in ni posebej prikazan na računu. Ti plačaš ceno, katera je napisana v spletni trgovini (DDV vključen, poštnina in dostava vključena,

Hvala za odgovor in slikco!
Ampak nimaš prav, točno tukaj se carina lahko vtakne noter. Poglej si katerikoli račun iz štacune ko si kupil liter mleka (v Merkatorju pod tvojim oknom, torej ne gre za uvoz), na njem je posebej napisan DDV in vsota ki jo ta davek predstavlja od končne cene. Če na računu tega ni napisanega za carino to pomeni da DDV ni bil plačan.
Torej je samo sreča da na carini niso odprli paketa in šli gledat račun, ker gre za nakup v EU (predvidevam da je paket prišel iz EU oz. Bratislave).
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Iz splošnih pogojev:

Each User understands and accepts that the price listed for the product on the Site and/or the price paid for the product includes the commission due to MobileShop. All prices include VAT. (where applicable) at the current valid rate. MobileShop reserves the right to express the price exclusive of VAT, however the VAT should be shown separately and should be included in the total price.

The prices being in EURO (EUR) unless otherwise stipulated. Pay attention to the details of the transaction, because your total price may include taxes, fees, and shipping costs, which you are responsible for paying.

DDV je bil plačan v državi v kateri je bil izdan račun.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Še ena pozitivna izkušnja. Naročil sem si Xiaomi Redmi 1S in ga po dobrih 24 urah že prejel. Na elektronski naslov sem prejel tudi številko pošiljke, kjer sem lahko spremljal pot paketa. Poslali so preko UPS, dostavila je Pošta Slovenije.

Telefon je za 150, 00 evrov bomba. Priporočam tako aparat kot nakup preko te spletne strani.
torej slovenščine nimaš
Kaj pa G play in ostale aplikacije. Ker če dobiš kitajske aplikacije potem res rabiš najprej en konkreten rom.
Ti prikaže imena ko te pokliče nekdo iz imenika in imaš številko zapisano v obliki 0x1 xyzxyz? (brez +386)
Podobna cena (recimo okoli 160 z ddv ko ga dobiš knam http://www.etotalk.com/xiaomi-redmi-1s-free-dhl_p6956.html ) je tudi na etotalk, tam si že lahko naročiš etotalk rom,ki ima slovenščino.
 

nomadmiki

Zelenc'
28. maj 2012
17
0
1
lj
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Kolikor vem paketi iz EU sploh ne grejo skozi carino.

o, pa grejo. moj kolega je pred kratkim kupil canon fotoaparat v neki spletni štacuni iz Nemčije in bil totalno razočaran ker je dobil paket na katerem je bila nalepka "odprto na carini" in fotoaparat ves potacan s prstnimi odtisi po ekrančku....
uf-1.gif

Samo ne vem ali vsakega pogledajo ali kar tako random.