Mobileshop.eu

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Lep pozdrav!

Zanima me kakšno mnenje imate o tej strani in predvsem kakšne izkušnje.
Vem da ne ponujajo EU garancije, samo enoletno garancijo za dodatno plačilo:
"In the European Union, with original invoice you are entitled for one year service in an authorized service centre. In a case of improper functioning of the product or malfunction, product is sent directly to the authorized service centre."
To stane za dotični telefon cca. 15€ in kakor razumem bi mi moral servis prvo leto nuditi popravilo brezplačno.

Sedaj ali je kdo tukaj že od tam naročal, saj je cena 150€ ceneje kot pri nas skupaj s doplačilom enoletne garancije.

PS: zanima me kako je potem s stvarno napako.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to z garancijo mi je mal čudno.

imajo celo prevedeno vse v slo in to ne z googlom.

sem na hitro pogledal za note 3, pa ga tudi pri nas dobiš še za manj denarja s slo garancijo 2 leti...
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Sem gledal, samo ima nekak velik telefonov za prodat, pa vsi so zapakirani.
po pravici povedano mi je malo sumljiv, ker ni to trgovina, ...
pa raje bo rdečo barvo.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
V sredo, dobil telefon.
Plačal sem preko bančne transakcije, a ni steklo dokler nisem preko klika potrdilo dodal v svoj profil (med dokumente v profilu). Ko so dobili potrdilo je čez pol ure že bilo oddano TNT-ju. Naslednji dan po oddaji mi je že popoldne kurir dostavil telefon.
Edina stvar, ki me je zmotila je to, da je notri bil angleški vtikač za polnenje, sicer so mi zraven priložili adapter, kar pa naredi kar veliko bulo ven iz vtičnice
smile-1.gif

Zaenkrat zadovoljen s telefonom, zelo všeč mi je original office excel (edino manj funkcij se mi zdi da ima kot desktop verzija).
Vzel sem rdečega in vsi iphone loverji in ostali so rekli, da jim je prevelik a da pa je neverjetno lep :D
Telefon je ekstremno velik in ni za vsakega, no mogoče za skoraj vsakega košarkarja nad dva metra hahaha
Ga pa pri simobilu dobijo v kratkem sem sedaj videl.
 

Uporabnik123

Zelenc'
11. mar 2014
2
0
1
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Lep pozdrav!

Zanima me kakšno mnenje imate o tej strani in predvsem kakšne izkušnje.
Vem da ne ponujajo EU garancije, samo enoletno garancijo za dodatno plačilo:
"In the European Union, with original invoice you are entitled for one year service in an authorized service centre. In a case of improper functioning of the product or malfunction, product is sent directly to the authorized service centre."
To stane za dotični telefon cca. 15€ in kakor razumem bi mi moral servis prvo leto nuditi popravilo brezplačno.

Sedaj ali je kdo tukaj že od tam naročal, saj je cena 150€ ceneje kot pri nas skupaj s doplačilom enoletne garancije.

PS: zanima me kako je potem s stvarno napako.

Kupila mobitel in sem zelo zadovoljna. Tudi hitrost dostave me je zelo presenetila,...
smile-1.gif

Sem jih kontaktirala kako je z garancijo ker sm tudi jaz bila mal zmedena ker mobitel, ki sem ga kupila ima 1 leto EU garancije in sem mislila da moram kupiti Mobileshop garancijo, ki konkretno za ta model stane 14e.
Rekli so mi da Mobileshop garancijo kupim ce zelim in samo v primeru, da ta model nima EU garancije.
Za enkrat sem z mojim http://si.mobileshop.eu/phablets/lg/g2-16gb-d802-bela/ zelo zadovoljna, kot nekdo, ki je leta uporabljal SAMSUNGA in sem verjela samo SAMSNGU in do zdaj kupovala mobitele samo prek narocnine
smile-1.gif

NIkoli ni pozno za spremembe
smile-1.gif
pa prisparala sem, sicer od enkrat skesirala za mobitel, ampak spet v plusu glede na to ce bi ga vzela prek narocniskega paketa.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Citat:
Uporabnik Uporabnik123 pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Tukaj bi se malo privarcevala in dobila 2 letno eu garancijo:

http://www.cyberport.de/lg-g2-16gb-white-smartphone-A410-11U_1435.html

auu ta cena je pa res huda. Zdi se mi, da se na vseh spletnih trgovinah cene spreminjajo. En dan so nijzje, drug dan pa visje.

Ravno sem vam hotu napisat, da ne pošiljajo VEČ v Slovenijo, pa očitno so se spet premislili in pošiljajo SPET v Slovenijo.
aplauz.gif
 

solorajder

Zelenc'
29. nov 2012
6
0
1
Danes nekaj kupil na tej strani. Po nakupu zahtevajo kopijo osebne izkaznice?
Ali je bilo pri vas, ki ste kupovali na tej strani,isto?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Še ena pozitivna izkušnja. Naročil sem si Xiaomi Redmi 1S in ga po dobrih 24 urah že prejel. Na elektronski naslov sem prejel tudi številko pošiljke, kjer sem lahko spremljal pot paketa. Poslali so preko UPS, dostavila je Pošta Slovenije.

Telefon je za 150, 00 evrov bomba. Priporočam tako aparat kot nakup preko te spletne strani.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Še ena pozitivna izkušnja. Naročil sem si Xiaomi Redmi 1S in ga po dobrih 24 urah že prejel. Na elektronski naslov sem prejel tudi številko pošiljke, kjer sem lahko spremljal pot paketa. Poslali so preko UPS, dostavila je Pošta Slovenije.

Telefon je za 150, 00 evrov bomba. Priporočam tako aparat kot nakup preko te spletne strani.

No ne vem... http://www.bigbang.si/pametni-gsm-telefoni/samsung-galaxy-grand-neo-bel-558600 (plus kakšen popust za novo leto sedaj.

Kakšen ekvivalent nota za 250€, bi se pa kr splačalo kakega xiaomi-ja ali meizu-ja.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
ksz:...tudi jaz zelo pozitivno izkušnjo..naročil v ponedeljek, plačal preko paypal.a, včeraj popoldne (res nekje 24 ur od nabave do dostave - dostava preko UPS) bila že pri meni...Microsoft Lumia 535 dual sim za 158 eur....men se zdi dober nakup.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Malo offtopic, kak se ti zdi telefon? Izdelava pa to? Si pa en prvih v Sloveniji s to Nokio po moje.
smile-1.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Prvi vtis pozitivni, je pa res, da se še nisem veliko igral (ni časa)...bo čez vikend to prišlo na vrsto.