Microsoft Lumia 950

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Prej pokliči na telekom, če imajo sploh kakšnega ki ga lahko prižgejo. XL so mi pokazali samo brez prižiganja. Po svoje razumljivo. Drugače imaš pa še opcijo Teleray. Jaz sem se vedno dobro zmenil z njimi.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ni bila dovolj kvalitetna pa jo je MS odstranil. 😃

Mytube za video pa ymusics za poslušanje brez videa.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Ni bila dovolj kvalitetna pa jo je MS odstranil. 😃

Mytube za video pa ymusics za poslušanje brez videa.

Tole pa ne bo držalo.
Youtube aplikacija za WP je bila daleč najboljša od vseh platform. Poleg vsega je omogočala poslušanje muzike tudi ob zaklenjenem telefonu, kar namensko ostali onemogočajo (zaradi reklam). Tako da je v bistvu google bannal aplikacijo za WP...od takrat so pa vse bolj tako tako:

http://www.theverge.com/2013/8/15/4624706/google-blocks-window-phone-youtube-app
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
aha dobro ja, tisto sploh ni bila aplikacija ampak samo web dostop do youtuba k je itak katastrofa.
Namenski app je bil pa vrhunski, tako da je šel googlu preveč v nos oz. verjetno niso dopuščali da se predvajajo videi ob ugasnjenem zaslonu
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Tudi odgovoriš lahko preko action centra na PCju. Ampak ni pa v resu, ker, če klikneš na sms ti pa odpre store. Zajebal so k so opustil trenutno izvedbo in bodo sms-e vrgi pod skype (nazadnje posodobljeni skype preview na pcju in telefonu menda že zna z sms-i delat nekaj).

Ne vem če sem te prav razumel. Odgovoriš lahko na sms-ki ga dobiš v notification in ga tudi pošlje. Zaenkrat pa ne moreš kar na novo pisati smsa. Razen če česa ne vem.
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Prva resna težava (to namreč nujno rabim): fotk in videov mi ne prenaša na OneDrive. Preveril vse, OneDrive je prazen, nastavljeno je vse, telefon je na WiFi-ju in ne gre. Kolikor se spomnim mi je pred hard resetom vrgel čez nekaj fotk.
wpss201609220002.png


PS: Ko malo šljakam po telefonu, mi je premajhen.
grin1.gif

PS2: Prvi testi video posnetkov in fotografij: nisem razočaran, več pa ko bom zadevo bolj stestiral.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Ja, ja tako sem jaz prišel do XLa. 950 sem po treh dneh prodal, se malce zaslužil.
wink-1.gif

Glede Onedriva, probaj priklopiti na elektriko pa ga pusti pri miru. Ima en svoj urnik kdaj pošilja v oblak.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Glede Onedriva, probaj priklopiti na elektriko pa ga pusti pri miru. Ima en svoj urnik kdaj pošilja v oblak.
Baterija je na 3/4, tako da to ne bi smelo biti težava. A WP10 ne pošilja takoj, ko je na wifiju kot WP8.1
confused-1.gif
?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Lahko jih pa tudi sam takoj pošlješ na Onedrive, določiš katere slike in greš pod deli in izberi Onedrive in pravi derektorij, da ne boš imel podvojeno.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
Pojdi v OneDrive - levo zgoraj tri crtice - progress - camera... pa poglej ce je kaj notri ?
Pogledal, je noter obviselo nekaj fotografij in videov. Dal ponovno nalaganje, vendar sta dva videa spet obvisela (cca. 40 MB vsak). Na 1020-ki so brez težav leteli čez tudi videi s 500 MB.
Pa še ena težava od včeraj: telefon se je začel nenormalno gret in v uri mi je pocuzal 50% baterije (brskanje po netu, maili). Tudi restart ni pomagal. Sedaj dela ok zaenkrat.
PS: Fajn, da so panoramo vključili v kamero in je ''gibajoča'', ampak algoritem pa ni ravno dodelan in to znajo nekateri telefoni precej bolje.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
Polovico baterije? To si moral imeti se displaj prizgan cel cas.
Meni se kaj takega se ni primerilo, bi pa rekel, da spada vse skupaj k zacetnemu sestavljannu aparata.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Polovico baterije? To si moral imeti se displaj prizgan cel cas.
Meni se kaj takega se ni primerilo, bi pa rekel, da spada vse skupaj k zacetnemu sestavljannu aparata.
Ja, delal sem na telefonu. Začetno nastavljanje ne more biti, ker je sedaj že 4 dni in je že vse posodobljeno, itd.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
Cisto tko na pamet, bi rekel, da je vse skupaj dalo tak rezultat. Ti si nekaj delal, telefon se je mogoce zaciklal v kaksnem uploadu, baterija se je fejst segrela, mogoce so se kaksni appi nalozili in updejtali, pa je cisto mozno.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Če je kdo interesent za nakup Microsoft HD-500 Display Dock (nov zapakiran), naj mi piše na zs.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
Glance
Na polnilcu je vedno ON, ko grem z roko cez se ugasne za par sekund....ravno obratno kot v normalni uporabi. Se komu tko?