Microsoft Lumia 950

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
pod glance screen ni nic
imam le show glance screen when.....
on battery show glance for....
show background picture...

pol pa je ze night mode


razen ce je kje drugje?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
? Malce že najedajo z temi dodatki , drugje pa nekaj vzamejo. Pri prejšni verziji je to bilo, sedaj pa tudi sam ne najdem več. Če te moti pa lahko naštimaš za ponoči nočno barvo, to zaenkrat še obstaja.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.278
2.667
113
Sej me ne moti nic....le hecno se mi zdi, da ko je na polnilcu deluje obratno. Torej ko gres preko se ugasne.
smile-1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Tudi men ene moti to. Jezi me kak menjajo nastavitve. V prejšni verziji so bile nastavitve nekje v drugi spet drugje. Malce že bluzijo.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če rabite hitri avto polnilec za Lumio 950 / 950 xl je tole precej ugodno, sploh z spodnjim kuponom. Tole je pa eden od komentarjev uporabnika 950tke:
This is actually the second charger like this that I buy, someone has stolen my first one. It is very nice, does the job, charges my Lumia 950XL quite fast, maybe just a little bit slower than the original wall charger. The materials that this is made of feel good and it gives the impression of an expensive product. The cable quality is not the best, but it is good, and I did not have any problems with the first charger even after many months of use. It is a really good buy!


http://www.banggood.com/BlitzW...#detail_reviews

Kupon:
BW-C9Blitz20%
 

Phil__Starck

Zelenc'
13. sep 2016
15
0
1
Hej haj..........Mozo ovitki... dosegljivi samo preko spleta? V SLO, ITA ima "na zalogi" kakšna štacuna?

Na oko (zaslonu) kar všečni, me pa matra firbec kako to zgleda "v naravi"....
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Misliš ovitek ali nadomestni zadnji pokrovček? Drugače Amazon de ali uk in ebay, ponavadi so iz Amazona cenejši, včasih brez poštnine.
 

suz650xu

Zelenc'
13. feb 2011
9
0
1
Kar se tiče Mozo ovitkov, lahko samo rečem, da so sicer lepi, ne nudijo pa nobene zaščite. Imel back cover. telefon je sicer precej bolj premium, ni pa nič bolj zaščiten. Če ti slučajno pade na tla in imaš srečo gre zelo hitro ekran. Imel sem tudi flip cover prav tako njihov, je pa težava, da je velikost točno enaka velikosti telefona, torej ne nudi nobene dodatne zaščite.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Jaz sem mislil na Mozo nadomestne pokrovčke, so lepi edino rjavi lahko hitri umazan rata, ga bom probal impregnirati pa da vidimo če bo kaj več zdržalo.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Zdej če nobeden nima te male rdeče pike gor, pol mora biti nekaj narobe s telefonom....ne vem no...sej dela vse, sem pa ugotovil, da lučka izgine, če izklopiš samodejno prilagajanje svetlosti. Dejte mal pogledat prosim, hvala.

Kaj si ugotovil?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
Pojdi v OneDrive - levo zgoraj tri crtice - progress - camera... pa poglej ce je kaj notri ?
Pogledal, je noter obviselo nekaj fotografij in videov. Dal ponovno nalaganje, vendar sta dva videa spet obvisela (cca. 40 MB vsak). Na 1020-ki so brez težav leteli čez tudi videi s 500 MB.
Včeraj malo potestiral to zadevo: cca. 10 video posnetkov (krajših) in nekaj fotografij. Do danes je prišlo nekje pol zadev čez, pri ostalih še vedno piše čakam, noben pa ni se obesil ali karkoli takega. To je res poden, ker to nujno rabim, da mi deluje, saj nočem vsakič telefon na računalnik priklapljat. Telefon je bil celo noč na wifiju.
A komu zadeva deluje ustrezno ali je to pač tako in so z WP10 to popolnoma uničili.
uf-1.gif
Sprašujem zato, da vidim, če se mi splača hard reset/restore delat.