Microsoft Lumia 950

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Meni deluje normalno, bil sem na rallyju in posnel kakšenih 30 posnetkov in so se mi vsi prenesli na onedrive prej kot sem bil doma
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.277
2.667
113
Jaz imam zafilan onedrive
smile-1.gif
in nisem kaj dosti UL iz 950, kar pa sem je bilo OK, vendar se mi zdi, da zna bit odvisno tudi od WiFi-ja. Na enem tezavnem ruterju, ki ga stalno nekaj mece in heca, ampak se mi ne da ubadat kaj je z njim narobe, telemach, me je vedno hecal upload. Nazadnje vceraj, ko sem hotel preko wifi prenest fotke na pc, ker nimam usb-c kabla (ima kdo kaksnega viska?). In sem pobral en app za prenos, pa se je stvar pe enih 200 mega zaustavila. Sm 100 % da je kriv domac ruter. Sicer ti pravis, da je vedno poprej delalo, ampak mogoce vseeno za razmislek.
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Zdej če nobeden nima te male rdeče pike gor, pol mora biti nekaj narobe s telefonom....ne vem no...sej dela vse, sem pa ugotovil, da lučka izgine, če izklopiš samodejno prilagajanje svetlosti. Dejte mal pogledat prosim, hvala.

Kaj si ugotovil?

Dal sem ga na servis, uveljavljam stvarno napako, bom videl kmalu. Javim.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Po navadi ne kompliciraja. Saj jaz sem imel z Telerayom dobre izkušnje.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
lahko maš kaki hočeš glass pa če dobiš kremenčevo zrnco med prst in display bo praska.
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Zdej če nobeden nima te male rdeče pike gor, pol mora biti nekaj narobe s telefonom....ne vem no...sej dela vse, sem pa ugotovil, da lučka izgine, če izklopiš samodejno prilagajanje svetlosti. Dejte mal pogledat prosim, hvala.

Kaj si ugotovil?

Dal sem ga na servis, uveljavljam stvarno napako, bom videl kmalu. Javim.

Seveda sem nezadovoljen...naredili niso nič. Jebela, res me moti...razmišljam da grem osebno na teleray (tudi jaz nimam slabih izkušenj) ali lahko kako celo pomaga Microsoft Slovenija?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Potem ga vrni nazaj imaš časa 30 dni od nakupa, poštnina nazaj je zastonj. Slaba novica ali pa ne,da imajo samo še xl model.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Sem vse skupaj zbrisal in stavim backup nazaj, pa da vidim.
Ker bi res nujno rabil.
Včerajšnji test je bil pozitiven, vse fotke in videe je vrglo brez težav čez.
Mislim pa, da moram še eno posodobitev dati gor, upam da ne bo to kaj spet zakvačkalo.

Še kratek dodatek: izredno sem presenečen nad kvaliteto fotografij in videa v slabih svetlobnih razmerah. Sem včeraj malo potestiral in so videoposnetki vsaj slabših svetlobnih razmerah boljši kot pri 1020-ki. Nisem pa še snemal v zelo slabih.
Evo, primer
cheer.gif
, brez kockic, itd., vse nastavitve avtomatika: https://youtu.be/K66jfEOXT0U?t=12s (sem dal kar link, da preskoči uvod)
 
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Seveda sem nezadovoljen...naredili niso nič. Jebela, res me moti...razmišljam da grem osebno na teleray (tudi jaz nimam slabih izkušenj) ali lahko kako celo pomaga Microsoft Slovenija?

Je kaj novega? Meni so šli precej na roko. Ko sem dal na zaslon zaščitno steklo sem opazil na štirih koncih, da je bil displej neraven, se je tudi opazilo prej na soncu. Danes sem ga zjutraj nesel na Teleray, ob 12tih sem že dobil sporočilo da je aparat popravljen. Dali so mi nov zaslon, ki pa je bp.
Zjutraj sem jih vprašal kaj je hitreje, stvarna napaka, popravilo, pošiljanje nazaj. Pa je bilo to najhitreje. Vsaka jim čast, še vedno so mi šli na roko. Je pa res da jih imam čez petdeset, pa da ne bluzim z kakšnimi inšpekcijami pri predaji aparata.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Jaz s Teleray-em tudi zaenkrat nimam slabih izkušenj.
Dvakrat sem dobil že tudi nov aparat nekaj mesecev pred potekom garancije.
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Seveda sem nezadovoljen...naredili niso nič. Jebela, res me moti...razmišljam da grem osebno na teleray (tudi jaz nimam slabih izkušenj) ali lahko kako celo pomaga Microsoft Slovenija?

Je kaj novega? Meni so šli precej na roko. Ko sem dal na zaslon zaščitno steklo sem opazil na štirih koncih, da je bil displej neraven, se je tudi opazilo prej na soncu. Danes sem ga zjutraj nesel na Teleray, ob 12tih sem že dobil sporočilo da je aparat popravljen. Dali so mi nov zaslon, ki pa je bp.
Zjutraj sem jih vprašal kaj je hitreje, stvarna napaka, popravilo, pošiljanje nazaj. Pa je bilo to najhitreje. Vsaka jim čast, še vedno so mi šli na roko. Je pa res da jih imam čez petdeset, pa da ne bluzim z kakšnimi inšpekcijami pri predaji aparata.

Eh kaj pa vem, tokrat so bili zeeeelo pokroviteljski in so me želeli prepričati, da je z aparatom vse ok. Smo se nekako zmenili in so telefon odposlali na tovarniški servis. Kar bo pač bo....