McDonalds

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Vzhičeno ...
rolleyes-1.gif


Glej, jaz imam vsekakor raje fižolovo mineštro (by keber), bogato obogateno z domačimi suhomesnatimi proizvodi (by slovenska kmečka proizvodnja). Ali pa fajn nafilan jabolčni štrudelj (by keber). Ali pa domačo govejo juho (by mama od kebra). Ali pa skledo solate (by keber). Ali pa fino debel rare steak (keber še ne obvlada). Ali pa paprikaš (by keber). Ali pa testenine z omako by keber. In tako dalje.

Ampak
1. za vse našteto ni vedno časa, zatorej je kdaj potrebna tudi hitra prehrana
2. po kebabu se mi predolgo spahuje, pa vsi imajo popolnoma istega, burek je pa običajno tako masten, da paše samo ob treh zjutraj.
3. treba sprobati tudi kaj drugega. Vseeno bolje kot pečeni črvi mokarji ali pa kobilice.

Zato pa imamo McD in BK, kjer pač tudi dajo nekaj na ponudbo, pa tudi okoliš je vse kaj drugega ter tudi cene niso nekaj ekstremne.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
373
83
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Vi nimate žensk? Veste kaj je golaž, ribe, rižota, vampi, krvavice, ričet.....krače, parklji...?

Spravi to tvojo žensko v kontejner za cesto in naj začne dilati zgoraj našteto, po možnosti 24/7, po znosnih cenah, pa bomo jedli.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.211
5.873
113
blizu močvirne prestolnice
Golaž, vampe...skuham čez vikend, nato roma v skrinjo, rižota je en dva tri narejena, prav tako štruklji, vse se da če je volja! Keber, saj vem, zaradi mene lahko samo to jeste, vaša stvar, da ne bo narobe razumljeno, toda marsikatera stvar je narejena v zelo kratkem času, ti Numy je pa tvoj problem, če imaš nesposobno, moja prav tako hodi na šiht pa vseeno skuha ima čas za otroka, pa še vrt ima, seveda pa tako jaz kot otrok ji pomagava.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
373
83
Kaj zdaj pljuvaš, ješ zadevo iz skrinje in se tu hvalisaš, kako dobro hrano papcaš. Bluziš.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.211
5.873
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda je določen del iz skrinje, narejeno iz domačega mesa in kaj je tukaj narobe, misliš da je v gostilni boljša kamor hodiš? Tam dobiš iz celega tedna ostanke,!
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
373
83
Kakšne ostanke od celega tedna dobiš v McDonaldsu ali gostilni?
A se malo tolažimo, ker nimamo za v oštarijo kdaj pa kdaj?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
373
83
Nisi doumel, da se pogovarjamo o McD, ne pa o tvoji babi ali drugih oštarijah.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ne hodi se v McD ali BK, ker žena zna ali ne zna kuhati, ampak zato, ker pač enim paše. In tudi če se eni nevem kako zmrdujejo, hrana tam je precej bolj kvalitetna in manj nezdrava, kot pri raznih turkih ter šiptarjih ter tudi horsu, okus pa kakor komu paše. Meni je ok, ni pa kulinarični presežek. Ni pa to stalni nadomestek za obroke doma, to bi pa ja lahko poštekal.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
za malco je mcd ali bk čisto ok... recimo med 11 in 12... potem pa kosilo doma po 16...
jaz recimo nimam časa med službo da grem v picerijo/gostilno kjer čakam 15 min preden dobim za jest + navadno še par minut da naročiš in plačaš...
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Glede na to, da nisem lih v teh đirih in je zame že pizza višek fast fooda, v McD grem enkrat na sezono, kaj je to BK?
Verjetno v tem kontekstu ni tisto, kar jaz mislim.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Mač oblajč

Kaj je bilo tisto v stavbi Narodne Banke, nasproti Name, lih tko en King al Queen. Tist je bilo celo meni všeč, pol so pa zaprli in dali not cunje, mamujimcigansko.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
morm rect da so mcd jevi zajtrki neki bolsga kar se da dobit v zgodnjih jutranjih urah...