McDonalds

laibach123

Pripravnik
18. mar 2012
217
0
16
ja kolega je delu en cajt v meku mi je reku,da je bla žar omaka najbolj prodajana omaka pr njih. zakaj so jih ukinl pa nima pojma.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Edina je, ki res paše k perutničkam, takrat ko jih imajo. Glede na to, da jih pač pripeljejo s šleparjem, bi komot zamenjali s kako drugo omakco. Ampak kdo bi zastopil te corporate tehnike menedžmenta ...
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ih, za hvalit ...

Za hvalit je kak dober rare steak, pečen tako kot mora bit, pa kaka odlična riba na žaru (s tem mislim kake nejadranske specialitete), pa domač štrudelj.

Samo tega pač tudi ne ješ več kot nekajkrat na leto (at most). Tukaj je pa govora o fastfoodu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz

zakaj v Drive in-u v btc-ju zunaj med avti ponavadi stoji še en ali dva zaposlena? Pa se mi zdi, da samo v slabem vremenu. No vsaj nazadnje, ko je full scalo se je en šetal med avti. Opazil pa sem jih že večkrat.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Meni pa ni jasno zakaj folk not žre, ko imajo McDrive.

Not je zelo slaba klima, bedno okolje, pa še bajsi so naokol, totalno unfriendly za miren obrok.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Dobr samo zakaj bi čakal 20 minut zunaj ko dobiš takoj notr...Sicer pa avto potem lepo smrdi, če notr ješ.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
lepo skadiš enega, dva, ko čakaš na vrsto, pa še potem enega, ko poješ...pa ni več vonja po meku
wink-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Poleg omak, tudi ostala roba ni nekaj za hvaliti. Mogoče 2x letno za v usta!
Točno tako, 1x na sezono je normalna frekvenca. Pa vsake toliko z avtom po krompirček za tamalo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
meni ni jasno zakaj grejo ljudje v McDrive, ko je 10 avtov, notr pa nobenga :D

Da jih nebi nihče videl, da jejo v McD? Ne vem, tudi meni ni jasno. Če grem s kolegom on skoči not, dokler parkiram je že zunaj. Vmes pa se v mcdrivu premakne en avto
tongue-1.gif
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Citat:
Uporabnik keber pravi:
...kaka odlična riba na žaru (s tem mislim kake nejadranske specialitete),
Zakaj pa jadranske ribe na žaru ne bi bile odlične
confused-1.gif


Sam grem v Mc ali kakšen drug FF takrat ko zapaše... zakaj ne če si lačen in nimaš veliko časa... zdrav človek lahko vse poje normalno v omejenih količinah, bolan pa mora paziti oz. vzame kakšno tabletko in si kdaj privošči.. že tako v "domači" prehrani iz trgovin in od kvazi eko pridelovalcev dobimo zadosti svinjarije...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Beef Caprese je odličen, mnjam.

@zadnji između:
jadranske ribe so že dobre, samo kaka oceanska srednjevelika riba na žaru je pa sploh olala.
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Se strinjam da je kraljevska skuša na žaru odlična, a tudi kakšen zobatec, ribon, orada &brancin (divja) so na istem nivoju. Čimprej na morje
grims-1.gif


P.s. od FF pogrešam kakšne z morsko hrano kot npr. Nordsee, ki je bil nekaj časa tudi pri nas a nisem utegnil sprobat.