McDonalds

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.159
5.817
113
blizu močvirne prestolnice
Za tistih 2x letno ne bo nobenga pobral, naša ima 3,6 let in gre tistih 2x letno, doma včasih spije kakšen deci coca cole,pepsi... Otrok mora vse probati, samo ne sme se pretiravati.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Za krompirček me nažica, za drugo ji pa itak ni, na srečo. Jaz MORAM kvartalno v McD in potem sem tri mesece ozdravljen, ko me spet prime da MORAM na dozo svinjarije.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Hehe, vzeli še eno mešano solato za damu brez preliva, doma pa sem jo obilno prelil z domačim bučnim oljem
cheer.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Saj to je to, pa domač na masti restan krompir kot zdrav nadomestek pomfrija, pa take fore ...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik AIter pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
obilno prelil z domačim bučnim oljem
cheer.gif

bonk.gif

in pol pravte da je mkdonalds nezdrava hrana

Men je dohtarca rekla da ni nujno McDonalds totalno nezdrav, pravi da recimo pomfri je en manj mastnih pri njih relativno, treba pa ga je jemat kot občasno pregreho seveda, najbolj pomembno bi bilo da jemo 5x na dan po malo (ne meka), za začetek pri mojih kilah...
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Jaz hodim v MC v povprečju 1x na 10 dni.

Vsaka stvar je zdrava v normalnih količinah.
 

Mikulja

Fizikalc
9. feb 2012
1.111
0
36
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
če že mulc sil tja, katera hrana tam je najbolj zdrava? ... oz da se primerneje izrazim, najmanj škodljiva??

recimo fish menu + pomarančni sok, bi šlo?

Pazi da ne guzne od kurčevga hamburgerja
rolleyes-1.gif

hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Hehe, vzeli še eno mešano solato za damu brez preliva, doma pa sem jo obilno prelil z domačim bučnim oljem
cheer.gif

ce si mulc želi hodit v mc, ga raje poduči o zdravi prehrani. Mene tastari niso hotl vozit v mc (mogoče 2x na leto, pa še to sm samo hamburger lahko jedel). Ugani, kaj se je zgodilo, ko sem začel hoditi v srednjo šolo v ljubljano s svojim denarjem za malico.... vglavnem, stem, da ga boš omejeval, ne boš dosti dosegel dolgoročno.

Kot so že ostali rekli, v zmernih količinah, pa bo vse uredu.
 
Napaka je, da starši vozijo otroke v McDonalds kot nagrado. Psihološko ga je treba zjebat tako kot za ostale stvari. "bemti, zmanjkal je goveje župe pa solate doma...jah nič, bomo dons šli v McDonalds, da ravno ne crknemo od lakote, jutri bomo šli pa v trgovino in bomo potem spet dobro jedli doma"


Tam pa tudi znajo. Otrok dobi balon, kakšne zastavice, kapice, v hepimilih so igračke, že sam lokal je tak barven, klovni ipd. Njim je zanimivo.

Sploh ne vidim nobenega problema če greš parkrat letno. Kakšen drek vse požremo in popijemo skozi leto je tistih par hamburgerjev še najmanjše zlo
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ampak ni kul, ker bio pa eco etikete ne visijo, na vsakem qurcevem vogalu
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Škampi pa res niso dobri v meku, preveč maščobe in premalo okusa.
crazy1.gif

V prejšnji akciji so bili odlični neki ocvrti piščančji fileji. Itak pa hodim samo še na akcije, dobiš vsaj malo več mesa pa boljšega okusa je.
cheer.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Samo tega beef caprese ki je sedaj v akciji se izogibajte. Kaj tako nagnusnega še v življenju nisem jedel v nobenem fast foodu.
smile-1.gif