Maribor liga prvakov/liga eu

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
A Chelsea ni velikan?
confused-1.gif


Mogoče bo Abramovič spet šel z dolgim noso iz Maribora, kot je to bilo na tekmi SLO:RUS
grin1.gif

Chelsea je "nek" klub, samo igre pa nima nobene. Jaz mislim, da lahko tudi oni padejo v Mariboru.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Da je klub velik je potrebno še kaj več kot 3milijarde€ pobrane od zemeljskega plina...
evil.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
A Chelsea ni velikan?
confused-1.gif


Mogoče bo Abramovič spet šel z dolgim noso iz Maribora, kot je to bilo na tekmi SLO:RUS
grin1.gif

Chelsea je "nek" klub, samo igre pa nima nobene. Jaz mislim, da lahko tudi oni padejo v Mariboru.

bonk.gif
post na nivoju ameriskih turistov...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Dober žreb. CFC je eden najmočnejših klubov na svetu. Schalke je 3-4 nemški klub, Sporting je 3. portugalski klub.
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.363
298
83
Tale me je nasmejal na MMC...

Moja strokovna napoved je takšna, da bo Mariboru doma s težavo uspelo prebiti bunker Murinja, tako da bodo zmagali le z 1:0, medtem, ko jim v Angliji ne bo uspelo in bo 0:0. Torej s Chelsijem bomo iztržili 4 točke. Kot je že dejal majster Zaho, Sporting Lisbona nima nobenih šans proti Mariboru že zaradi barve dresov, saj kadar Maribor vidi zeleno barvo, je nasprotnik gotov, Mariborčani pa napaljeni kot biki, ko zagledajo rdečo barvo. Največja uganka je Schalke, tukaj me je najbolj strah za Maribor, vemo kako so Nemci organizirani, ampak Mariborčani lahko iztržijo doma remi, težje pa bo v Nemčiji. Če potegnem črto, Maribor bo dosegel 11 točk v skupini, kar bo verjetno zadostovalo, da se plasira naprej.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Skoda, da ne pride Messi, pa bols, da bi natresu ene 4 gole, ker v nasprotnem primeru stajerca ne ustavs vec, k bi bil tak duvanje, da bi blo ze bolno, ceprov ze zdej eni take sekajo da sam....sej je uredu no....sej vm prvoscimo, pa navijamo za vas.
hysterical-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Prav, da ne pride messi. Bodo vsaj Messi loverji ostali doma, na stadionu pa bomo navijači Maribora.

Glede duvanja pa, škoda da nisi bral rtvslo portala, kako so se tvoji someščani duvali za prijateljsko tekmo s CFC...
 
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Dobra analiza.
aplauz.gif


Zaho je tudi že podal izjavo:
Citat:
"Klubi prihajajo iz najpomembnejših evropskih držav. Veseli me, da v skupini imamo predstavnika Portugalske, ki je moj drugi dom. Za Sporting res nisem nikdar zaigral, sem pa ga redno premagoval. Prepričan sem, da na podcenjevanje tekmecev ne moremo računati. Videli ste kako je Mourinho norel že na prijateljski tekmi v Ljubljani. Na obračunu s tekmovalnim nabojem lahko pričakujemo od njega še precej večjo vnemo."

grin1.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Lol. A ste lahko še bolj prizadeti če bo slučajno kakšen neposvečen prišel na tekmo?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.214
5.878
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj? Saj po eni strani ima prav, klub dobi keš od prodaje dresov, šalov...in vstopnic in dobro bi bilo da pridejo notri tisti, kateri klub podpirajo celo leto, ne pa taki ko je tisti trenutek zanimivo!
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Koliko pa je takih ki klub podpirajo celo leto? Se pravi je stadion poln tudi v prvi ligi...
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
A Chelsea ni velikan?
confused-1.gif


Mogoče bo Abramovič spet šel z dolgim noso iz Maribora, kot je to bilo na tekmi SLO:RUS
grin1.gif

Chelsea je "nek" klub, samo igre pa nima nobene. Jaz mislim, da lahko tudi oni padejo v Mariboru.

Verjetno si nisi ogledal prvih dveh tekem v PL? Letos so s Fabregasom in Costo ogromno pridobili, igra na prvi tekmi ko so pritisnili je bila
shocked-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.077
6.727
113
Sprejem nogometašev danes ob 17:30 na trgu Leona Štuklja. Pivovarna Laško, ponosen pokrovitelj NK Maribor že 19 let, ob tem dogodku navijačem podarja 10.000 pločevink piva.

MI SMO MARIBOR #championsleague
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Hrvati imajo 2 kluba v Ligi Evropa in dva kluba, ki sta bila korak do Lige Evropa.

Prepričan sem, da je v Sloveniji prostora torej za dva močna kluba. Le volja mora biti.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.280
2.353
113
A kdo slučajno ve kako je s kartami? Se dobijo (oz. so se dale dobiti) posamezno ali zgolj v kompletu? Torej so na razpolago, če so za koga in kje? Cena?