Maribor liga prvakov/liga eu

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Super bi blo da pride barca, real ali bayern v MB....šotor pa čakat karte....
smirk-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Saj zato me zanima če je možno kupiti preko neta karte, da samo poklikam in rešeno, ker v nekem šotoru mi pa res ni bit.

Naval bo nenormalen.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj zato me zanima če je možno kupiti preko neta karte, da samo poklikam in rešeno, ker v nekem šotoru mi pa res ni bit.

Naval bo nenormalen.
Boš ti naklikal,ja.... Tako kot oboževalci Modrijanov, ki so pokupil v eni minuti. Na Petrolu sploh zraven nisi prišel.... Karte se bo pa dalo kupit preko Bolhe, le cena bo "malce" višja
crazy1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Karte bodo dali najprej v prodajo tistim s sezonskimi vstopnicami. Potem pa bodo po mojem na voljo samo v vijolčni bajti, pa omejeno število kart na osebo. Itak bojo v enem dnevu šle.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Tako je bilo že pred, mnogo mnogo leti, ko sem se moral včlaniti v klub viole, da sem prišel do kart.

Škoda, ampak tako pač je ko se zgodi čudež.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na TVju se boljše vidi, tak da če ne dobim kakšnih kart ali vabila, se bo gledalo doma
smile-1.gif


V tujino pa tudi ne bom šel, nazadnje sem gledal Slo:Anglija na Wembleyu pa nič ne vidiš, so nas dali v nek kot, brezveze skratka
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj zato me zanima če je možno kupiti preko neta karte, da samo poklikam in rešeno, ker v nekem šotoru mi pa res ni bit.

Naval bo nenormalen.

Nope, kot vedno bodo verjetno samo v Vijolčni Bajti za kupiti in prav je tak... jih vsaj večina takih pride ki res želi gledati tekme. Kar pomeni da si, če delam dopoldan, vzamem dopust, če delam popoldan, pa pridem nenaspan v službo, od 4 zjutraj se pač lepo čaka v vrsti
wink-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
No, pa nismo največja senzacija v LP, ta status letos pripada Ludogorcu.

Mariboru se v Evropi več ne bo nihče čudil...3-krat Liga Evropa, šesnajstina Lige Evropa...2-krat Liga pravkov..

Počasi bomo že klub ranga Bate Borisov...
 
Nazadnje urejeno: