Maribor liga prvakov/liga eu

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.781
265
83
Največja slovenska vas
Pismo,sam domzale so pa letos hude... K sm brau intervju z Elsnerjem,mi je deloval kot decko na mestu... Me veseli,da imamo mlado generacijo trenerjev in ligo,ki je bolj izenacena in zanimiva.

Sem 100% vesel za Maribor in LP, ampak me pa tudi veseli,da so jim ostale domace ekipe konkurencne.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.359
1.214
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
seljačine kaj delajo v domzalah
Tipično slovensko,haha,seljačine,ane? Ni veliko od junaka do bedaka.....
uf-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.057
6.712
113

V prihodnjih dneh bomo sporočili vse informacije glede prodaje vstopnic, že zdaj pa velja: imamo najmanjši stadion v skupinskem delu, z zanimanjem, ki po dosedanjem odzivu večkrat presega kapaciteto.

Ob omejenih zmogljivostih Ljudskega vrta je Liga prvakov zagotovljena le kupcem sezonskih vstopnic, ki si jih je priskrbelo doslej največje število navijačev. Lastniki sezonskih vstopnic bodo namreč imeli predkupno pravico za komplet vstopnic za vse tri domače tekme v skupini.

Več o režimu prodaje vstopnic: http://www.nkmaribor.com/novice/?id=5699

Poštena cena?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kaka cena? To je samo cena za sezonsko 140 eurov. Pol pa računam, da bodo karte za LP vsaj 40 eurov po glavi.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Če se gre samo zato, ker so jih izločili zaradi administrativne napake, potem jim ne dam prav. Pravila so jasna in veljajo za vse! Žal so si sami krivi!

Če se ne motim se gre ravno za to, da pravila niso za vsa enaka in da je bil nek drug klub v preteklosti za enako napako samo denarno kaznovan.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.370
981
113
Titograd
V ponedeljek se začne prodaja za lastnike letnih kart, vsak bo lahko kupil 3 komplete, samo kompleti za vse 3 tekme se bodo prodajali, cena 75-120 €.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sam eno šanso prej je pa zgledalo kot da Zahovič nima popolnoma nobenega pregleda nad igro, vidi samo žogo in gol, 2x. Ga je že kdo kaj prej gledal in zna dejansko kaj opazovati okolico, ko ima žogo v nogah?