Liderpnevmatik.si nateg?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Saj to je tisto, že sedaj se vozi s starimi pnevmatikami. Zamenjal jih bi pa je, sedaj ima pa kup problemov, še skladiščit jih nima kje.

Še ena, ki kar nekaj nabija. Sta vidva s sajkekom soseda?

Ampera še ni 5 let na cesti. Kakor sem seznanjen, se gume menja, ko so stare 6 let.
In drug tvoj 'kr neki'. Od kje ti, da jih nimam za skladiščiti? A ti sploh bereš, kaj jaz pišem? Poglej, kaj sem eno stran nazaj napisal, da jih bom ta teden od vulkanizerja odpeljal in jih dal v klet - prej jih nisem mogel, ker sem imel pruh, zdaj pa sem toliko po operaciji, da lahko že nosim tako težo.

Sem pač len in gume s kolesi (gume so na feltnah) hranim pri vulkanizerju in se mi jih ne da 2x na leto voziti domov.

Vidva s sajkekom sta res bisera.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.769
3.624
113
Kaj si zdej užaljen, a boli ko je napisal da se voziš na 5 let starih mišelinkah in to iz principa? To samo po sebi sicer ne bi bilo nič posebnega, če to nebi bil ti (creme de la creme med picajzlji kar se avtomobila tiče).
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Kot prvo, on sploh ni vedel, da imam 5 let stare gume, ker sem to napisal šele za njim in me je hotel 'loviti' na obrabljenih gumah, ki pa to niso.
5 let stare gume pa niso še nič posebnega. Fajn je sicer imeti nove, ampak za letos bodo tudi te še ok.

Kot drugo pa nisem nič užaljen, ker itak mlati prazno slamo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj mi (nam) potem razloži zakaj za boga si sploh kupoval nove gume, če so stare še dobre?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.962
9.645
113
mah pusti ga, self owned se je..zdaj pa se ven vleče. Jaz gume, kupim ko so te hin in gotovo. On pa jih je malo kupil in ne kupil, zdaj pa je tako ugotovil da jih ne rabi. Še večja drama pa bo, ko jih bo dejansko rabil, pa ne bo dobil pravih, ker jih sploh ne delajo več. Avto na odpad? odpis? nov avto? najbolje. Pa denar nazaj.

Meni je smešno, jaz se tega za par € ne grem. Če ti te gume ostanejo pa hvalabogu, ker tolk kolk si se ti namatral, bi lahko še en avto dobil poleg.
wink-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Daj mi (nam) potem razloži zakaj za boga si sploh kupoval nove gume, če so stare še dobre?

Ker so 'good enough' če nimam alternative.

Matr ste naješčni. Dejte raje skrbet zase. Kaj me zdaj zaje*avate z mojimi obstoječimi gumami. Samo iščete nitke, kaj bi še uporabili proti meni.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
mah pusti ga, self owned se je..zdaj pa se ven vleče. Jaz gume, kupim ko so te hin in gotovo. On pa jih je malo kupil in ne kupil, zdaj pa je tako ugotovil da jih ne rabi. Še večja drama pa bo, ko jih bo dejansko rabil, pa ne bo dobil pravih, ker jih sploh ne delajo več. Avto na odpad? odpis? nov avto? najbolje. Pa denar nazaj.

Meni je smešno, jaz se tega za par € ne grem. Če ti te gume ostanejo pa hvalabogu, ker tolk kolk si se ti namatral, bi lahko še en avto dobil poleg.
wink-1.gif

Ti si 'self owned'. Zdaj imate izpade, ker stvar ne gre po vašem 'privoščljivem' scenariju in ker mi je dejansko nekaj uspelo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.962
9.645
113
kaj ti je uspelo?

- gume še imaš doma - kraja
evil.gif

- mastercard še ni čisto zihre, da boš denar obdržal
- voziš na starih gumah
- izguba živcev
- slava na alterju.

nič zavidanja vredno na teh alinejah. Ali kaj si ti mislil? Jaz bi tole rešil dosti dosti bolj enostavno in manj boleče, vsaj zase.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.962
9.645
113
ne povem, da me ne ukradejo.
Drugače pa te zadeve, ki se zdaj ponavljamo, so ti eni že nipisali na prvi strani. Brezveze si zganjal paniko. Razultat je znan, zavida ti noben. Vsaj normalno bi bilo tako.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.729
-996
113
145 km SZ od Opatije
Vse ostalo si kar v redu napisal, samo tole prvo pa preprosto NE DRŽI!

On ima doma nekaj, kar ni naročil, se pravi ni kraja!

Njemu so na dvorišče dostavili nekaj, česar ni hotel. Naročil sicer je, ni pa hotel tega (neustrezna roba)

Razloži, v čem gre za krajo?????
Hvala.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.769
3.624
113
Kaj pa če bi namesto svaljkanja enih in istih 6x prežvečenih črev kar sam poskrolal 10, 20 ali 30 strani nazaj in si odgovoril na vprašanje.
17758-icon_confused.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.137
793
113
ti bom jaz naredil povzetek:

>> On ima doma nekaj, kar ni naročil, se pravi ni kraja!
On je naročil gume na linku, kjer ni bil napisan DOT, in dobil je gume DOT 2114, torej tehnično ustrezne gume

>> Njemu so na dvorišče dostavili nekaj, česar ni hotel.
Se strinjam

>> Naročil sicer je, ni pa hotel tega
Se strinjam

>> neustrezna roba
Glej odgovor 1

>>Razloži, v čem gre za krajo
Ne bom trdil, da gre za krajo, ampaj dejstvo je, da so mu dostavili tisto, kar je naročil in kar je pisalo na linku, res pa je, da ni dobil tistega, kar je pričakoval, da bo dobil

*popravek DOT2114
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.760
210
63
Citat:
Uporabnik sass pravi:
ti bom jaz naredil povzetek:

>> On ima doma nekaj, kar ni naročil, se pravi ni kraja!
On je naročil gume na linku, kjer ni bil napisan DOT, in dobil je gume DOT 2104, torej tehnično ustrezne gume

>> Njemu so na dvorišče dostavili nekaj, česar ni hotel.
Se strinjam

>> Naročil sicer je, ni pa hotel tega
Se strinjam

>> neustrezna roba
Glej odgovor 1

>>Razloži, v čem gre za krajo
Ne bom trdil, da gre za krajo, ampaj dejstvo je, da so mu dostavili tisto, kar je naročil in kar je pisalo na linku, res pa je, da ni dobil tistega, kar je pričakoval, da bo dobil

evil.gif


ne vem kaj kadis, ampak jaz bi tudi ...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.066
5.372
113
zakaj bi mogo kaj kadit?
Ded je napisal kak je. Če bi ble zadeve tak kot andy trdi se mi zdi da bi bli postopki že zaključeni. Ampak kot vidimo se še kar vleče.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.066
5.372
113
najverjetneje zato, ker se vse strani strinjajo z njim?

ana ne čakaj. Te bi blo že rešeno.