Liderpnevmatik.si nateg?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Jih se nisem. Cakam, da potece 45 dnevni rok, do katerega imajo cas, da se pritozijo pri Mastercardu. Ce jim MC odobri, potem me ponovno bremenijo za enak znesek, v tem primeru gume obdrzim.
Ce denar ostane pri meni, potem jih bom se enkrat pozval, da gume odpeljejo.

Gume namrec se vedno stojijo pri mojem vulkanizerju, odpeljati jih ne morem, ker sem po operaciji kile in se vozim bolj tezko.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.810
2.128
113
za šankom
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
LOL, kraja gum.

ce ti dostavijo nekaj, kar nisi narocil, potem je to kraja?

zaradi takega razmišljanja pa potem smo kjer smo, tukaj dam andyu definitivno prav, me pa preseneča ovcast odziv velikega števila forumašev
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.810
2.128
113
za šankom
sej se tudi večina alteraš ne.ampak ok andy treba je prebrati vsaj 3 poste v tej temi da izveš da so ti poslali blago, ki ga nisi naorčil
zmaga.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.074
5.379
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
MasterCard se ne strinja s tabo.

Sem vedel da nebom zdržal

ko bo zadeva zaključena bo videl kdo se strinja in kdo ne.
Na koncu si pa še vedno dobil točno tiste gume kot si naročil in nobenih drugih. Samo ne tvoje nadbožanstvo užaljeno tega ne razume in noče razumet. Pač si se nategno... be a man.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Narobe sklepas. Ti ne razumes.

Si pac vzgojen, da pozres, ce si nategnjen. Nic hudega.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.810
2.128
113
za šankom
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
MasterCard se ne strinja s tabo.

Sem vedel da nebom zdržal

ko bo zadeva zaključena bo videl kdo se strinja in kdo ne.
Na koncu si pa še vedno dobil točno tiste gume kot si naročil in nobenih drugih. Samo ne tvoje nadbožanstvo užaljeno tega ne razume in noče razumet. Pač si se nategno... be a man.

najbrž se samo delaš neumnega kajne
confused-1.gif


upam da ne kupuješ preko spleta
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Je bilo tako,
Imajo dve različni ceni in starost pnevmatik.
Naroči mlajše, pošljejo stare 3 leti.
Konc sveta ker so stare 3 leta, zamenjat nočejo ker so po tovarniških standardih še vedno nove.
POtem zve da jih že leto dve ne delajo v tej dimenziji.

Epilog, eni si komplicirate življenje z nepomembnimi rečmi.No saj se da prebrati po temah tlele gor.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.074
5.379
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
MasterCard se ne strinja s tabo.

Sem vedel da nebom zdržal

ko bo zadeva zaključena bo videl kdo se strinja in kdo ne.
Na koncu si pa še vedno dobil točno tiste gume kot si naročil in nobenih drugih. Samo ne tvoje nadbožanstvo užaljeno tega ne razume in noče razumet. Pač si se nategno... be a man.

najbrž se samo delaš neumnega kajne
confused-1.gif


upam da ne kupuješ preko spleta

ne ampak v pogojih piše, da se do treh let prodajo kot nove. V splošnih pogojih trgovine. Tisto kaj primadona jamra, do dveh let je v slovenskem faq. Kar niso splošni pogoji trgovine.
Nebi reko, da primadona komplicira zaj prvič. Tak pa iz vsake muhe dela slona.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.413
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Pokazi mi, kje v splosnih pogojih trgovine v Slovenscini to pise.

Izvoli, tukaj imas direkten link, pa mi povej: https://www.liderpnevmatik.si/splosni-prodajni-pogoji

Ampak v slovenskih splosnih prodajnih pogojih tudi ne pise nic drugega glede starosti gum? Ali pa sem spregledal? Torej ce ne pise, je nekako logicno, da velja neka splosna praksa ... In o tem, kaksna je splosna praksa je tudi ze kar nekaj napisanega ...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.601
3.626
113
Izdelek

Za Informacije o tehničnih lastnostih izdelkov AD TYRES INTERNATIONAL SLU ni odgovoren. To so informativni podatki iz različnih virov.

Stranka se mora potruditi, da najde izdelek prilagojen svojemu vozilu. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ne bo plačal poštnih stroškov za zavrnitev blaga, če izdelek ni ustrezen.
aplauz.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.670
6.061
113
pri taščici
Če se Andy ne zmeni za znižano ceno katero je imel ob nakupu na voljo (za en teden starejše pnevmatike) je podobno kot bi v trgovini imel.na voljo dve salami z običajnim rokom uporabe cca pol leta od izdelave.. Eni bi rok uporabe potekel čez 3 dni in bi zaradi tega bila znižana 50%. Lahko pa kupiš drugo (neznane starosti) za redno ceno. In se odlocis za redno ceno. In potem dobiš salamo ki ima rok uporabe še 4 dni.
Pričakuješ pa rok uporabe nekaj mesecev namesto 4 dni.
Dejansko je to zame neke vrste nateg.
Ki pa ga seveda ne moreš dokazati. Ker oni so lahko namenoma znižano ceno postavili za salamo 3 dni pred rokom, čeprav so imeli samo salamo 4 dni pred rokom v hladilniku in pač.probajo na tak način prodati staro salamo.po redni ceni.
 
Nazadnje urejeno:

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.101
1.284
113
Daj nehajte ze glumit pa se ponavljat. Andy mirno pocakaj na odlocitev mastercarda in ne odgovarjaj na provokacije. Si v Sloveniji in na alterju. Vecina tukaj jih verjetno se svoji materi ne privosci nic dobrega.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Danes sem vprašal MC, kako daleč je postopek, glede na to, da je 45 dni preteklo.

Dobil sem sledeč odgovor:
Citat:
Trgovec je banki poslal ugovor (pred-arbitražo) in si s tem podaljšal rok (zdaj je novi rok 13.6.2017). Banka je ugovor banki, s katero ima trgovec sklenjeno pogodbo, zavrnila in postopek še ni zaključen.

Kako naj berem zadnji stavek? Katera banka je kateri banki ugovor zavrnila? Ugovor prodajalca?