Liderpnevmatik.si nateg?

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.760
210
63
epilog zgodbe?

ali so gume se pri vulkanizerju?

ali je mc vrnil denar? da ali ne?

ali je kupec sploh se med nami?

ali je polentozerka na 3 strani samo zavajanje?

ne bom vam povedal, da je na koncu past ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.061
4.065
113
Gume so se pri vulkanizerju.
MC je vrnil denar. Caka se 45 dnevni pritozbeni rok.
Se sem ziv.

Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.760
210
63
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:


Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.

slovenski uporabnik?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:


Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.

slovenski uporabnik?

Ne. Francoz na začasnem delu v Litvi.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.377
303
83
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Gume so se pri vulkanizerju.
MC je vrnil denar. Caka se 45 dnevni pritozbeni rok.
Se sem ziv.

Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.

odlično
uf-1.gif


pa toliko SLO ponudnikov pnevmatik imamo
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.678
6.064
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Gume so se pri vulkanizerju.
MC je vrnil denar. Caka se 45 dnevni pritozbeni rok.
Se sem ziv.

Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.

odlično
uf-1.gif


pa toliko SLO ponudnikov pnevmatik imamo
Jih ti lahko zrihtas?
Kot razumem Andyja ni našel.slo ponudnika za njegove specialne, skoraj "namenske" za določen avto.

Jaz sem jih za mojo cizo našel.pri tebi. In to precej ugodno.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.678
6.064
113
pri taščici
No ,potem pa z linki na plano, da spljuvamo andya zaradi teh 2,48 evra. Če ne bo linkov, bomo pa vaju popljuval, poscal, pa še posral.

Sicer pa jambram na take "anomalije" ob nakupu kakšne eksotike, ampak alter tega ne razume. Je pa res, da Andy sicer ima alternativo v obliki drugega modela/proizvajalca gum. Ampak za njegov avto so predvidene te specifične gume in Andy jih je hotel imeti. In ne neke cangslang.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.139
793
113
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Gume so se pri vulkanizerju.
MC je vrnil denar. Caka se 45 dnevni pritozbeni rok.
Se sem ziv.

Par dni nazaj sem dobil zs od uporabnika, ki mi je napisal, da je za gume placal 600 eur in mu jih niso dostavili in da mu na reklamacijski ticket ne odgovarjajo in ce imam kaksen njihov kontakt, da bi prisel do njih.

odlično
uf-1.gif


pa toliko SLO ponudnikov pnevmatik imamo
sam res, ker v sloveniji se ti pa ja ne more zgoditi, da bi te kdo nategnil, mar ne?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.774
3.633
113
Ne samo, da nihče ni tega napisal, tukaj sploh ni vprašanje ali te lahko nategne ali ne. Ampak kaj lahko narediš ko te nategne. In kakorkoli obrneš, reševat reklamacijo (karkoli že to pomeni, reklamirat, prijavit, trkat na vrata in vprašat po zdravju,....) je pač to početi lažje če sta prodajalec in kupec v slo kot če je kupec v slo, prodajalec v nemčiji, njegova podpora v indiji, firma pa andori,....
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.139
793
113
če se prodajalec ne odziva, bi rekel, da je nekako isti drek, ali je iz slovenije ali andore
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja kaj čmo, denar si dobil oni pa gume, saj že v drugi temi jamraš da bo drug teden sneg pa mraz torej dobro da ima še zimske gor.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.678
6.064
113
pri taščici
Dajte andyju raje link do Slo trgovcev ki prodajajo željeni model in dimenzijo .gume.
Kar nekaj vas je pametnih, linka pa se kar ni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.678
6.064
113
pri taščici
Da vam pomagam pri iskanju modela gume
215/55 R17 98V XL, ContiSilent

Zdaj pa linke do Slo trgovin prosim.do takrat pa ne jamrajte o razliki 0,73 evra.
Priporočena cena na lidru je 348 evrov za kos.