Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.454
15.442
113
Nič dobrega ne bo iz tega. Nekateri smo to že pred desetletji govorili, da bo zaradi pretiranega sprejemanja in omogočanja širjenja islamizma ter podobne ničvredne golazni po evropi, prišlo do resnih sprememb. V evropi si nas večina želi živeti v miru, zato smo tudi dokaj tolerantni eden do drugega. Vsakemu tukaj probamo omogočiti svoj mir. To je demokracija in svoboda. Želimo pa tudi, da drugi nam pustijo naš mir. Evropska družba je v glavnem zelo tolerantna in odprta in s tem ni nič narobe, do meje, ko s tem začneš škodit sebi. Žal nam pa nekateri zblazneli politiki, aktivisti, antifajevci in podobni usekanci narekujejo, da sem moramo še bolj upognit, še bolj rit nastavit, še bolj lizat rit vsaki opici, ki prileze do nas in sprejeti islam, kot nekaj normalnega in domačega. Tudi najbolj ubogljiv, ustrežljiv in toleranten človek ugrizne nazaj, ko je enkrat dokončno potisnjen v kot. Ko pa se doseže kritična masa stisnjenih v kot.....
aPgq47R_700bwp.webp
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.052
2.804
113
Pa kaj je zdaj važno da je pomagal migrant iz Brazilije? Prvo, migrant iz Brazilije verjetno ne verjame v enga strička na nebu, ki mu bo po smrti dovolil flodrati nebroj devic, če bo le pobil dovolj nevernikov. Tako kot tudi določeni muslimanski migranti niso slabi. Problem je samo v procentu teh, ki pridejo sem in se nimajo niti najmanjšega namena prilagoditi družbi v katero so sami!!! na svojo!!! željo prišli in bi tukaj radi furali šeriat, zakrivali babe in zahtevali mošejo na vsakem vogalu.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.792
3.511
113
Da je ta klavec alžirski migrant, si je nekdo enostavno izmislil. Niso pa poročali, da ga je onesposobil prav migrant iz Brazilije. Razdejanje so pa povzročili skrajni desničarji, ki so na kraj dejanja prinoreli in začeli ropati trgovine ter zažigati avtomobile.
Tudi jaz sem od vsega začetka sumil skrajnodesne razgrajače.
Levi zanesljivo ne bi trznili, če bi izvedeli za štihovko.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.161
2.785
113
Lublana
Obišči stran
prliagojeno za naše antikriste in migrante, doma pa fraj so pa radi.
Božič želijo narediti nekakšen univerzalen zimski praznik. Zato, da ga lahko praznujejo tudi ateisti ali pripadniki kakšne druge religije. Gre za marketinško foro trgovcev kako čimveč prodati tudi nekristjanom. Saj tako je že od osamosvojitve naprej. Redko je v reklamah slišati ali videti "vesel božič", vedno samo "lepe praznike", "čarobne praznike", "vesele praznike"...in podobno. Meni, kot ateistu je to neumno. Če je božič, je božič in konec debate. Kdor ga želi praznovati, naj ga praznuje tudi, če nikoli ni bil v cerkvi. Ne rabimo se slepiti, da to ni cerkveni praznik in tako opravičevati praznovanje božiča tistih, ki s cerkvijo nimajo nič ali nočejo imeti nič.