Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.454
15.442
113
Je že doma :fredi:

Made_it.jpg
 
2. okt 2007
3.763
2.233
113
me preseneča Dublin, ker letos sem bil tam in tako malo tujcev, tudi črncev, ki so v drugih velikih mestih stalnica ne vidiš. Res je bilo malo muslimanov, pa še zanimivost, njihova policija "Garda" ne nosi orožja, ampak samo specialne enote.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.052
2.804
113

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.161
2.785
113
Lublana
Obišči stran
Ni samo Ninzozemska.... AFD v Nemčiji je v rekordnem vzponu. Švedi obračajo plato...
itd...

Nič dobrega ne bo iz tega. Nekateri smo to že pred desetletji govorili, da bo zaradi pretiranega sprejemanja in omogočanja širjenja islamizma ter podobne ničvredne golazni po evropi, prišlo do resnih sprememb. V evropi si nas večina želi živeti v miru, zato smo tudi dokaj tolerantni eden do drugega. Vsakemu tukaj probamo omogočiti svoj mir. To je demokracija in svoboda. Želimo pa tudi, da drugi nam pustijo naš mir. Evropska družba je v glavnem zelo tolerantna in odprta in s tem ni nič narobe, do meje, ko s tem začneš škodit sebi. Žal nam pa nekateri zblazneli politiki, aktivisti, antifajevci in podobni usekanci narekujejo, da sem moramo še bolj upognit, še bolj rit nastavit, še bolj lizat rit vsaki opici, ki prileze do nas in sprejeti islam, kot nekaj normalnega in domačega. Tudi najbolj ubogljiv, ustrežljiv in toleranten človek ugrizne nazaj, ko je enkrat dokončno potisnjen v kot. Ko pa se doseže kritična masa stisnjenih v kot.....