Lepote multikulturnosti 4

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.422
4.946
113
Ne gledam tega, ampak a tu gledalci kaj odločajo? A ni žirija?
Meni se zdi odločitev čisto OK. Da si IN, rabiš nekaj, kar izstopa. LGBT scena je že prežvečena, ljudje več ne trzajo, dajmo tokrat ilegalca. Po komentarjih sklepam, da je bil kar soliden in ni bil ravno zanič. Njemu se pač "doda pike", ker je nekaj posebnega. Komercialna TV mora skrbeti za gledanost in prilive, ker ne more iti jokat v parlament, da je naročnina prenizka. Ne dvomim, da so jo s tem povečali, ker bodo ljudje šli pogledat, koga ne bi smeli izbrati.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ne gledam tega, ampak a tu gledalci kaj odločajo? A ni žirija?
Meni se zdi odločitev čisto OK. Da si IN, rabiš nekaj, kar izstopa. LGBT scena je že prežvečena, ljudje več ne trzajo, dajmo tokrat ilegalca. Po komentarjih sklepam, da je bil kar soliden in ni bil ravno zanič. Njemu se pač "doda pike", ker je nekaj posebnega. Komercialna TV mora skrbeti za gledanost in prilive, ker ne more iti jokat v parlament, da je naročnina prenizka. Ne dvomim, da so jo s tem povečali, ker bodo ljudje šli pogledat, koga ne bi smeli izbrati.
Za finale odločajo gledalci. Prvega finalista izberejo gledalci neposredno, za drugega odloča žirija. Če pa je žirija razdeljena 2:2, kot je bila v tem primeru, pa odločijo gledalci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.266
794
113
A Slovenija rabi plesalce, pevce, žonglerje, klovvne, ... al inženirje , medicince, znanstvenike? Spet za multikulti agenda, ki nam prodaja neke tujce ta rešitev težav. Ko je SI prečkala truma migrantov, nisem opazil nikjer teh visokokvalificiran astronautom po firmah in javnih ustanovah. Opazil pa sem jih na železniški postaji, parkih, migrantskih centrih,...

PS: seveda se mi smilijo, ampak naj začnejo gradit svojo državo ob pomoči drugih muslimanskih držav ne pa, da da hodijo po svetu in se delajo boge. Opustijo nam vero kot je Islam in se naj fokusirajo na razvoj. To kar je Evropa naredila že pred stoletji in uspela.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.266
794
113
Itak so te religije opij za ljudstvo. Nimam nič proti verovanju in močlitvam, ampak vere so stoletja povzročale vojne. Največja neumnost vseh zadev pa je, da so Judje itak osnova za oboje - kršanstvo in islam. Vsi priznavajo Abrahama kot njihovega ustanovitelja religije, hkrati pa se na smrt sovražijo, ker eni imajo Jezusa, za preroka, drugi Mohameda za preroka.

In tukaj so mi Ameri modeli: govorijo vedno o Bogu, prisegajo Bogu, molijo Boga,... in to ustreza vseh - kristjanom in muslimano. Volk sit, koza cela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ in Kamele0N

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.946
4.215
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.994
2.518
113
Od kod IJJ ''sesuva'' gre ''nad predsednico''?
Od kod!
Jaz vidim le, da eden javnost obvesti, kaj dela njihova predsednica. A nimamo pravice biti obveščeni, Levičarji?

p.s. le kaj so omenjene osebe storile, da so bile obsojene? Kršile so Slovenske predpise in zakonodajo!
pa makar ilegalno čez mejo! Se ga/jih držijo avtohtoni prebivalci, naj se še došiljaci المهاجرين,

p.s. II kak talent ima tisti palestinec na showu? Polaga roke na otroke in zdravi srčne napake?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.946
4.215
113
Od kod IJJ ''sesuva'' gre ''nad predsednico''?
Od kod!
Jaz vidim le, da eden javnost obvesti, kaj dela njihova predsednica. A nimamo pravice biti obveščeni, Levičarji?

p.s. le kaj so omenjene osebe storile, da so bile obsojene? Kršile so Slovenske predpise in zakonodajo!
pa makar ilegalno čez mejo!
Zdej hočejo tudi sodbe narediti tajne...

Je pa lepo sporočilo ilegalcem. No pravzaprav so iz SD stranke švercarji... tko da to je to.

Počasi bomo mi dobili gaza zid pr sosednjih državah.