Lepote multikulturnosti 4

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Saj sem te vprašal, kaj si ti konkretno naredil? Tole zgražanje na forumu in stiskanje palcev dol, a ne medvedek pu, ne šteje.
Nic, cakam, da vodilni prevzamejo pobudo, kot cakajo vsi, ki jim nekaj ne pase. Vi ze imate vodilne, razne nike, jenulle, jarčevke...mi pa nimamo. Še.

Bolj me zanima, kako dosezes, da ti je vseeno, torej da brez problema zamahnes z roko jbg?
Kaj ze zdaj posojas okoli?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.385
63
Nic, cakam, da vodilni prevzamejo pobudo, kot cakajo vsi, ki jim nekaj ne pase. Vi ze imate vodilne, razne nike, jenulle, jarčevke...mi pa nimamo. Še.
Potem še ni tako hudo, če ne gre noben v luft. In ne štekam vas, forumskih nergačev, da vedno čakate nekoga drugega, da bo naredil nekaj namesto vas.
Bolj me zanima, kako dosezes, da ti je vseeno, torej da brez problema zamahnes z roko jbg?
Dovolj sem star, da me vsaka x sprdačina ne spravi iz tira. In imam tudi druge pomembnejše stvari v lajfu, ki me osrečujejo. Probaj še ti kdaj, med ljudi, v naravo in ne 24/7 viset na forumu in se zgražat.
Kaj ze zdaj posojas okoli?
Tega pa ne štekam kaj si mislil.
 

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Potem še ni tako hudo, če ne gre noben v luft. In ne štekam vas, forumskih nergačev, da vedno čakate nekoga drugega, da bo naredil nekaj namesto vas.
Torej pocakamo na x10. Ok.

Tudi v sluzbi je neka hierarhija. Glavnih odlocitev ne sprejmes ti, vilicarist, ampak nadrejeni. Ce je nadrejeni budalo, menjas sluzbo. Ti pa ne zacnes robantit okoli, ker imas samokontrolo in nisi anarhist, bos pa nadrejenemu predlagal oz. ga vprasal, kdaj misli kaj storit v zvezi s tem. Zato je tam. Ce ne, bos menjal sluzbo.
Dovolj sem star, da me vsaka x sprdačina ne spravi iz tira. In imam tudi druge pomembnejše stvari v lajfu, ki me osrečujejo. Probaj še ti kdaj, med ljudi, v naravo in ne 24/7 viset na forumu in se zgražat.
Taksna novica je zate x sprdacina. Tudi ok. Dokler se ne dotakne tebe.
Tega pa ne štekam kaj si mislil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.385
63
Torej pocakamo na x10. Ok.

Tudi v sluzbi je neka hierarhija. Glavnih odlocitev ne sprejmes ti, vilicarist, ampak nadrejeni. Ce je nadrejeni budalo, menjas sluzbo. Ti pa ne zacnes robantit okoli, ker imas samokontrolo in nisi anarhist, bos pa nadrejenemu predlagal oz. ga vprasal, kdaj misli kaj storit v zvezi s tem. Zato je tam. Ce ne, bos menjal sluzbo.

Taksna novica je zate x sprdacina. Tudi ok. Dokler se ne dotakne tebe.
Kaj meni jokaš, ukrepaj. Od koga pa pričakuješ da bo tebe in podobne brcnil v rit, da boste nekaj naredili? Kdo pa je tvoj šef? Ta primerjava s službo je pa naravnost smešna.
Sem že napisal, da se ne rabiš zaradi vsake novice toliko sekirat, saj se ti bo na zdravju poznalo, če se ti že ne.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.890
7.122
113
174573_2e8e4d4809f29305b0de8b7208bc6072.jpg
 

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Kaj meni jokaš, ukrepaj. Od koga pa pričakuješ da bo tebe in podobne brcnil v rit, da boste nekaj naredili? Kdo pa je tvoj šef? Ta primerjava s službo je pa naravnost smešna.
Sem že napisal, da se ne rabiš zaradi vsake novice toliko sekirat, saj se ti bo na zdravju poznalo, če se ti že ne.
Primerjava s sluzbo je odlicna l.
Tudi ce je nimas, si lahko priblizno predstavljas, ce si na borzi, tud imas "sefa", kateremu se moras javit na raport vsake toliko...da ti nadomestila ne vzamejo... vedno je neka hierarhija, anarhisti tega seveda ne razumejo.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.385
63
Primerjava s sluzbo je odlicna l.
Tudi ce je nimas, si lahko priblizno predstavljas, ce si na borzi, tud imas "sefa", kateremu se moras javit na raport vsake toliko...da ti nadomestila ne vzamejo... vedno je neka hierarhija, anarhisti tega seveda ne razumejo.
Nisem na borzi, imam službo in delam.

Me pa res zanima, zakaj ne jokaš nadrejenemu, ko ti je tako hudo. Pa jst nisem tvoj nadrejeni.
 

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Kaj imas s tem jokom, te vznemirja al kako?

Jaz se sprasujem kako to, da se te tak primer nic ne dotakne. Tam en malo ljudi nastiha na ulici, tebe pa moti, da se o tem pise in se sprasujes, ce moramo zdaj vsi v luft zaradi tega.
A ce bi bil zraven kak tvoj sorodnik, bi se isto spraseval?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska




Vsi si izmišljujejo, le tisto kar je natisnjeno v Komunistu je vse res...
Ko se je pričelo sranje, še nič od tega ni bilo potrjeno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Nic, cakam, da vodilni prevzamejo pobudo, kot cakajo vsi, ki jim nekaj ne pase. Vi ze imate vodilne, razne nike, jenulle, jarčevke...mi pa nimamo. Še.

Bolj me zanima, kako dosezes, da ti je vseeno, torej da brez problema zamahnes z roko jbg?
Kaj ze zdaj posojas okoli?
Če ti kdo omeni kolesarjenje, pa praviš, da moraš delati. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman