Kuala Lumpur -

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Čez par dni potujem v KL.
Od enega uporabnika tega fpruma sem dobila že vrsto koristnih informacij (HVALA!!), zanima me pa še par stvari:

- se da v bližini KL kje kopati v morju? Vem, da je za kopat super kje drugje, ampak jaz bom žal nastanjena 10 dni samo v KL. In v poštev pridejo samo enodnevni izleti.

- kako je s kakimi komarji? Bom samo v KL in bližini (nobenih divjih variant)?

- je KL dovolj varen, da hodim sama okoli podnevi (kajti 2 dni bom samo jaz prosta čez dan)?


Če še ima kdo kakršnokoli zanimivost...kam še it kaj pogledat, kaj doživet...bom vesela!
roza.gif
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.896
257
83
Slovenija
lahko samo 3 . alinejo komentiram, brez skrbi

na njihovem metroju sem videl voziti se otroke, cca 10 let ali manj, same, mislm da je bilo okoli 8h zvečer,
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Zdravo

Jaz sem bil lani julija v KL.
Citat:
- se da v bližini KL kje kopati v morju? Vem, da je za kopat super kje drugje, ampak jaz bom žal nastanjena 10 dni samo v KL. In v poštev pridejo samo enodnevni izleti.
Ja morja ni ravno blizu, tako da kakšna enodnevna varijanta po mojem vedelju odpade. Še posebej ker je na zahodu v tem času slabo monsunsko vreme.
Citat:
- kako je s kakimi komarji? Bom samo v KL in bližini (nobenih divjih variant)?
Jaz v celem tednu nisem zasledil niti enega komarja
ne-ne-1.gif

Citat:
- je KL dovolj varen, da hodim sama okoli podnevi (kajti 2 dni bom samo jaz prosta čez dan)?
Sicer sem moški +100kg
smirk-1.gif
, vendar nisem imel občutka, da bi bilo kakorkoli nevarno. Meni je delovalo varno mesto. Res pa da sem videl en kup napol nagih najstnic ki so sprehajale po mestu. Ne pozabi da je to muslimanska dežela in z zdravo mero pameti, mislim da se nimaš ničesa bati