Korzika

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
jap,škoda k se pr nas tega ne da
wink-1.gif
 

jetman

Zelenc'
23. okt 2007
22
0
1
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na željo uporabnikov dodajam .gpx (Garmin, Mio/iGO) in .ov2 (TomTom) datoteko s POI točkami Korzike za navigacijske naprave.

Ogled točk v Mapsource programu ali Google Earth (priporočam).

POI Korzika julij 2007 <----- datoteka

Večinoma so točke preverjene neposredno na terenu, nekaj pa jih je narejeno po kartah.

Datoteka vsebuje:

4x karting steze
75x camping
17x parkirišča za avtodome
116x lokacije plaž in 10x reke
znamenitosti itd.

Skupno 317 točk lastnega avtorskega dela. Če kdo torej rabi naj kar vzame. Je pa zanimivo, da sem to objavil na nemškem forumu specializiranem za Korziko pa je admin rekel, da je to brezveze
smile-1.gif
potem pa sem dobil cel kup emailov, da to uporabniki nujno rabijo za različne namene. Hehe, nihče nikogar ne sili da uporablja navigacijo, je pa s tem potovanje popolnoma brezskrbno in vožnja brez stresa.

Edino kar mi je žal, da letos nisem še uspel narediti 50 lokacij s točnimi podatki za potapljanje (potopljene ladja, letala, špilje).

No, saj še bomo šli zagotovo. Torej veselo navigiranje.


Julija 2008 sva bila z motorjem na Korziki dva tedna. Spala sva samo v kampih... bilo je fenomenalno.

V Snecerjevo datoteko POI točk sem vnesel nekaj popravkov > POI Korzika 2008
 

Priponke

  • 551537-Korzika2008ENG.zip
    10,9 KB · Ogledi: 3.320
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Popravek za leto 2009!

Korzika POI 2009! <------ link, enak kot v prvem postu
423 POI
novo=180 kampov (praktično vsi)
nesreča Adrie = natančne podatke posredoval sandiv

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imam še podatke o canyoningu, pa neke lokacije razbitin za potapljače. Ob priliki tudi to.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Hvala za tele POI. S punco greva dol 30. julija. Ja vem. ravno v največji sezoni. Žal nisem mogel prej dobit dopusta... Če pa bo kdo dol pa bo hotel družbo za kakšno
nahrung002.gif
 

ladybug

Zelenc'
25. sep 2009
1
0
1
Oktobra se odpravljam na Korziko. Zanima me, kako je z apartmaji. Se splača ali so cene visoke?

Lp.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Malo boš povedal tudi o apartmajih oz. privat namestitvi, mogoče kakšen hotel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bi šel vsaj prvi severni del, ki je bolj zanimiv in dodal še vzpon na Monte Cinto
smile-1.gif


Ti bi šel?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nisem že nekaj let nalagal v iGO. Včasih je bil iGO POI Explorer program, ki je poznal gpx in je potem naredil file db.

Zdaj pa mislim, da gre kar direktno .kml skopirat v iGO in bo delalo.

KML pa dobiš najlažje iz gpx, da odpreš Google Earth in file gpx ter ga shraniš kot .kml.

.kml pa samo sem skopiraš .........iGO8/content/userdata/poi

Pa mora delat. Lahko pa se s tem vprašanjem obrneš na podforum navigacije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem pogledal še pri sebi na tablici, kjer je Android in zadeva deluje če skopiraš .kml datoteko v mapo, ki sem jo gori omenil.
Če mapa ne obstaja, jo narediš.




Malo sitno je edino iskanje po teh lastnih POI, ker moraš izbrati mesto (npr. Bastia na Korziki), kjer naj išče. Šele potem jih vidiš.
Razen če jaz kaj narobe delam
smile-1.gif