Kolesarstvo 24

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.460
1.037
113
1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn in sajkek

krko

Guru
5. sep 2010
2.625
1.327
113
3 riders from Red Bull-Bora Hansgrohe have abandoned
Nico Denz, Patrick Gamper and Dani Martinez are out of the race.

Upajmo, da se Primož počuti ok.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
804
437
63
Zmaga Dunbarju na kraljevski etapi, Roglič pa odličen tretji! Še kronometer in skupna zmaga je tu!
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.122
1.170
113
www.adriamedia.si
Dej si naredi uslugo, pa se poči na kolo, pa ne električno in drži 50 na uro na ravnini dokler ne boš krepko v rdečem, mislim da ne boš rabil dolgo, pol se pa v takem stanju preslikaj v grupo, kjer so na enem metru vsaj trije v širino, dva centi za gumo tistega spredaj, zadaj maš enga na gumi in tako dalje. Pol šele to primerjaj s športom, kjer se premakneš tako, da stopiš na gas.
V takih nesrečah krivit kolesarje je milo rečeno debilno.
Daj prosim vklopi bralno pismenot. Ne krivim kolesarjev. Krivim krovno organizacijo, ki ne poskrbi za varnost - še poskusi ne resno.

PS: na max pulzu sem bil ta teden ene 2x, pa ne malo časa. Sicer v klanec na makadamu, ampak vseeno. In ja, tudi kaj prezreš. In ja, sem bil že na tleh zaradi tega.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.122
1.170
113
www.adriamedia.si
Daj prosim reci da nisi pravkar primerjal F1 z biciklizmom.
Sem. Zakaj pa ne? Oboji imajo vrhinsko tehnologojo in vrhunske športnike. Oboje je nevarno (vrhinsko kolesarstvo ta hip bolj), v obojem hipen kiks lahko prinese orenk posledice.
Saj ni treba bit ne vem kak znanstvenih, tehnologije obstajajo, samo zveza jih mora stestirat (na dirkah), ocenit, vpeljat (ali ne, z razlogom).
Tiščat glavo v pesek je najlažje. In najceneje (za zvezo).
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.003
3.774
113
Sem. Zakaj pa ne? Oboji imajo vrhinsko tehnologojo in vrhunske športnike. Oboje je nevarno (vrhinsko kolesarstvo ta hip bolj), v obojem hipen kiks lahko prinese orenk posledice.
Saj ni treba bit ne vem kak znanstvenih, tehnologije obstajajo, samo zveza jih mora stestirat (na dirkah), ocenit, vpeljat (ali ne, z razlogom).
Tiščat glavo v pesek je najlažje. In najceneje (za zvezo).
Kot sem rekel, namesto da nabijaš o F1, povej konkretno kaj naj bi tehnologija naredila, da kolesar ne bi nagazil varnostnika. Kaj? Mu povedala naj gre počasneje, če pa je tam zato da bo šel hitreje kot vsi ostali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

mr_

Guru
20. sep 2007
9.252
2.628
113
Redar udeležen v nesreči bi bilo bolje če bi se tam zaustavil z motorjem in cel čas piskal. Mogoče celo stal na motorju.
Na kritičnih delih pa bi se lahko postavilo ograje. Če imajo osebje za reklame cel dan postavljati, lahko ztudi kritične točke oblečejo.
Lahko bi s cestnimi nalepkami oznacili, vodili v znižanja, izogibanja.
Lahki bi postavili projektorje, ki bi na cestišče projecirali opozorilo, pot, zvočni signal.
Da se marsikaj, le volja mora bit. Oziroma očitno še kaj hujšega kot se je že zgodilo.
Tudi glede gum bo treba nekaj reci, preveč je nesreč s snemanjem gum z diska...