ko umreš od smeha v policijskem avtu

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
tole je lep primer, ko si brezposelni user zmišluje zgodbice.......... vi pa peljete...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Pravzaprav jima vsa čast, da sta imela dovolj jajc in priznala napako
smile-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nč ni otročji.... zakaj bi potem na vsak način policajo hotela izterjat neko kazen??? Vsaka jim čast, da sta priznala napako. Saj sta tud krvava pod kožo. Problem bi bil, če bi kakšna "buzeranta" na vsak način dokazovala da ne vidita puščice.....
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
...Vsaka jim čast, da sta priznala napako. Saj sta tud krvava pod kožo. Problem bi bil, če bi kakšna "buzeranta" na vsak način dokazovala da ne vidita puščice.....
Oooo prav nič "Vsaka jim čast". Sta goljufa, ki pa sta od goljufije odstopila, ko sta vidla da ne bo šlo gladko. Da se dokazat, da se od tam kjer sta stala ne vidi semafor, pa da je zelena puščica tam tudi. To so pa že materialni dokazi. No ne rečem, so tud "buzeranti" kot je primer v sosednji temi vožnja v rumeno, tam mu pa ne morš nič dokazat. Ampak prav poštena pa tadva policaja že nista bila.

"krvava pod kožo" haha me zanima če bi za blagajnika v trgovini tud uporavil tak blag izraz, ko bi ti zaračunal nekaj, kar ni videl v tvoji košarici.

Raje povej, kaj jima je bilo, da sta ustavila človeka in mu rekla, da je prevozil rdečo, mu hotela nabit kazen, čeprav semaforja in prekrška nista videla? In prekrška tud nista mogla vidt, ker ga ni bilo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nevem men sta delovala kar poštena. Sam tastar pač ni hotel priznati da se je zmotil.

@Reality - škoda besed zate res, tvoje natolcevanje je pa res preseglo vse meje.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Mislim tvoje bedarije me vedno znova presenetijo. Ma ne morem verjet, da obstjate tako omejeni ljudje na svetu
bonk.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
...Vsaka jim čast, da sta priznala napako. Saj sta tud krvava pod kožo. Problem bi bil, če bi kakšna "buzeranta" na vsak način dokazovala da ne vidita puščice.....
Oooo prav nič "Vsaka jim čast". Sta goljufa, ki pa sta od goljufije odstopila, ko sta vidla da ne bo šlo gladko. Da se dokazat, da se od tam kjer sta stala ne vidi semafor, pa da je zelena puščica tam tudi. To so pa že materialni dokazi. No ne rečem, so tud "buzeranti" kot je primer v sosednji temi vožnja v rumeno, tam mu pa ne morš nič dokazat. Ampak prav poštena pa tadva policaja že nista bila.

"krvava pod kožo" haha me zanima če bi za blagajnika v trgovini tud uporavil tak blag izraz, ko bi ti zaračunal nekaj, kar ni videl v tvoji košarici.

Raje povej, kaj jima je bilo, da sta ustavila človeka in mu rekla, da je prevozil rdečo, mu hotela nabit kazen, čeprav semaforja in prekrška nista videla? In prekrška tud nista mogla vidt, ker ga ni bilo.
hysterical-1.gif
kaj ti naj napišem nazaj?? Kako lahko primerjaš z trgovko v trgovini????
(samo v vednost... ona vsak predmet ki ga kupiš, vzame v roke in ga z uno lepo stvarco z rdečo svetlobo blokira. In če ga nima v roki, ga ne more blokirat. In če ji ga le uspe, je pa goljufija)
V tem primeru, pa semaforja nobeden ni imel v roki!!!! Fant je sam pokazu oz. dokazu, da pač stvar tam stoji in stvar je bila rešena.
Še kaj??
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
...Vsaka jim čast, da sta priznala napako. Saj sta tud krvava pod kožo. Problem bi bil, če bi kakšna "buzeranta" na vsak način dokazovala da ne vidita puščice.....
Oooo prav nič "Vsaka jim čast". Sta goljufa, ki pa sta od goljufije odstopila, ko sta vidla da ne bo šlo gladko. Da se dokazat, da se od tam kjer sta stala ne vidi semafor, pa da je zelena puščica tam tudi. To so pa že materialni dokazi. No ne rečem, so tud "buzeranti" kot je primer v sosednji temi vožnja v rumeno, tam mu pa ne morš nič dokazat. Ampak prav poštena pa tadva policaja že nista bila.

"krvava pod kožo" haha me zanima če bi za blagajnika v trgovini tud uporavil tak blag izraz, ko bi ti zaračunal nekaj, kar ni videl v tvoji košarici.

Raje povej, kaj jima je bilo, da sta ustavila človeka in mu rekla, da je prevozil rdečo, mu hotela nabit kazen, čeprav semaforja in prekrška nista videla? In prekrška tud nista mogla vidt, ker ga ni bilo.
hysterical-1.gif
kaj ti naj napišem nazaj?? Kako lahko primerjaš z trgovko v trgovini????
(samo v vednost... ona vsak predmet ki ga kupiš, vzame v roke in ga z uno lepo stvarco z rdečo svetlobo blokira. In če ga nima v roki, ga ne more blokirat. In če ji ga le uspe, je pa goljufija)
V tem primeru, pa semaforja nobeden ni imel v roki!!!! Fant je sam pokazu oz. dokazu, da pač stvar tam stoji in stvar je bila rešena.
Še kaj??
Primerjava med blagajničarko in policajem je kar na mestu, mogoče za mladeniče, ki se ne spomnijo, kak se je kasiralo še pred parimi leti le premalo sodobna. Pa tud še danes nimajo vse trgovine skenerja, in pa vsi artikli kode, pa tud če mal pogledaš okol blagajne boš videl kolk ima kakšnih kod zraven prilimanih, ki jih lahko osvetli. Se pa strinjam, da bi bila goljufija, če bi računala nekaj, kar nisi kupil.
No k stvari.
Blagajničarka lahko računa nek predmet, ki ga ni videla, policaj je pa v tem primeru skušal računat za prekršek, ki ga ni videl.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Nevem men sta delovala kar poštena. Sam tastar pač ni hotel priznati da se je zmotil.
.
Pošten policaj ne bo NIKOLI nikomur očital, da je peljal skoz rdečo, če tega ni sam jasno videl.

"zmotil" pa napiši z debelimi narekovaji, takšnimi ko bi napisal kadar se blagajničarka "zmoti" ko ti računa nekaj kar ni videla v košarici.
 

doktor

Pripravnik
24. sep 2007
167
0
16
Zakaj bi blagajničarka računala nekaj, kar ni v košarici?
Iz čiste zlobe?
evil.gif
To mi res ni jasno. Prou ne znam si predstavljat slučaja, da bi jest npr. v Mercatorju pogledal preč od blagajne za eno brhko mladenko recimo; mojo nepazljivost bi blagajničarka izkoristila in mi hitro skenirala še eno vrečko, čeprav je nisem vzel. Jaz bi plačal, ona bi šla na čik pavzo in sodelovkam povedala, kako je nategnila enga mladca, da je plačal vrečko, ki je sploh ni vzel. In vse bi bile zadovoljne in nasmejane.
A mislš, da se folku to res zdi zabavno?
bonk.gif
Res ne vidim, zakaj bi to nekdo narediL?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik doktor pravi:
Zakaj bi blagajničarka računala nekaj, kar ni v košarici?
Iz čiste zlobe?
evil.gif
To mi res ni jasno. Prou ne znam si predstavljat slučaja, da bi jest npr. v Mercatorju pogledal preč od blagajne za eno brhko mladenko recimo; mojo nepazljivost bi blagajničarka izkoristila in mi hitro skenirala še eno vrečko, čeprav je nisem vzel. Jaz bi plačal, ona bi šla na čik pavzo in sodelovkam povedala, kako je nategnila enga mladca, da je plačal vrečko, ki je sploh ni vzel. In vse bi bile zadovoljne in nasmejane.
A mislš, da se folku to res zdi zabavno?
bonk.gif
Res ne vidim, zakaj bi to nekdo narediL?
Res zajebano če kako stvar 2x potegne. Pol ima pa še težave z viški v zalogi, khmm najbolš da eno glih tako vrečko domov nese, pa poje kar je not pa bo stvar rešena.
No zdej blagajničarko si obdelal, zdej pa še analizirej policaja, zakaj je skušal kaznovat turbobitcha za prekršek, ki ga ni videl?
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ta semafor sploh ni s tega križišča. Saj vidiš po hiši zadaj, da ne paše sem.

To je verjetno samo za ponazoritev za nekatere uporabnike tukaj gor (mahoney, predator...)
grin1.gif
kako semafor s puščico izgleda.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
aja clo to še....

da bo zgodba bolj prepričljiva...

hit naj na 24ur nese... bo super star...