ko umreš od smeha v policijskem avtu

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
hehe predvidevam da si plavi.....

uslugo mu lahko vrneš z kako
60542520.jpg
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ej Mahoney nimam pojma. Vem da je bila Octavia... Ura je bila pa okrog 22:10 v torek zvečer.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Zgodaj se ti je začelo sanjat.....

A si ob 8h
robocop-thumb-550x370-20760.jpg

gledal?

633683150937075215_img_6357.jpg
janez-jansa-xp.jpg

 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ne gledal sem kako PArtizani rešujejo deželo pred nacisti in tvojimi predniki
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
A sta mela bele kapice? Ker ajde, njim se še lahko zgodi ker celo upravo pokrivajo... Da se pa to zgodi nekomu na njegovem terenu je pa poden od podna.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Veš da me preveč sprašuješ. Ma sej glej ni pene. Sej verjamem da se zgodi. Edin prav da me je ustavil, če je res mislil da sem šel čez rdečo. Če stari nebi rekel da je tist semafor na novo narejen sploh nebi nič rekel.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Citat:
Veš da me preveč sprašuješ. Ma sej glej ni pene. Sej verjamem da se zgodi. Edin prav da me je ustavil, če je res mislil da sem šel čez rdečo. Če stari nebi rekel da je tist semafor na novo narejen sploh nebi nič rekel.

mogoče pod hipnozo.... gobi?
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.396
5.901
113
pri taščici
Moj dogodek s policaji pred 10+leti.
Bratranec vozi moj motor in mene zadaj.
Motor 250ccm, izpit oba do 350. Bratranec da policaju voznisko, v vozniski pa "spotoma" se prometno od svojega clia.
Policaj je ze skoraj kazen pisal zaradi neustreznega izpita, preden sva pogruntala "cesa sva obtozena"
seveda je imel clio 1400 ccm, bratranec pa izpit za motor do 350. Ampak ocitno sploh ni prebral da mu je pomotoma dal se prometno od svojega avta.

Druga storija: prvi teden pripravniske na gradbiscu petrolove pumpe (komaj podrli staro) prideta policaja na vrata kontejnerja,ces da sta prisla na tehnicni pregled objekta po gradnji. Delovodja Mujo nekaj casa gleda ko bik v nova vrata, potem pa prosi za "napotnico". Ko bere "napotnico" ugotovi da morata iti na prevzem OMV pumpe na drug konec mesta. Jim je povedal nekaj socnih (seveda po bosansko, precej v stosu) in sta sla. Kaksen obcutek sta imela ne vem. Na nas pregled cez dva mesca sta prisla druga dva.
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Meni se zdis otrocji, vecino komentarjev pravtako. Cloveka sta priznala napako in se opravicila. Vsak se zmoti, imas sreco, da ti nista sla preverjati dimenzijo pnevmatik, profil, stet povoje v prvi pomoci in taksne stvari. Verjemi, da nekaj bi nasla.

Zgleda se tudi sam pogosto zmotiš v osnovah CPP, da ju tako zagovarjaš
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
Ja, samo v tem primeru gre za dejansko in ne pravno zmoto, ko si se ze ravno odlocil malce pokomentirat.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Veš da me preveč sprašuješ. Ma sej glej ni pene. Sej verjamem da se zgodi. Edin prav da me je ustavil, če je res mislil da sem šel čez rdečo. Če stari nebi rekel da je tist semafor na novo narejen sploh nebi nič rekel.
Čak mal, a policaji napišejo položnico zato, ker so videli prekršek, al zato ker so mislili da si naredil prekršek (pa ga v resnici nisi)?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja, samo v tem primeru gre za dejansko in ne pravno zmoto, ko si se ze ravno odlocil malce pokomentirat.
Apollo, tu ne gre za nobeno zmoto ampak za poskus goljufije.
Ne moreš se zmotit tako, da trdiš (in napišeš kazen) da si videl da je nekdo peljal v rdečo,od tam ko gledaš se pa to ne vidi, pa še res ni bilo.
To ni pomota.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
v sloveniji semaforji delujejo tako da ko ima nekdo zeleno, imajo drugi ki sekajo njegovo pot rdeco. In ce tam ne bi bilo zelene puscice in sta imela policista zeleno, potem bi lahko upraviceno sklepala da je goba sel v rdeco. v tem primeru pa gre za nestrokovnost policista. To je sicer lahko podlaga za uvedbo disciplinskega postopka vendar vprasanje ce bi sploh bil kaznovan ker je dojel svojo zmoto preden bi po krivici kaznoval. o kaznivem dejanju tu ni govora ker ne mores dokazati naklepa. In ti sedaj to ves. In ce bos v zvezi s tem se kar trdil nekaj kar ni res bos morda za naklepno napisane lazi kdaj tudi odgovarjal.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
v sloveniji semaforji delujejo tako da ko ima nekdo zeleno, imajo drugi ki sekajo njegovo pot rdeco. In ce tam ne bi bilo zelene puscice in sta imela policista zeleno, potem bi lahko upraviceno sklepala da je goba sel v rdeco. v tem primeru pa gre za nestrokovnost policista. To je sicer lahko podlaga za uvedbo disciplinskega postopka vendar vprasanje ce bi sploh bil kaznovan ker je dojel svojo zmoto preden bi po krivici kaznoval. o kaznivem dejanju tu ni govora ker ne mores dokazati naklepa. In ti sedaj to ves. In ce bos v zvezi s tem se kar trdil nekaj kar ni res bos morda za naklepno napisane lazi kdaj tudi odgovarjal.
Ja, jest pravim da pošten policaj kaznuje samo na podlagi tistega kar sam nedvomno vidi, ne pa na podlagi tistega kar sklepa.
V naši zgodbi pa je hotel kaznovati na podlagi sklepanja, in to napačnega.

Niso vsi vozniki taki, ki bi se takoj upali protestirat in trdno stat za svojimi stališči kot tokrat naš turbobitch. Mnogi vozniki se userjejo, jih policaj zmede in mu verjamejo da so kaj spregledali, mnogi so tiho ker se ne spodobi prerekat s policajem, tud niso vsi policaji taki ki bi priznali zmoto, kakšen policaj bi naredil še detaljen pregled, ker si ga ujel na "pomoti" V vseh teh primerih pa najebe nedolžen. Dvomom da bi s kasnejšo pritožbo uspel. tvoja beseda proti policajevi.

Sicer nima veze, ampak če je imel model zeleno puščico, potem policaja nista imela zelene za naravnost. Kaj praviš? . Sklepam, ampak veš sklepanje ni vedno točno, lahko napačno sklepam.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
A sta mela bele kapice? Ker ajde, njim se še lahko zgodi ker celo upravo pokrivajo... Da se pa to zgodi nekomu na njegovem terenu je pa poden od podna.

bele kapice??? ammm...
grin1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja, samo v tem primeru gre za dejansko in ne pravno zmoto, ko si se ze ravno odlocil malce pokomentirat.
Apollo, tu ne gre za nobeno zmoto ampak za poskus goljufije.
Ne moreš se zmotit tako, da trdiš (in napišeš kazen) da si videl da je nekdo peljal v rdečo,od tam ko gledaš se pa to ne vidi, pa še res ni bilo.
To ni pomota.
A ni že nekdo napisal, da si ..... kaj že.. mal ......??
PRVIČ: Pa kje piše, da je polcaj napisal kazen??? (razen v tvojem postu)
DRUGIČ: Kaj je po tvoje zmota??? Z M O T A oz. zmotiti se..... ?? pol pa še razmisli o besedi priznati zmoto.....oz. priznanje !!???
kapišo??