ko umreš od smeha v policijskem avtu

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ena kratka zgodbica malo za sprot.

Skratka peljem se po cesti in pridem do križišča (slikca spodaj/ v priponki) Pridem po ulici Na jami. Pridem do križišča z celovško in zavijam desno.
Imel sem takle semafor:
633683150937075215_img_6357.jpg


Skratka jaz pravilno zapeljem desno ko vidim v ogledalu policijske lučke. Takoj sem videl kok je ura in čez par sto metrov me ustavijo policaji. Ustavim, lepo dam dokumente. Policaj mi reče zakaj sem šel čez rdečo. Jaz njemu hitim razlagat kako sem imel zeleno puščico. Se prerekava z policajem(mlajši) nato predlagam da parkiram avto in gremo en krog. Parkiram avto in se usedem v Octavio.
Naredimo en krog, pridemo do križišča. čakamo kakšno minuto, ko se prižge zelena puščica.
Nato 3 minute tišine (zdej sem že komaj zadrževal smeh) , mlajši policaj neumno pogleduje proti starejšemu, ki samo neumno gleda semafor. Nato mi mlajši vrne nazaj dokumente in se mi opraviči in pove da sem imel prav. Ampak tu se še ne konča :D
Končno starejši policaj spregovori: Ampak to puščico so pa moral šele danes inštalirat!
hysterical-1.gif

Sm že nekaj časa v Šiški in vem da je ta zelena puščica že prej bila tam :d

Skratka se odpeljemo do avta, se mi opravičta in odpeleta. Če se nism jokal od smeha ko sta se odpeljala :D
1149323-policajismeh.jpg
 

Priponke

  • 1149323-policajismeh.jpg
    1149323-policajismeh.jpg
    36,7 KB · Ogledi: 224

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Legenda
hysterical-1.gif
(mnogo let) Se dokaj redno peljemo tam cez in bi bilo blizje naravnost skozi krizisce in potem po Vodnikovi do cilja, ampak v resnici je pac tako, da je naravnost/levo vse polno (kljub temu, da sta dve spuri), na desno se pa dokaj hitro pocisti, pa se ljudje se ne nabirajo toliko na tistem pasu, ker je ekskluzivno desno (gremo potem gor po Sisenski in malo naokoli do cilja).

Se dobro, da ti nista poturila cesa drugega v resitev svoje blamaze ... pretecene prve pomoci ali kaj podobnega.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Meni se zdis otrocji, vecino komentarjev pravtako. Cloveka sta priznala napako in se opravicila. Vsak se zmoti, imas sreco, da ti nista sla preverjati dimenzijo pnevmatik, profil, stet povoje v prvi pomoci in taksne stvari. Verjemi, da nekaj bi nasla.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Fajn sta zajebala, sta se pa vsaj opravičila
smile-1.gif


Sicer pa ponedeljek zvečer in torek ob 14h sta bila crasha na tem križišču, zaradi vožnje v rdečo...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.396
5.901
113
pri taščici
Je mogoce krizisce pokrito s kako kamero?
Bi bilo zanimivo podpisat obdolzilni nalog, potem pa pridobit posnetek kamere. Najprej po moznosti preko vez, potem pa se uradno.
Moram enkrat posneti smotan semafor v domzalah, mengsu...naj se vtaknejo v tako slamastiko in jo naj uredijo!(upravljalci semaforjev, ze tekla debata na alterju)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.544
9.227
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Meni se zdis otrocji, vecino komentarjev pravtako. Cloveka sta priznala napako in se opravicila. Vsak se zmoti, imas sreco, da ti nista sla preverjati dimenzijo pnevmatik, profil, stet povoje v prvi pomoci in taksne stvari. Verjemi, da nekaj bi nasla.
467716-post_slo.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Legenda
hysterical-1.gif
(mnogo let) Se dokaj redno peljemo tam cez in bi bilo blizje naravnost skozi krizisce in potem po Vodnikovi do cilja, ampak v resnici je pac tako, da je naravnost/levo vse polno (kljub temu, da sta dve spuri), na desno se pa dokaj hitro pocisti, pa se ljudje se ne nabirajo toliko na tistem pasu, ker je ekskluzivno desno (gremo potem gor po Sisenski in malo naokoli do cilja).

Se dobro, da ti nista poturila cesa drugega v resitev svoje blamaze ... pretecene prve pomoci ali kaj podobnega.

Ti govoriš za drugo smer - proti šiški, on za smer proti bežigradu.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tudi ta puščica je tam že od razširitve križišča pred nekaj leti.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Meni se zdis otrocji, vecino komentarjev pravtako. Cloveka sta priznala napako in se opravicila. Vsak se zmoti, imas sreco, da ti nista sla preverjati dimenzijo pnevmatik, profil, stet povoje v prvi pomoci in taksne stvari. Verjemi, da nekaj bi nasla.

Našla bi kvečjemu prst u riti. Jebejo me policaji že nekaj časa, sploh takrat ko sem mel petko pa še pijem ne in njihov odnos je bil po večini prou odvraten.
Verjem da mi je žal ker mlajši policaj je bil zelo prijazen in se mu je videlo da mu je bedno medtem ko je stari solil pamet za brezveze. Spoštujem policaje ker nekateri res dobro delajo ampak nebo mi pa solil pamet noben policaj. Sploh ko vem da imam prav.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.945
5.475
113
Pa ti si pravi ljubavnik.......ljubiš&sovražiš jih obenem
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Lahko bi tako rekel. Načeloma jih imam raje kot jih sovražim. Na jetra mi gredo samo tisti ki so pametni. Če me lepo ustavi, je prijazen in mi da za pihat me čisto nič ne moti, ko mi bo pa začel utrujat bo pa hitr konc veselja, vedno za njega seveda. Razen hitrosti nisem dobil še nobene kazni.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Tole je spet primer, kako si policaji izmišljajo prekrške, kaznujejo, ne da bi prekršek v resnici vidli. Iz tistega mesta, na skici, kjer stoji policaj ni možno videt, kakšen semafor je gorel turbobitchu.
Sprva sta hotela turbobitcha upilit za prekršek ki ga nista videla, ko pa sta vidla da turbobitch ni eden tistih, ki bi se lepo vedel (beri skesano vse priznal), in je protestiral in trdil da prekrška ni bilo, sta se pa šele potem hotla prepričat, al nima slučajno on prav in da prekrška ni bilo. No tud taki so, ki bi jih policaj prepričal da so naredili prekršek in bi plačali.
No na njegovo srečo sta bila policaja tolk fer, da sta priznala svojo napako (niso vsi taki), in nista potem iz jeze šla gledat profile gum, nitke v rezervnih žarnicah rok trajanja prve pomoči.... nekaj bi že našla, če ne bi si pa lahko kaj drugega izmislila, saj kaj jim pa moreš.
Tako kot bo plačal tisti v sosednji temi, ki naj bi peljal v rumeno.