Kljuka - cena?

gig

Pripravnik
7. apr 2009
680
11
18
Na tovarniških kljukah so navadno tablice s tipom in serijsko številko. Če najdeš PDF na netu od take kljuke da je ta model kljuke kompatibilen s tvojim avtom se da uredit.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.296
918
113
Jeseni sem dal zmontirati na 15 let star Clio kljuko fiksno, snemljivo na dva vijaka, torej fiksno, strošek je bil okoli 220€ in še kakšnih 30€ vpis v homologacijo na tehničnem. Vtičnica 7 polna v tem primeru, ker rabim za drva vozit levo desno.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.086
618
113
ksz...
razmišljam, da bi na avto VW Touran dal gor kljuko, na kateri bo 99.5% časa uporabljena za Thule nosilec za 3 kolesa.
želim si, da bi bila skrita oz. snemljiva.

pisal sem na Šeško in Bartolj, obstaja še kdo?
prihajam iz savinjske doline.

lp
 

djpiky

Pripravnik
21. feb 2008
373
11
18
Zelo dobre
ksz...
razmišljam, da bi na avto VW Touran dal gor kljuko, na kateri bo 99.5% časa uporabljena za Thule nosilec za 3 kolesa.
želim si, da bi bila skrita oz. snemljiva.

pisal sem na Šeško in Bartolj, obstaja še kdo?
prihajam iz savinjske doline.

lp
Zelo dobre izkušnje z Bartolj. 3 mesece nazaj. Skrita kljuka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej_

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
780
36
28
Koliko je pa je približno cena in kako uredijo z senzorji zadaj, ter prikazom na kameri?
Sem videl da v nekaterih avtomobilih (kolega ima škodo) inima še nek posebej prikaz za prikolico.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
780
36
28
Aha ok, hvala. Razmišljam da bi si na svoji škodi dal kljuko in se informiram.
Kako je pa ko greš vzratno? Se senzorji izklopijo ali skozi piska
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.027
440
83
Imam tako kot na sliki, Šeškotovo, pa močno odsvetujem.
Sem že bil na popravilu z njo... Ker je okrogla se je nekaj zgodilo in ko je bil gor nosilec za kolesa se je zibala levo desno.
So brez kompliciranja popravili. Kar se tega tiče nimam pripomb. Samo se pa hudičevo težko zapira. In vprašanje kako dolgo bo ostala dobra. Ko se bo obrabila, se bo napaka verjetno ponovila.
Sem prej imel od eukrokljuke, čist skrito, pa se čist enostavno natakne in sname. pa ker ni okrogla, se ne more tako zibat.
moje izkušnje, da verjetno vse ostalo, samo okroglih ne.
Vlecne-kljuke-Stajerska-7.16-Sesko-1024x1024-.png