Kindle

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.929
5.832
113
Jaz imam onyx booxa in tu dela vse super in userfriendly. cantook mi je sicer bolj vsec kot FBreader, ampak knjige si sposodit in v miru prebrat je nestresno
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.502
246
63
Lahko opises postopek kako izgleda ta user friendly, da vem ce bi lahko tudi starse na tole naucil? Ceprav mi je cisti overkill cenovno za tale bralnik...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.929
5.832
113
Predstavljaj si tablico za penzice - okrnjene funkcije na mus. Ampak princip uporabniške izkisnje je enak kot na telefonu/tablici.

Imas brskalnik in se povezes na cobiss+ in si sposodis knjigo. Kot drugace preko neta. Mrbit bi slo naloziti se mobilno aplikacijo, ne vem, nisem probala. Zdownloadas datoteko in jo odpres v FBreaderju. Nalozene aplikacije so nanizane kot na telefonu - gres v zavihek z appi in izberes app

Zdaj, FBreader zahteva ponavadi, da ko prvic odpres knjigo, vpises geslo. Pac to, ki je za knjiznico. Potem gesla ne zahteva vec. Cantook je imel opcijo, da si v nastavitvah nastavil, da zaklenjene datoteke odpre z dolocenim geslom. To je malenkost sicer, najeda, ampak ni ovira za manj vešče.