Kaj predlagate za službeno vozilo?

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Koliko pa si visok, da ti ne bi mi premajhen avto predlagali?
Ali si omejen z zneskom in leti uporabe? Recimo avto bo moral 8 let služiti tebi in sodelavcem? Ker potem se lahko z kakšno Škodo kar malo zakolješ - pa ne da je slaba, sam na dolgi rok in veliko kilometrov in tak denar, kot ti ga dajo, potem 6- valjni motor, in ugotoviš, da BMW, Audi in Mercedez pridejo v ožji izbor.

Avto naj bi se uporabljalo približno 10 let, tem času bomo naredili 400-500 tisoč kilometrov.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Počakaj da prvo naklepa 500k potem se pa zdilita :D
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.331
3.429
113
Benflo naj kupi.

Itaq je vedno popusta na ceno v ceniku več kot 30%.
Tak da ni to nek problem.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Vzemi Superba, ti ne bo zal. V90 je super avto, nima pa nek preseze prostora zadaj.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Zdaj si vse povedal. Torej izbiraš avto zase, pa bi rad utemeljitev zakaj dražjega. Ne vem v kakem poslu si, da ti je toliko pomemben imidž. Če se boš fural po Balkanu, potem moraš vzet Pasata, njemačka kola VW, včasih so to delali v Bosni. Da boš pa zadaj kamot delal z laptopom, pa da bo zadaj prostor, potem pomaga samo prilagojena S klasa, kjer ji zmanjšajo prtljažnik, da ja na zadnjih zicih več placa. Za ostalo se bojim, da bo približno vse precej podobno med sabo. Potem je pa še opcija Sharan ali Alhambra ali podobno, tam imaš pa veliko placa zadaj. Boste lahko 3-je delai zadaj na lapijih.
Pa še en nasvet, vedno sedi za šoferjem pa omisli si še trackball za lažje delo z laptopom med vožnjo.


Katera prilagojena S klassa pa ima zmanjsan prtljaznik?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Zdaj si vse povedal. Torej izbiraš avto zase, pa bi rad utemeljitev zakaj dražjega. Ne vem v kakem poslu si, da ti je toliko pomemben imidž. Če se boš fural po Balkanu, potem moraš vzet Pasata, njemačka kola VW, včasih so to delali v Bosni. Da boš pa zadaj kamot delal z laptopom, pa da bo zadaj prostor, potem pomaga samo prilagojena S klasa, kjer ji zmanjšajo prtljažnik, da ja na zadnjih zicih več placa. Za ostalo se bojim, da bo približno vse precej podobno med sabo. Potem je pa še opcija Sharan ali Alhambra ali podobno, tam imaš pa veliko placa zadaj. Boste lahko 3-je delai zadaj na lapijih.
Pa še en nasvet, vedno sedi za šoferjem pa omisli si še trackball za lažje delo z laptopom med vožnjo.

Navadno se sedi za sovoznikom, kjer je navadno vec prostora, sploh ce spredaj nihce ne sedi. Mercedes S Lang verzija in Maybach imata celo moznost, da tisti, ki sedi zadaj desno lahko upravlja s sedezem pred seboj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Vzemite Audija A6 limo....zakaj? Ker je lep in uglajen. Jemali te bodo resno in ne bos bosanc z Bmw-jem. Pa grafitno siv naj bo. :zmaga:

Audi A6 in Volvo S90 sta trenutno zelo visoko na lestvici, takoj zatem pa BMW 5ica. Barva mora biti uglajena in tudi izvedba avta bo Luxury / Elegance oz. ne športna.
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Navadno se sedi za sovoznikom, kjer je navadno vec prostora, sploh ce spredaj nihce ne sedi. Mercedes S Lang verzija in Maybach imata celo moznost, da tisti, ki sedi zadaj desno lahko upravlja s sedezem pred seboj.
Katera prilagojena S klassa pa ima zmanjsan prtljaznik?

Res je, ko hodiva z mojim šefom z enim avtom, sedi on vedno zadaj desno, jaz pa levo. In on desno lahko upravlja z sedežem, ga tudi podre, da ima naslonjalo za noge. Ima pa BMW 740L, ker je velik fan BMWjev. Tudi 7ica nima zmanjšanega prtljažnika ker so sedeži v obeh verzijah (Navadna in Executive) v školjki notri.
 

izyalt

Zelenc'
14. sep 2016
12
3
3
Js bi reko A6 iz dveh razlogov.
1. Notranjost ima men daleč najbolj všečno.
2. Najbolj svež model je. Na trgu bo razen kakšnega malega facelifta še cca 6 let nespremenjen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Diplomat in Cash

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ne ni posel odvisen od "image", samo tako me zanima kako izgleda če se pripeljem recimo z Superbo oz. Insigno na nek dogodek. Ker nočem zdaj, da bom izgledal smešno. Sem sedel v Superbu in lahko rečem, da je za to ceno super, moram samo it se malo vozit, da spoznam še njegove druge lastnosti.

S tem stavkom si pokazal, da blefiras na polno. Druga moznos pa je da si sele vceraj postal "poslovnez".