Kaj predlagate za službeno vozilo?

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Morem mal komentirat. Meni so ful smešni teli diolomati, ki hočjo neki imidž furat. Seveda se da, ker narod plačuje. Na zunaj vse krasno, v glavah gnoj. Na cestah se vidi drugače vse mogoče avt s CD tablico, tako da tale naš diplomat more bit od kake balkanske države. Vsaj po pisanju. Da se nekam pripelje s A8 ali S je kaj več pripomogel neki državi, kot če bi prišel s pol cenejšim avtom? Naredil je le dober minus državi hehe.
Za zanimivost diplomat; v naši okolici se dec fura v Volvotu, tistem malim grdim. Avto je res da nov in opreme še pa še. Ali dedi fura miljonske posle, pod samo ima veliko zaposlenih. Se pravi, če dec dela s tamalim Volvom miljonske posle, potem bodo diplomati miljarde prinesli državi, če se prpelejo s sveto trojico?
Glede na to za kaj rabijo avto naj kupijo espace.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Saj je enostavno. Dokler drugi plačujejo pač serješ na polno, če bi moral sam, potem začneš stiskat.
Ampak tale naš Diplomat itak trola, ker ni šans, da nekdo, ki je na neki višji poziciji takšne sprašuje.
Oz. če dobro pomislim je pri nas možno, da gre za enega drekača, ki je prišel na pozicijo po političnih vezah, to bi pa šlo. Nesposoben je že dovolj, vsaj po vprašanjih, ki jih postavlja.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Sej ni važno kako in na kakem položaju je. Mogoče je res diplomat a mu je nerodno, ker ve da je mešalec zraka, brez pomena in ve da narod take ne mara.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Resno?
Če bi bilo tako, potem ne bi imel nick Diplomat in če bi se zavedal, da je moešal zraka, ne bi takih spraševal na forumu. Da naj mu mi povemo, kako bo izpadel pri NJEGOVIH strankah, ki jih mi NE POZNAMO.
Jaz pravim, da trola, druga možnost pa je, da ima IQ sobne temperature.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Pa dobro sad saj ga ni treba takoj na polno skurcat, malo še prišparaj. Deluje čisto ok, veliko boljše kot pa določeni spammerji katere imamo.
Tema pa takšna kot je, malo za zabavo. :cheer:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Pustite sedaj drekače stran in se osredotočite na vprašanje o izbiri avta.
Na podlagi napisanih želja, bo verjetno Superb najboljša izbira. Nikjer mu ne bo nerodno. Za posebne zahteve lahko zadnji kilometer najame taxi, Superba pa skrije na najbližjem parkirišču. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ker je dal kandidate za avto odpioralec, smo pozabili na dva komada, ki sta pisana 4 potnikom oz šoferju in dvem gikom na laptopu

mercedes R 4 ali 6 sedežni
in
CLS seveda

z obema bo požel več odobravanja, prestiža kot z E. pa R bo opravičil s PE v rovtu,zato dvignjen in 4 matic.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
ker je dal kandidate za avto odpioralec, smo pozabili na dva komada, ki sta pisana 4 potnikom oz šoferju in dvem gikom na laptopu

mercedes R 4 ali 6 sedežni
in
CLS seveda

z obema bo požel več odobravanja, prestiža kot z E. pa R bo opravičil s PE v rovtu,zato dvignjen in 4 matic.
Si ti kaj zadnje čase pogledal za cenami teh zadev? ;) Za 80 jurjev morda dobi ravno volan, 4 gume in 4 sedeže, to je pa to.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
ker je dal kandidate za avto odpioralec, smo pozabili na dva komada, ki sta pisana 4 potnikom oz šoferju in dvem gikom na laptopu

mercedes R 4 ali 6 sedežni
in
CLS seveda

z obema bo požel več odobravanja, prestiža kot z E. pa R bo opravičil s PE v rovtu,zato dvignjen in 4 matic.
Je napisal, da jim/mu zvezda ne odgovarja.