Kaj predlagate za službeno vozilo?

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
če iamte šoferja in ne redko zadaj sedita dva na laptopih in je plac vau, ker delate 250km potem V klasa.

dolgoprogaši in udobni in aznesljivi so E, mal počrtaš maš A6 in % serijo.

Superb ne spada v ta rang, isignie in pugiji pa...
Kombi spet ne tako kot ne karavani, mora biti prav limuzina. Potem misliš, da se Superb ne more primerjat z A6 po zadnjih sedežih? V Superbu je več prostora in tudi malo bolj udoben (širok) sedež vsaj v salonu je tako izgledalo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
gor si dal v izbor tudi E.
kdo ga zdej komu vleče?
če ma šef BMW, pa vam ta vleče, pol BMW. lahko pa se po balkonsko odločite še za isignio ali octavio.

dva modela stari primerki prvega, in isto ali model mlajše je paradna trojica bosne. se boste zlili z okolico.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
863
113
Nemore se te resno jemat, ker nakladas da so Insignie po 50k.

Mogoče je pa po konfiguratorju sestavljal, pa ni hotu bit preveč skromen :D

insignia.jpg
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Ma koji qurac sem šel tole sploh brat? :bonk:

Če šteje “imidž” potem črni S - se ve AMG, če se “špara” in je vseeno kdo in kaj je zadaj Superb ali “Oplelica” al Pugi, vse ostalo nekje vmes ...

Popravek - v novem pugiju 508 se zadaj ne da normalno sedeti - torej si morate tega nabaviti - samo za avtorja teme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Superb karavan, pri nas ga imamo in smo vsi, ki nimamo problemov z "avtomatskim menjalnikom", srečni. Zadaj je veliko prostora, pa tudi lepo se pelje. Edino obvezno moraš izklopit hill assit, ker drugače speljuje kot crknjen konj. Če se gre za imidž, pa pare na sonce in mečka S klasa.

Prva in obvezna zadeva ne glede na značko, za take relacije naj bo avtomatik.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.372
3.458
113
Audi A8L na lizing pa gasa.
Če se 2 skupaj vozita lahko ceno deliš z 2.

Ali pa Audi E tron pa bo.

Na Balkanu pa naj vojska agregat za vami vozi.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
Ksz
A odpiralec teme je sedaj sofer tega avta, al zadaj sedi?

Ker nekako mi ne sede, da bi se sofer pipal za avto, tist, ki ga placal pa bi imel Superba.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.221
113
Kaj misliš, koliko ima besede šofer pri izbiri avta? ;) In pa koliko šoferju dol visi za vtis pri stranki?
Tukaj se menežerji med sabo koljejo... ;)
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
gor si dal v izbor tudi E.
kdo ga zdej komu vleče?
če ma šef BMW, pa vam ta vleče, pol BMW. lahko pa se po balkonsko odločite še za isignio ali octavio.

dva modela stari primerki prvega, in isto ali model mlajše je paradna trojica bosne. se boste zlili z okolico.
Ne Mercedes nam ne potegne kljub temu, da je E / S razred nekako standard v takem poslu.
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Nekako sem jaz tisti, ki bom odločil, ker avto pripada meni za službene vožnje ter imam na voljo šoferja predvsem za daljše relacije. Do danes sem sedel v Audi A6, Volvo S90 in Škodi Superbu po salonih. Superb mi nekako najbolj potegne zaradi zadnjih sedežev, me pa malo skrbi imidž. S Class ali Audi A8 pa ne moremo kupiti ker to pripada pa samo top mangmentu. Največji avto, ki ga lahko imam je v rangu BMW 5, Audi A6, ... So pa jasno pritiski za čim cenejšo opcijo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.221
113
Nekako sem jaz tisti, ki bom odločil, ker avto pripada meni za službene vožnje ter imam na voljo šoferja predvsem za daljše relacije. Do danes sem sedel v Audi A6, Volvo S90 in Škodi Superbu po salonih. Superb mi nekako najbolj potegne zaradi zadnjih sedežev, me pa malo skrbi imidž. S Class ali Audi A8 pa ne moremo kupiti ker to pripada pa samo top mangmentu. Največji avto, ki ga lahko imam je v rangu BMW 5, Audi A6, ... So pa jasno pritiski za čim cenejšo opcijo.
Glej: 250km naredit po AC v E klasi ali A6-ki ali BMWju s ŠESTVALJNIKOM je popolnoma druga stvar, kot pa v Superbu. Ni vse v placu. 180km/h se peljat s šestvaljnim premijcem je nekaj drugega kot s plebejcem z 2.0 ropotalom. Saj se da, ampak ni to to.
Pa tudi s štirivaljniki so premijci konkretno bolj udobni in tišji.
In kako boš ti odločil, če ti pa očitno tvoj šefe ''sugerira'', kaj moraš vzet? Saj veš, kaj boš vzel, a ne? Sedaj očitno le še iščeš razloge, zakaj si bil racionalen :).
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Saj veš kako je to pri šefih, gledajo skozi razpredelnice situacijo. Zato pa sprašujem kako bi se nek Superb 2.0 DSG L&K obnesel na daljših vožnjah. Moramo se itak dogovorit za testno vožnjo in naredit cca.300 kilometrov, da vemo kakšna je situacija. Je pa tu še Volvo S90 D5, ki je tudi kar prostoren. Moti me edino pri Audi A6 in BMW 5, da sta dokaj športno zasnovano z manjšimi vrati in tudi športnimi sedeži zadaj.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
Nekako sem jaz tisti, ki bom odločil, ker avto pripada meni za službene vožnje ter imam na voljo šoferja predvsem za daljše relacije. Do danes sem sedel v Audi A6, Volvo S90 in Škodi Superbu po salonih. Superb mi nekako najbolj potegne zaradi zadnjih sedežev, me pa malo skrbi imidž. S Class ali Audi A8 pa ne moremo kupiti ker to pripada pa samo top mangmentu. Največji avto, ki ga lahko imam je v rangu BMW 5, Audi A6, ... So pa jasno pritiski za čim cenejšo opcijo.
Superba bi jaz odpisal...
Testiraj ga na zadnjih sedezih, kjer ga bos uporabljal.
Tu marsikateri avto dosti slabse deluje kot spredaj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Superba si je enkrat predsednik Turk omislil. Ne sicer 2.0 tdi ampak 3.6 (a kolk že )bencin. Superb sedaj ne premore več kot 2.0.
Če vam je pomemben zunanji izgled, potem 5,6,E.
Če vam je oprema, potem bo treba iti po superba ali kaj podobnega..
Volvo 90 bo za 50 jurjev tudi bolj oskubljen.
Insignija pa 508 pa mi nekako ne paseta v ta okvir
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Superge si je enkrat predsednik Turk omislil. Ne sicer 2.0 tdi ampak 3.6 (a kolk že )bencin. Super ne premore več kot 2.0.
Če vam je pomemben zunanji izgled, potem 5,6,E.
Če vam je oprema, potem bo treba iti po superba...
Volvo 90 bo za 50 jurjev tudi bolj oskubljen
To vem, da imajo nekatere vlade in ambasade tudi Superbe v svoji floti. Volvo S90 ali Audi A6 ali BMW 5 bi lahko opremili tam do nekje 70-80 k evrov.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.470
113
Volvo...

Eja nočeš ker je "mesarski...
BosanskoMotornoWozilo pa...hja sej praviš da boš pokrival balkan :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Nekako sem jaz tisti, ki bom odločil, ker avto pripada meni za službene vožnje ter imam na voljo šoferja predvsem za daljše relacije. Do danes sem sedel v Audi A6, Volvo S90 in Škodi Superbu po salonih. Superb mi nekako najbolj potegne zaradi zadnjih sedežev, me pa malo skrbi imidž. S Class ali Audi A8 pa ne moremo kupiti ker to pripada pa samo top mangmentu. Največji avto, ki ga lahko imam je v rangu BMW 5, Audi A6, ... So pa jasno pritiski za čim cenejšo opcijo.

Zdaj si vse povedal. Torej izbiraš avto zase, pa bi rad utemeljitev zakaj dražjega. Ne vem v kakem poslu si, da ti je toliko pomemben imidž. Če se boš fural po Balkanu, potem moraš vzet Pasata, njemačka kola VW, včasih so to delali v Bosni. Da boš pa zadaj kamot delal z laptopom, pa da bo zadaj prostor, potem pomaga samo prilagojena S klasa, kjer ji zmanjšajo prtljažnik, da ja na zadnjih zicih več placa. Za ostalo se bojim, da bo približno vse precej podobno med sabo. Potem je pa še opcija Sharan ali Alhambra ali podobno, tam imaš pa veliko placa zadaj. Boste lahko 3-je delai zadaj na lapijih.
Pa še en nasvet, vedno sedi za šoferjem pa omisli si še trackball za lažje delo z laptopom med vožnjo.
 

Diplomat

Pripravnik
20. apr 2019
43
3
8
Zdaj si vse povedal. Torej izbiraš avto zase, pa bi rad utemeljitev zakaj dražjega. Ne vem v kakem poslu si, da ti je toliko pomemben imidž. Če se boš fural po Balkanu, potem moraš vzet Pasata, njemačka kola VW, včasih so to delali v Bosni. Da boš pa zadaj kamot delal z laptopom, pa da bo zadaj prostor, potem pomaga samo prilagojena S klasa, kjer ji zmanjšajo prtljažnik, da ja na zadnjih zicih več placa. Za ostalo se bojim, da bo približno vse precej podobno med sabo. Potem je pa še opcija Sharan ali Alhambra ali podobno, tam imaš pa veliko placa zadaj. Boste lahko 3-je delai zadaj na lapijih.
Pa še en nasvet, vedno sedi za šoferjem pa omisli si še trackball za lažje delo z laptopom med vožnjo.
Ni samo Balkan je veliko tudi Avstirje, Nemčije, itd. Bom šel na testno vožnjo z Passatom in Superbom. Seveda iščem utemlejitev, saj sem se sedaj 4-5 let vozil z BMW 5ico. Aja zakaj pa je boljše sedeti za šoferjem, kot za sovoznikom?