Izlet v London

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Torej, v spomladanskih dneh bi z punco odšel na krajši izlet v London in bi potreboval malo pomoči in nasvetov.

To bo za mene oz. naju prvi večji odhod v tujini in s tem tudi nimam nikakršnih izkušenj. Šla bi za 3-4 dni, ker bi mogoče še konec poletja odšla za 3-4 na kakšno drugo lokacijo v tujini.

Gledal sem hotele preko www.easyhotel.com in me najprej zanima, če to sploh vredu izbira. Pa tudi cene, ki se gibljejo okrog £150 za 2 osebi in 3 nočitve se mi zdijo dokaj ugodne.

Zaj pa mi še vi povejte, če je moja izbira sploh vredu in na kaj še naj razmišljam pri celotni organizaciji in izvedbi izleta.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Sicer ne vem kaj vama je pomembno da vidita, sam če hočeš videti ta glavne zadeve Londona, potem po moje rabiš vsaj en teden, pa še to moraš dobro splanirati.

Preberi si moj potopis, boš našel skoraj vse kar je tam za videti, pa mislim, da je bil tudi stempiran dobro. Določene zadeve lahko vidiš samo ob določenih dnevih oz. urah tako, da je načrtovanje zelo pomembno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je relativno, ker turisti imajo različne želje pri ogledih. Mene v Londonu ni niti najmanj mikalo zgubljanje časa po muzejih, za katere rabiš precej časa.

V 3-4 dneh bosta lahko pogledala komercialo (glavne znamenitosti) in dobila vtis o mestu. Iz mojega potopisa je razvidno, da je to možno lepo na easy v takem času....
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Mi gremo gor dobra 2 tedna, rezerviral smo pa pri slovenskemu župniku gor, pocen
wink-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Sej tud mene preveč ne zanimajo muzeji in podobno. OK, šel bi pogledat voščene lutke drugače pa bi si ogledal palačo, parlament, london eye, ipd.
 

Mihail

Pripravnik
1. sep 2007
167
0
16
Se strinjam. Mene tisti muzeji in to niso ravno privlačili. Tudi sam priporočam Primrose Hill s katerega je res lep pogled čez cel London. Potem kakšen Camden Town v nedeljo. Mi smo šli še na nogometno tekmo. Tudi zanimivo za videt, sploh če primerjaš s slovensko 1. (vaško) ligo...
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
v londonu najdeš par dobrih muzejev, ki so res vredni ogleda: natural history museum, science museum, Museum of London, Hampton Court Palace, ... Priporočam, ker niso dolgočasni v tistem slabem pomenu "muzeja". Sicer je pa v lodonu ogromno zabavnih stvari, ki jih lahko počneš al pa enostavno uživaš v vsakdanjem utripu..