Iščem osebo za pomoč pri poslovanju

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
mamica je že odprla s.p. samo ji noben ni povedu da v primeru česarkoli s.p. ne gre v stečaj ampak jamči z vsem svojim premoženjem, torej dejansko ne rabiš hipoteke na hišo ker jo je mama pravzaprav že zastavla samo tega še ne ve
smile-1.gif

S.p. imet za gambling,.. ah ja vsak dan neki novga
smile-1.gif

S.P. sem odprl zaradi ogromnega povpraševanja strank. Pri gemblanju je 50-50% možnost, tukaj se igra z glavo.

Tipično za Slovence je, da obsojajo preden kaj poskusijo. Ogromno članov je pri meni, ki so bili na začetku skeptični, sedaj pa jim je žal, da niso že prej začeli.

V anketi, ki sem jo opravil 9.decembra, sem vprašal člane tudi kako mnenje imajo o sistemu. Nekaj odgovorov si oglejte na spodnjem linku:

http://gyazo.com/d4fe409ad30dc2fbe9d724b5f672a339
http://gyazo.com/d902c3bd62257e65d4e0b0af6f8c302d
http://gyazo.com/019b7477b9520a9672cae492c4f8360a

Lep pozdrav
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Jaz sem napisal, da me zanimajo izključno stave. Drugi finančni produkti, me resnično ne zanimajo. Da pa živi 5% ljudi od stav je pa bosa. Kakšen 0,1 promil od tistih, ki stavijo pa recimo da. Vsekakor razumem, da v primeru izgube povišuješ stave, tu si že pušnil 100%.
Tisti, ki lahko z singli pokaže po par mesecih pozitivno nulo, je za mene že pravi strokovnjak. Takemu, dam denar brez problema, samo hočem dokaze. Lahko pa, tukaj gor objavljaš par mesecev stave, pa lahko potem preverimo kako si uspešen. Do sedaj, še nisem spoznal takšnega, ki bi bil po par mesecih, vsaj na nuli.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik karamarko pravi:
Kot je že nekdo napisal.. par dni zapored napiši tu 5-10 stav 'dobitnih' in bomo videli kako uspešna je tvoja napoved.

Ne moremo kar na slepo investirat več 10k eur v nekoga, ki nima nobenega kapitala, garancije itd.

Ali kako si to predstavljaš? S tisto pogodbo si lahko ubrišemo rit, ko ti mrkneš z našim denarjem..

Denar boš imel ti na svojem računu na stavnici, torej boš sam upravljal z njim in ga lahko dvignil samo na svoj račun. Jaz ne bom imel tvojega denarja v lasti.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Realman pravi:
Jaz sem napisal, da me zanimajo izključno stave. Drugi finančni produkti, me resnično ne zanimajo. Da pa živi 5% ljudi od stav je pa bosa. Kakšen 0,1 promil od tistih, ki stavijo pa recimo da. Vsekakor razumem, da v primeru izgube povišuješ stave, tu si že pušnil 100%.
Tisti, ki lahko z singli pokaže po par mesecih pozitivno nulo, je za mene že pravi strokovnjak. Takemu, dam denar brez problema, samo hočem dokaze. Lahko pa, tukaj gor objavljaš par mesecev stave, pa lahko potem preverimo kako si uspešen. Do sedaj, še nisem spoznal takšnega, ki bi bil po par mesecih, vsaj na nuli.

Moj sistem ne temelji na tem, da po zgrešeni stavi dviguješ vložek. Sistem temelji na tem, da samo v primeru pozitivnega/uspešnega mesca ponovno preračunaš procentualni vložek na posamezno stavo glede na trenutno banko. V primeru, da je negativen mesec, ostane vložek enak, dokler spet ni narejen profit. Me veseli, da bom torej prvi s katerim boš dolgoročno naredil profit.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
S svojim raziskovanjem si samo pokazal svoje umske sposobnosti in svojo psihično moč, kjer pozornost preusmerjaš na stvari katere niso pomembne in za njih tudi zapravljaš svoj čas. Slabo izkoriščen čas je zapravljen čas. Od njega nimaš nobenih koristi. Si pa pokazal svojo zainteresiranost in najverjetneje tudi to, da te mika. V primeru sodelovanja, verjamem, da se boš v roku 1 leta mi opravičeval zaradi svojih neumnih postov in poseganja v privat življenje ljudi, kateri pri tem poslu nimajo nič.

Lep pozdrav
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
........ Žal sem tukaj videl, da je vse preveč takih, ki v življenju niso niti knjige v roki držali, da bi razširili svoj um razmišljanja. Nesmiselno mi je ponavljati, da športne stave tukaj nimajo nobenega pomena in da se igrajo zgolj, ker imajo v povprečju najboljši donos...
.Lep pozdrav

Kar nekaj nas je tu gor še od starih časov mobisuxa, in mi se že bližamo 40-temu letu in imamo tudi nekaj več življenskih izkušenj tudi s catchthecash, stavnicami, borzo, fx-om, opcijami, ruleto, vseživo,........zato ne podcenjuj starejših če ti poskušamo (mogoče res na mal robat način) prenest te izkušnjue. Recimo iščeš nekoga ki bi investiral 20k eur v tvoj sistem ki verjetno temelji na športnih stavah in se sprašuješ zakaj nikogar ne zanima?!
Prvo vprašanje bo, zakaj se gre? ne poveš točno,...samo da gre in hkrati ne gre za športne stave ampak nek sistem? Ugibam, ampak pomoje gre za Martingale na športnih stavah?! če ne veš kaj je to poguglaj,...., Kar je čist razumljivo da je za vsakega pri 20-ih nezlomljiv dobitni sistem,....
evil.gif
Dokler ne vidiš 16 rdečih zapored na ruleti ali 12 zaporednih zgubarskih poslov na forexu....in verjamem da tega še nisi doživel, ko pa boš bo prepozno, ker takrat gre VSE u maloro ...in tu mislim vse, pretekli, sedasnji, prihodnnji zaslužki, donosi, prihranki, krediti, hiše, hipoteke,VSE gre.
Drugo vprašanje bo kako garantiraš? A ti sploh veš koliko časa špara povprečen slovenčkek 20k eur? recimo 200/mesec je to v 8 letih (8 [cenzura] let). ti bi garantiral z neko pogodbo, hmmm hvala ampak ne.
in naslednje vprašanje, zakaj ne vzameš kredita, zakaj si ne sposodiš pri sorodnikih? Ta odgovor vsaj vemo, nimaš jajc ker bi se igral s tujim denarjem in pobiral provizijo.
Edina možnost, da s tem legalno in relativno dobro služiš je, da narediš privlačno spletno stran in privlačen produkt ki ga prodajaš, tudi v tujini. Kot sem ti rekel v tujini nekateri dobro služijo s tipi za raznorazne stvrai od stavnic, ruletnih sistemov, borznih nasvetov itd,....pa se noben ne ukvarja sam s trgovanjem ker vsi vejo da garancije ni.

lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
K tistemu, ki se bo nategnil s tabo, bo tvoja mami šla na ustni zagovor, ne ti. Razen, če ti tiči pašejo?
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Drugače pa priznam evo, mene zanima , pomojem nisem edini, kdo pa ne bi zaslužil 100% v enem letu zdej ko so obresti 2% in se moraš namatrat za 6 ali 7 %. lih zaradi preteklih izkušenj so uporabniki skeptičmni in nezauplljivi
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Poglej... Apollo8 te je že malo višje opozoril, v kakšne vode se spuščaš. Jaz verjamem, da se imaš ti za drugačnega, ampak verjemi, da on vidi stvari take kot so. Brez osebnih mnenj, češ "jaz pa že nisem tak."

Kar nekaj uporabnikov Alterja se je že opeklo na takšen ali drugačen način - ali z Forexi, delnicami NKBM, podrejenimi obveznicami, drugimi delnicami, igrami na srečo, piramidnimi shemami... malo poglej nazaj zgodovino Alterja o raznih "super sistemih" ki so jih začeli oglaševati tukaj gor, zagotovljeni donosi, super dobiček, možnost izgube minimalna itd. Če leto ali dve pa so se odpirali topici "Kako naj pridem do denarja."

In ne moreš verjeti - vis ti "super sistemi" so se oglaševali na identičen način, kot ot počneš seedaj ti. Podobnost je kot jajce jajcu. samo ime je drugačno, obljube pa enake. Vključno z "piši mi na PM," "več info na ZS," "se bomo zmenli za sestanek" ipd.

Ali zdaj razumeš skepso uporabnikov? Potem razumeš tudi to, kar so ti zgoraj napisali - da zavaruješ njihov vložek ali pa napišeš nekaj "ziher" stav (5 - 10) za probo, da se vidi, kako in kaj... Saj veš, "free sample"

In ne slepi se s tem, da tvoja družina in družinski člani nimajo nič s tem in da deluješ samostojno. deluješ na mamin s.p. Dokler je dobiček, je super, fino, fajn, ko pa bodo rožice odcvetele, pa ne boš nastradal ti, temveč tvoja družina - v prvi vrsti mama. Za tvoje igrice jamči z vsem svojim premoženjem, upam, da se zavedaš tega? da se nekdo pozanima o osebi s katero ima opravka (kot je recimo Pbutec o kreditih), je povsem normalna v poslovnih vodah, tudi podatki so javno dostopni. Zavedaj se, da če recimo 3, 4mesece ne zmoreš plačati računov na s.p. (med te spadajo tudi terjatve zaradi morda slabih pogodb), bodo blokirali tudi osebne račune, ne samo s.p. - osebni račun tvoje mame. In če ne bo zmogla plačevat kredita, se bo banka brez pomisleka vsedla na hipoteko. Pa magari za banalne zneske...

Prav tako upam, da razumeš, da vsi zatrižejo z ušesi, ko slišijo "jaz bi rad pomagal..." Takih ljudi ni, sigurno jih ni v poslovnih vodah.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
........ Žal sem tukaj videl, da je vse preveč takih, ki v življenju niso niti knjige v roki držali, da bi razširili svoj um razmišljanja. Nesmiselno mi je ponavljati, da športne stave tukaj nimajo nobenega pomena in da se igrajo zgolj, ker imajo v povprečju najboljši donos...
.Lep pozdrav

Kar nekaj nas je tu gor še od starih časov mobisuxa, in mi se že bližamo 40-temu letu in imamo tudi nekaj več življenskih izkušenj tudi s catchthecash, stavnicami, borzo, fx-om, opcijami, ruleto, vseživo,........zato ne podcenjuj starejših če ti poskušamo (mogoče res na mal robat način) prenest te izkušnjue. Recimo iščeš nekoga ki bi investiral 20k eur v tvoj sistem ki verjetno temelji na športnih stavah in se sprašuješ zakaj nikogar ne zanima?!
Prvo vprašanje bo, zakaj se gre? ne poveš točno,...samo da gre in hkrati ne gre za športne stave ampak nek sistem? Ugibam, ampak pomoje gre za Martingale na športnih stavah?! če ne veš kaj je to poguglaj,...., Kar je čist razumljivo da je za vsakega pri 20-ih nezlomljiv dobitni sistem,....
evil.gif
Dokler ne vidiš 16 rdečih zapored na ruleti ali 12 zaporednih zgubarskih poslov na forexu....in verjamem da tega še nisi doživel, ko pa boš bo prepozno, ker takrat gre VSE u maloro ...in tu mislim vse, pretekli, sedasnji, prihodnnji zaslužki, donosi, prihranki, krediti, hiše, hipoteke,VSE gre.
Drugo vprašanje bo kako garantiraš? A ti sploh veš koliko časa špara povprečen slovenčkek 20k eur? recimo 200/mesec je to v 8 letih (8 [cenzura] let). ti bi garantiral z neko pogodbo, hmmm hvala ampak ne.
in naslednje vprašanje, zakaj ne vzameš kredita, zakaj si ne sposodiš pri sorodnikih? Ta odgovor vsaj vemo, nimaš jajc ker bi se igral s tujim denarjem in pobiral provizijo.
Edina možnost, da s tem legalno in relativno dobro služiš je, da narediš privlačno spletno stran in privlačen produkt ki ga prodajaš, tudi v tujini. Kot sem ti rekel v tujini nekateri dobro služijo s tipi za raznorazne stvrai od stavnic, ruletnih sistemov, borznih nasvetov itd,....pa se noben ne ukvarja sam s trgovanjem ker vsi vejo da garancije ni.

lp

Iskreno povedano sem prebral prvih nekaj vrstic in sem vedel kam vodi ta odgovor. Popolnoma napačen pogled imate na celoten sistem, na to kar počnem in kar ponujam. Imam trimestno število strank trenutno a med njimi ni kakega, ki bi igral z večjim kapitalom. Kaj misliš, da imam jaz njihov denar?

VSAKA STRANKA, VSAKA OSEBA, VSAK ČLAN IMA SVOJ DENAR NALOŽEN NA SVOJ RAČUN NA PRIPOROČENI STAVNICI IN Z NJIM UPRAVLJA. DRŽI SE SAMO MOJEGA SISTEMA, MOJIH PRAVIL IN UPOŠTEVA MOJE NASVETE.

Moj prvi post je bil namenjen temu, da iščem osebo, katera bi poiskala večje investitorje oz. ljudi z večjim začetnim kapitalom. Vsaka stranka bo imela svoj račun in sama bo lahko upravljala z denarjem. Moja naloga je, da mu svetujem in ga usmerjam. Tukaj pa pride na vrsto tudi pogodba, kjer je zapisano, da je dobiček nad 100% donosom moja provizija, da v primeru padca banke lahko preneha, da pogodba velja 1 leto, da ima sam vpliv nad denarjem...

JAZ NIMAM DOSTOPA DO TEGA DENARJA. JAZ SAMO SVETUJEM KAKO IGRATI, KAJ IGRATI, KAKO SE ODZIVATI, KAJ POČETI IN O ČEM RAZMIŠLJATI. Vi se prostovoljno odločite ali boste igrali to kar sem vam jaz svetoval. V sistemu pa se seveda vse počne tako kot jaz rečem.

Upam, da smo zdaj razjasnili stvari. Ker vidim, da 99% oseb, ki je komentiralo ta post, si ni prebralo mojega sistema.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Drugače pa priznam evo, mene zanima , pomojem nisem edini, kdo pa ne bi zaslužil 100% v enem letu zdej ko so obresti 2% in se moraš namatrat za 6 ali 7 %. lih zaradi preteklih izkušenj so uporabniki skeptičmni in nezauplljivi
smile-1.gif

Veliko takih strank imam, ki so bili zelo skeptični na začetku. Vem kaj govorim. Razumem, da je vsak skeptičen ko vidi nekoga, ki ponuja zaslužek. Na dan gre mimo nas ogromno priložnosti. Nekatere so večje, nekatere manjše. Če ne zgrabimo nobene, smo še vedno tu kjer smo obstali.

Lep pozdrav
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Morda off:

Če sem jaz prijavljen recimo v spletni stavnici in pripeljem 10 novih čalnov, vsak ima vložek recimo 1000€. Ali dobim kakšen bonus/ugodnost/dobroimetje od stavnce?

Sam nisem v teh vodah, zato skušam razumet tale "sistem..."
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Vsi ki to beremo bi radi zaslužili vsaj 6% na leto , prepričaj nas da vložimo pri tebi. Zaenkrat nas še nisi,...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Dejmo presekat debato (ki je sicer precej zabavna, priznam vmes sem sel po dolgem casu se na FB stran chemtrailarjev), ker nas Niki nabija v prazno. Dej zogobrc, nalimaj zadnjih 10 stav, da vidimo ali ti gre ali ne.
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
457
2
18
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
........ Žal sem tukaj videl, da je vse preveč takih, ki v življenju niso niti knjige v roki držali, da bi razširili svoj um razmišljanja. Nesmiselno mi je ponavljati, da športne stave tukaj nimajo nobenega pomena in da se igrajo zgolj, ker imajo v povprečju najboljši donos...
.Lep pozdrav

Kar nekaj nas je tu gor še od starih časov mobisuxa, in mi se že bližamo 40-temu letu in imamo tudi nekaj več življenskih izkušenj tudi s catchthecash, stavnicami, borzo, fx-om, opcijami, ruleto, vseživo,........zato ne podcenjuj starejših če ti poskušamo (mogoče res na mal robat način) prenest te izkušnjue. Recimo iščeš nekoga ki bi investiral 20k eur v tvoj sistem ki verjetno temelji na športnih stavah in se sprašuješ zakaj nikogar ne zanima?!
Prvo vprašanje bo, zakaj se gre? ne poveš točno,...samo da gre in hkrati ne gre za športne stave ampak nek sistem? Ugibam, ampak pomoje gre za Martingale na športnih stavah?! če ne veš kaj je to poguglaj,...., Kar je čist razumljivo da je za vsakega pri 20-ih nezlomljiv dobitni sistem,....
evil.gif
Dokler ne vidiš 16 rdečih zapored na ruleti ali 12 zaporednih zgubarskih poslov na forexu....in verjamem da tega še nisi doživel, ko pa boš bo prepozno, ker takrat gre VSE u maloro ...in tu mislim vse, pretekli, sedasnji, prihodnnji zaslužki, donosi, prihranki, krediti, hiše, hipoteke,VSE gre.
Drugo vprašanje bo kako garantiraš? A ti sploh veš koliko časa špara povprečen slovenčkek 20k eur? recimo 200/mesec je to v 8 letih (8 [cenzura] let). ti bi garantiral z neko pogodbo, hmmm hvala ampak ne.
in naslednje vprašanje, zakaj ne vzameš kredita, zakaj si ne sposodiš pri sorodnikih? Ta odgovor vsaj vemo, nimaš jajc ker bi se igral s tujim denarjem in pobiral provizijo.
Edina možnost, da s tem legalno in relativno dobro služiš je, da narediš privlačno spletno stran in privlačen produkt ki ga prodajaš, tudi v tujini. Kot sem ti rekel v tujini nekateri dobro služijo s tipi za raznorazne stvrai od stavnic, ruletnih sistemov, borznih nasvetov itd,....pa se noben ne ukvarja sam s trgovanjem ker vsi vejo da garancije ni.

lp

Iskreno povedano sem prebral prvih nekaj vrstic in sem vedel kam vodi ta odgovor. Popolnoma napačen pogled imate na celoten sistem, na to kar počnem in kar ponujam. Imam trimestno število strank trenutno a med njimi ni kakega, ki bi igral z večjim kapitalom. Kaj misliš, da imam jaz njihov denar?

VSAKA STRANKA, VSAKA OSEBA, VSAK ČLAN IMA SVOJ DENAR NALOŽEN NA SVOJ RAČUN NA PRIPOROČENI STAVNICI IN Z NJIM UPRAVLJA. DRŽI SE SAMO MOJEGA SISTEMA, MOJIH PRAVIL IN UPOŠTEVA MOJE NASVETE.

Moj prvi post je bil namenjen temu, da iščem osebo, katera bi poiskala večje investitorje oz. ljudi z večjim začetnim kapitalom. Vsaka stranka bo imela svoj račun in sama bo lahko upravljala z denarjem. Moja naloga je, da mu svetujem in ga usmerjam. Tukaj pa pride na vrsto tudi pogodba, kjer je zapisano, da je dobiček nad 100% donosom moja provizija, da v primeru padca banke lahko preneha, da pogodba velja 1 leto, da ima sam vpliv nad denarjem...

JAZ NIMAM DOSTOPA DO TEGA DENARJA. JAZ SAMO SVETUJEM KAKO IGRATI, KAJ IGRATI, KAKO SE ODZIVATI, KAJ POČETI IN O ČEM RAZMIŠLJATI. Vi se prostovoljno odločite ali boste igrali to kar sem vam jaz svetoval. V sistemu pa se seveda vse počne tako kot jaz rečem.

Upam, da smo zdaj razjasnili stvari. Ker vidim, da 99% oseb, ki je komentiralo ta post, si ni prebralo mojega sistema.

Lep pozdrav

Tole mi pa sedaj ni jasno
17758-icon_confused.gif


V prejšnjih postih govoriš, da ti potencialni kandidat zaupa v upravljanje 10k-20k in ti ta budget obračaš (kakorkoli že).

Sedaj pa trdiš, da denarja ti nimaš, da ga kandidati sami obračajo po tvojih nasvetih
sprasujem se.gif


V celi temi si 10x obrnil zadevo in verjetno nobenemu ni več jasno, kaj je tvoj produkt in zakaj je tako dober
evil.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Poglej... Apollo8 te je že malo višje opozoril, v kakšne vode se spuščaš. Jaz verjamem, da se imaš ti za drugačnega, ampak verjemi, da on vidi stvari take kot so. Brez osebnih mnenj, češ "jaz pa že nisem tak."

Kar nekaj uporabnikov Alterja se je že opeklo na takšen ali drugačen način - ali z Forexi, delnicami NKBM, podrejenimi obveznicami, drugimi delnicami, igrami na srečo, piramidnimi shemami... malo poglej nazaj zgodovino Alterja o raznih "super sistemih" ki so jih začeli oglaševati tukaj gor, zagotovljeni donosi, super dobiček, možnost izgube minimalna itd. Če leto ali dve pa so se odpirali topici "Kako naj pridem do denarja."

In ne moreš verjeti - vis ti "super sistemi" so se oglaševali na identičen način, kot ot počneš seedaj ti. Podobnost je kot jajce jajcu. samo ime je drugačno, obljube pa enake. Vključno z "piši mi na PM," "več info na ZS," "se bomo zmenli za sestanek" ipd.

Ali zdaj razumeš skepso uporabnikov? Potem razumeš tudi to, kar so ti zgoraj napisali - da zavaruješ njihov vložek ali pa napišeš nekaj "ziher" stav (5 - 10) za probo, da se vidi, kako in kaj... Saj veš, "free sample"

In ne slepi se s tem, da tvoja družina in družinski člani nimajo nič s tem in da deluješ samostojno. deluješ na mamin s.p. Dokler je dobiček, je super, fino, fajn, ko pa bodo rožice odcvetele, pa ne boš nastradal ti, temveč tvoja družina - v prvi vrsti mama. Za tvoje igrice jamči z vsem svojim premoženjem, upam, da se zavedaš tega? da se nekdo pozanima o osebi s katero ima opravka (kot je recimo Pbutec o kreditih), je povsem normalna v poslovnih vodah, tudi podatki so javno dostopni. Zavedaj se, da če recimo 3, 4mesece ne zmoreš plačati računov na s.p. (med te spadajo tudi terjatve zaradi morda slabih pogodb), bodo blokirali tudi osebne račune, ne samo s.p. - osebni račun tvoje mame. In če ne bo zmogla plačevat kredita, se bo banka brez pomisleka vsedla na hipoteko. Pa magari za banalne zneske...

Prav tako upam, da razumeš, da vsi zatrižejo z ušesi, ko slišijo "jaz bi rad pomagal..." Takih ljudi ni, sigurno jih ni v poslovnih vodah.

Vem, da si s tem odgovorom želel samo dobro a tudi sam si se zmotil v 99%. Ne morem verjeti, da je toliko oseb komentiralo a še do zdaj nihče ni razumel sistema. Res neverjetno.

To kar ti bom zdaj napisal si dobro preberi in boš takoj spremenil pogled.

S.P. imam odprt zato, ker mi stranke plačujejo naročnino. Stroškov za svoje delovanje nimam skoraj nič. Razen spletna stran in tisti prispevki mesečni ter akontacija davka za vsak mesec.

Denar, ki ga imam na stavnici je namenjen investiranju. To je moj denar s katerim vplačujem svoje stave in se držim svojega sistema. Opečti se tukaj ne morem, saj imam vpogled v gibanje kapitala cel čas.

Jaz tukaj ne igram nobenih iger na srečo. Sem samo oseba, ki svetuje kako investirati svoj denar, za to pa tudi prejemam plačila svojih strank.

Stranke ne dajo meni svojega denarja, ki ga namenijo investiranju, pač pa ga nakažejo na stavnico (Pinnacle, Bet365) do katere imajo SAME dostop. Jaz nimam dostopa do njihovega denarja. Oni upoštevajo moja navodila in moj sistem.

Jaz sem samo svetovalec, ki je svojim strankam v manj kot 7 mescih dvignil začetni kapital za 140%, kar pa je nora številka in verjamem da se bo v prihodnosti še samo povečala.

Post ni bil namenjen PROMOVIRANJU samega sebe, pač pa ISKANJU pomočnika.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Vsi ki to beremo bi radi zaslužili vsaj 6% na leto , prepričaj nas da vložimo pri tebi. Zaenkrat nas še nisi,...

Jaz vas ne prepričujem. Jaz sem post napisal z namenom, da najdem osebo, ki bi mi pomagala poiskati stranke z večjim začetnim kapitalom in se dogovorila za sestanke.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Dejmo presekat debato (ki je sicer precej zabavna, priznam vmes sem sel po dolgem casu se na FB stran chemtrailarjev), ker nas Niki nabija v prazno. Dej zogobrc, nalimaj zadnjih 10 stav, da vidimo ali ti gre ali ne.

Zadnjih 10 stav imaš napisanih na spletni strani www.mark-picks.com pod statistiko. Na leto je odigranih 2000 singlov, zakaj je 10 stav pomembnih? Prosim, preberi si moj sistem večkrat in boš spremenil svoj pogled na celotno zadevo. Pod zavihkom Blog je tudi objavljen članek, kjer je vidno gibanje kapitala od avgusta naprej.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Morda off:

Če sem jaz prijavljen recimo v spletni stavnici in pripeljem 10 novih čalnov, vsak ima vložek recimo 1000€. Ali dobim kakšen bonus/ugodnost/dobroimetje od stavnce?


Sam nisem v teh vodah, zato skušam razumet tale "sistem..."

To je odvisno od stavnice, če bi ti dale kaki bonus. Nekatere imajo, druge ne.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
evo imam rešitev: poslušaj dobro: Recimo da imam nekaj našparanega, da poznam tudi nekaj ljudi ki bi šli mogoče v to, in da bi želel sprobati svoj sistem. Vendar 1. denarja pod razno ne dam iz rok in 2. na misel mi ne pride da bi kar nakazal 100 ali 200 eur za nek sistem za katerega ne vem zakaj se sploh gre,...

Uvedi "BREZPLAČNO TESTIRANJE SISTEMA ZA 3 MESECE", zraven pa še "PROSTOVOLJNI PRISPEVKI" in bomo sprobali in venrjamem da kdor bo dobil bo rade volje kaj prispeval za razvoj sistema in potem tudi kupil.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.