Iščem osebo za pomoč pri poslovanju

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Pozdravljeni.

Ukvarjam se z načinom investiranja, ki na dolgi rok prinaša lep dobiček. Sistem je zelo varen in učinkovit. Prav tako imam uradno registrirano podjetje, ki se ukvarja s to vrsto svetovanja.

Moje stranke so trenutno ljudje z manjšimi/povprečnimi dohodki. Odločil sem se, da bom trg zelo segmentiral, saj želim pod svoje stranke privabiti ljudi, ki imajo malo več pod palcem.

Zdaj pa iščem osebo, ki ima kaka poznanstva ali pa se lahko dokoplje do teh ljudi, katerim ne bi bilo težko 10-20 tisoč eur vložiti v investicijo. Stvar je sledeča:

Investicija, s katero se ukvarjam prinaša 100% dobiček. S takimi ljudmi, ki bi vložili večje zneske, bi podpisal pogodbo, kjer bi bilo zapisano, da je pogodba veljavna 1 leto. Če je v 1 letu dobiček do ali točno 100% glede na vplačan kapital, lahko stranka prostovoljno dvigne denar in uživa v dobičku. Vse kar je nad 100% dobička narejenega pa so moje obresti. Stranka ima lahko vpogled v gibanje kapitala, če želi. V pogodbo bi se tudi dodalo, da bi v primeru padca začetnega kapitala za 25% (kar se še nikoli ni zgodilo v mojem delovanju), lahko dvigne preostali znesek in preneha z investiranjem. To pomeni, da pri teh vrsti investicije stranka ne more zapraviti denarja in da je zelo zelo malo rizično, da sploh pade začetni kapital za 25%.

Imam tudi vprašanje. Če se stranka odloči, da vloži v moj sistem in denar preda meni, ga jaz lahko naložim na banko in na stavnico? Mislim, da bi potem moral to biti prispevek ali karkoli podobnega, ker je neke vrste moj prihodek. Nevem kako poteka to po zakonodaji.

Oseba, ki bi mi pomagala pri tem poslovanju, bi bila odgovorna za iskanje takih ljudi. Ljudi, ki so pripravljeni, potrpežljivi in disciplinirani ter pripravljeni vložiti denar v to. Skupaj z mano bi potem šel na dogovorjene termine s to stranko in bil pomočnik pri tem.

Njegov delež bi bil 10% od končnega dobička povrnjene investicije. Kar pomeni, da če stranka vloži 20.000 EUR in se investicija izkaže za zelo uspešno ter se banka poveča v 1 letu za 200%, kar bi pomenilo, da je trenutno stanje 60.000 EUR. Od tega gre 100% dobička k stranki, preostalih 20.000 EUR pa je obresti, katere po pogodbi pripadajo meni. Od tega bi moj pomočnik imel 2000 EUR. Zdaj pa, če se k sodelovanju pridobi 20 ljudi, je to v 1 letu 40.000 EUR dobička za pomočnika, katerega delo je, da se nauči moj sistem in pomaga meni...RAZMISLITE!
V primeru uspešnega sodelovanja, se lahko delež tudi bistveno poveča. Dobro delo je bilo zmeraj nagrajeno.

Po 1 letu se pridobijo spet nove stranke, že obstoječe stranke pa vložijo še več denarja, ker vidijo, da je investicija uspešna. To pomeni, da pomočnik lahko že v 2-3 letih postane POPOLNOMA FINANČNO NEODVISNA oseba in živi življenje, katerega je vedno želel.

Ponujam vam priložnost. Na vas je, kako jo boste izkoristili in koliko truda ste pripravljeni vložiti.
Pričakuje se popolna predanost in pomoč.

Zainteresirani mi pišite na: info@mark-picks.com , ZADEVA: Pomočnik pri Mark sistemu

V mailu je potrebno napisati osebne podatke, izkušnje in kratek opis zakaj ste primerni za to delo.

http://www.mark-picks.com

Lep pozdrav
 
Nazadnje uredil moderator:

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
A ga se niste banal?

Zakaj bi me banali, ko pa uradno ponujam delo?

Mogoče zato, ker misliš da se dan danes investira samo v delnice? Priporočam, da razširiš svoj pogled na družbo. Dan danes ljudje bogatijo z aplikacijami, kjer mački govorijo.

Lep pozdrav
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ker si navadni nategun. Ko vtipkam Ime Priimek s.p. v google, mi prve 3 zadetke vrže Pozor nateg!
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Aha,športne stave,super!
cheer.gif

Pri teh zadevah se vedno pojavi samo eno ključno vprašanje: ZAKAJ HUDIČA RABITE DENAR INVESTITORJEV,ČE STE SAMI TAKO USPEŠNI??
(odg: scena je približno enaka kot pri vedeževalcih...vprašaj se,zakaj mora vedeževalec služiti denar s tem,da vedežuje drugim? Če bi bil res tako dober kot razglaša da je,bi znal napovedati dvig in padec delnic,nihanje forexa,sedmico na loteriji,itd...
evil.gif
)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Najlažje se je igrati s tujim denarjem. Do sedaj je že toliko zaslužil, da niti s.p.ja ne more odpreti in ima njegova baba popoldanski s.p., on pa hkrati socialno pomoč vleče.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Aha,športne stave,super!
cheer.gif

Pri teh zadevah se vedno pojavi samo eno ključno vprašanje: ZAKAJ HUDIČA RABITE DENAR INVESTITORJEV,ČE STE SAMI TAKO USPEŠNI??
(odg: scena je približno enaka kot pri vedeževalcih...vprašaj se,zakaj mora vedeževalec služiti denar s tem,da vedežuje drugim? Če bi bil res tako dober kot razglaša da je,bi znal napovedati dvig in padec delnic,nihanje forexa,sedmico na loteriji,itd...
evil.gif
)

Še enkrat več bom odgovoril na podoben način kot sem na drugih forumih. Poudarek je na sistemu investiranja. Zakaj športne stave? Ker imajo v povprečju večji donos kot pa katero koli borzno trgovanje oz. trgovanje z binarnimi opcijami, forex ipd. Povprečen donos je 93% na določeno stavo.

Tudi sam investiram a mogoče od viška glava boli? Ne bi rekel.

Ljudje dan danes živijo v coni udobja in ne upajo izkoristit priložnosti, saj se bojijo neuspeha. Tukaj sem omenil samo, da iščem pomoč pri poslovanju. Več informacij lahko podam tudi na sestanku na 4 oči.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Najlažje se je igrati s tujim denarjem. Do sedaj je že toliko zaslužil, da niti s.p.ja ne more odpreti in ima njegova baba popoldanski s.p., on pa hkrati socialno pomoč vleče.

SP je napisan na mojo mamo, saj sem študent, ki opravlja diplomo. V primeru odprtja spja na svoje ime, bi s tem izgubil status rednega študenta. Študiram pa marketing na EPF Maribor.

Lep pozdrav
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Pri tem pa obupano iščeš naivneže? Študent ali socialni problem, isto sranje ...
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Evo me, evo me! Tukaj sem. Mam 20 jurjev.

Kako bos zavaroval moj vlozek v "zelo varen in ucinkovit sistem" ? Ker ne verjamem da mas tolk lepe ucke ...
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Pri tem pa obupano iščeš naivneže? Študent ali socialni problem, isto sranje ...

Trg želim segmentirati na ljudi z večjim dohodkom. Celotna stvar bi bila pod pogodbo o sodelovanju in pogledu v upravljanje banke same stranke. Trenutno so moje stranke ljudje z nižjim/povprečnim dohodkom. Z mano že od vsega začetka.

Sam iščem priložnosti za prihodnost, ker verjamem v svoj sistem, ki se je v tem obdobju izkazal za uspešnega.
Denar mi ni problem, saj imam urejeno življenje in živim kot nadpovprečen študent brez štipendije. Vse sem dosegel z lastno iznajdljivostjo, hkrati pa še finančno skrbim za svoje najbližje.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darkstar66 pravi:
Evo me, evo me! Tukaj sem. Mam 20 jurjev.

Kako bos zavaroval moj vlozek v "zelo varen in ucinkovit sistem" ? Ker ne verjamem da mas tolk lepe ucke ...

Podpisala bova pogodbo v kateri ti zagotavljam dobiček v roku 1 leta. Sam boš imel vpogled v gibanje celotnega kapitala, tako da boš lahko spremljal gibanje banke. V primeru, da banka pade za 25% (kar se še do zdaj ni zgodilo a je potrebno omenit) boš imel možnost prenehanja in boš lahko dvignil denar ven. Tako ti zagotavljam, da več kot 25% ne boš izgubil. Verjamem pa, da bo tvoja banka samo še narasla.

Če si zainteresiran, se lahko tudi dobiva na sestanku, kjer bi ti razložil ostale podrobnosti. Prav tako želim, da se podpiše pogodba o sodelovanju, tako da je vse črno na belem.

Lep pozdrav
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Zakaj športne stave? Ker imajo v povprečju večji donos kot pa katero koli borzno trgovanje oz. trgovanje z binarnimi opcijami, forex ipd. Povprečen donos je 93% na določeno stavo.

oTudi sam investiram a mogoče od viška glava boli? Ne bi rekel.

Super poanta,ampak zakaj potem rabiš denar investitorjev,če imaš sam 93% donos pri stavah? Ni nobene logike....
(razen če daš garancijo??)
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Zakaj športne stave? Ker imajo v povprečju večji donos kot pa katero koli borzno trgovanje oz. trgovanje z binarnimi opcijami, forex ipd. Povprečen donos je 93% na določeno stavo.

oTudi sam investiram a mogoče od viška glava boli? Ne bi rekel.

Super poanta,ampak zakaj potem rabiš denar investitorjev,če imaš sam 93% donos pri stavah? Ni nobene logike....
(razen če daš garancijo??)

Sam ne rabim denarja investitorjev pač pa ponujam investicijo ljudem z višjim dohodkom. Tako jaz kot tudi stranka bova oba imela na koncu korist od tega, saj bom pobral provizijo dobička, stranka pa bo brez kakršnegakoli dela lahko dvignila svoj dobiček po koncu 1 leta. Lahko pa se odloči za nadaljevanje, kar verjamem da se tudi bo.

Ne želim imeti čim več strank, pač pa omejitev 20 pravih, saj bi z večjimi vložki tudi zbijal kvote na stavnicah, kar bi pomenilo manjši donos na posamezno stavo.

Lep pozdrav
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
A ga se niste banal?

Zakaj bi me banali, ko pa uradno ponujam delo?

Mogoče zato, ker misliš da se dan danes investira samo v delnice? Priporočam, da razširiš svoj pogled na družbo. Dan danes ljudje bogatijo z aplikacijami, kjer mački govorijo.

Lep pozdrav

Ja mas prav. Ampak na racun tistih, ki nimajo denarja. Tistih, z manjsimi in povprecnimi dohodki. Drugi ne kupujejo takih oslarij.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darkstar66 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
A ga se niste banal?

Zakaj bi me banali, ko pa uradno ponujam delo?

Mogoče zato, ker misliš da se dan danes investira samo v delnice? Priporočam, da razširiš svoj pogled na družbo. Dan danes ljudje bogatijo z aplikacijami, kjer mački govorijo.

Lep pozdrav

Ja mas prav. Ampak na racun tistih, ki nimajo denarja. Tistih, z manjsimi in povprecnimi dohodki. Drugi ne kupujejo takih oslarij.

Se popolnoma strinjam s tabo. Imam primer strank, kjer začnejo z minimalno priporočeno banko, katero priporočam. Res je, da če začnejo s 400 eur in v pol leta pridejo na 800 eur, se to ne sliši veliko. Je pa vseeno investicija v kateri se je začetni kapital brez kakršnegakoli truda povečal za 100%.

Moj cilj je zato pridobiti stranke, ki spadajo med nadpovprečne mesečne dohodke, kjer bi ob vložku 20 tisoč eur, lahko že v pol leta naredili 100% dobiček glede na investicijo. V pogodbi bi bilo zapisano, da nad 100% pripada meni, torej bi naslednja pol leta investiral za svojo investicijo. Na koncu verjamem, da bo tako stranka kot jaz zadovoljna, saj je profit bil narejen.

Lep pozdrav
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Zakaj športne stave? Ker imajo v povprečju večji donos kot pa katero koli borzno trgovanje oz. trgovanje z binarnimi opcijami, forex ipd. Povprečen donos je 93% na določeno stavo.

oTudi sam investiram a mogoče od viška glava boli? Ne bi rekel.

Super poanta,ampak zakaj potem rabiš denar investitorjev,če imaš sam 93% donos pri stavah? Ni nobene logike....
(razen če daš garancijo??)

Investitorje rabi zato, da ima lahko on 93% donos
evil.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik komar89 pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Zakaj športne stave? Ker imajo v povprečju večji donos kot pa katero koli borzno trgovanje oz. trgovanje z binarnimi opcijami, forex ipd. Povprečen donos je 93% na določeno stavo.

oTudi sam investiram a mogoče od viška glava boli? Ne bi rekel.

Super poanta,ampak zakaj potem rabiš denar investitorjev,če imaš sam 93% donos pri stavah? Ni nobene logike....
(razen če daš garancijo??)

Investitorje rabi zato, da ima lahko on 93% donos
evil.gif

93% donos je glede na povprečno odigrano kvoto 1,93 na stavnici, na kateri se vplačujejo tekme. Jaz ne rabim investitorja, da bi investiral vame. Jaz rabim investitorja, ki bo investiral v sistem, kateri mu bo prinesel dobiček, jaz pa bom imel samo končno provizijo glede na dobiček, katerega mu bom ustvaril s svojim sistemom.

Lep pozdrav
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Zakaj bi investitor investiral v sistem in zakaj ne direktno v stave (preko tvojih super nasvetov,od katerih bi pač pobral nagrado)?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.