Iščem osebo za pomoč pri poslovanju

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik softi pravi:
mam idejo.

dej ti novači ljudi pod istimi pogoji kot so tvoji z izjemo:
- izstopijo lahko na 20% izgube
- tebi 50% dobička

si za?

Pozdravljen.

O takih podrobnostih bi se dogovorila na kakem terminu, kjer bi tudi podpisala pogodbo o sodelovanju. Lahko pa ti povem, da bi tudi to bila dobra ideja. Če si zainteresiran za kak termin, mi napiši v zasebno sporočilo pa se dogovoriva.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:

Lahko ti dam od 20000€ naprej do polovice vrednosti nepremičnine tvojih staršev.

Vprašaj starše, če mi zastavijo hišo
cheer.gif

In človek je mrknil...
cheer.gif

Žal nisem bil dosegljiv, zato pa zdaj odgovarjam na vse komentarje.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Toliko bom samo omenil/opozoril...

Si (ne)talentiran nogometaš, ki vse tekme presediš na klopi. Denarja iz tega ne bo in ker si malo v nogometu in športu, misliš, da si pojedel vso nogometno pamet. Tako so razmišljali tudi Kariæ, pa Šukalo, ko jem več nogomet ni šel...

Zatorej ne se čudit, če bo ob sumljivo velikih zaporednih vložkih in izplačilih (kar kvota 1.93 nedvomno je) naredilo "Tok, tok, policija"

Pozdravljen.

Moj sistem in stvari, ki si jih zgoraj omenjal so kot noč in dan. Ne ukvarjam se z ničemer podobnim kot so se to Karič in ostala druščina. V primeru, da si pripravljen sodelovati, mi napiši pod zasebno sporočilo in se dogovoriva za morebiten termin.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik karamarko pravi:
Ti boš v zaporu, konkretno tepen ali pa mrtev v roku enega leta.

Povej mi zakaj bi šel v zapor? Počnem enake stvari kot to počnejo na borzi dan danes investitorji, le da sem jaz uspešnejši.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik en3rgie pravi:
če pri 25% izgubi prenehaš sodelovanje, zakaj bi ti potem sploh dajal 100% če nimaš dovoljenja zastaviti več kot 75% osnove... pač potem enostavno manj vložiš...

Vsak dan se igra z 10-15% kapitala. V primeru, da je na koncu mesca kapital padel za 25%, lahko investitor preneha s sodelovanjem. Do sedaj je bil samo 1 mesec padec banke za 5,2%, ostali so bili pozitivni. Zato je 25% tudi neki maximum, do katerega ne verjamem, da bo prišlo.

Lep pozdrav
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Problem je,da non stop ponavljaš,naj ti pišejo v zasebna sporočila. Tukaj odgovori na vprašanje,ali si pripravljan zastaviti svojo hišo ali hišo staršev kot garancijo,če ti nekdo vloži večji znesek?
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Tako je, mu daš tistih 25%, ki jih lahko izgubiš, vložki pa so naj taki, kot da bi igral s celotno banko.

Pa garantiram... nobena online stavnica te ne bo dolgo gledala, če boš na veliko služil. Preverjeno. Sem imel momente, ko se mi je sralo na polno, pa me je bet365 kar lepo odpikal in blokiral račun.

Preračunan vložek je glede na celotno banko, zato se igra s celotno banko. Bet365 je ena izmed najslabših stavnic, kar lahko tudi preveriš na oddsportal.com . Sam igram na Pinnacle Sports, ker imajo visoke limite na vplačane single.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Tako je, mu daš tistih 25%, ki jih lahko izgubiš, vložki pa so naj taki, kot da bi igral s celotno banko.

Pa garantiram... nobena online stavnica te ne bo dolgo gledala, če boš na veliko služil. Preverjeno. Sem imel momente, ko se mi je sralo na polno, pa me je bet365 kar lepo odpikal in blokiral račun.


Jap, poznano, zaklenejo te s tem da imaš max stavo 10 eur, pol se pa slikaj.....na srečo je stavnic zdaj en miljavžent tisočin pomoje tega ne delajo več ker greš pač k drugi, tretji,...stoti

Drugače pa je stran izredno dobro narejena, manjka pa statistika tvojih preteklih napovedi, tista statistika na strani meni ni razumljiva !?
Če res zaupaš v svoj sistem 100% si sposodi, zakreditiraj, prodaj kar imaš in ni vrag da nabereš par 10k eur in jih investiraj pa boš vidu če gre, če si samodiscipliniran, kakšni bodo npr. občuutki če bo banka prva dva meseca rdeča, kaj če boš enormno dobil itd in potem boš laže nekoga drugega prepričal v vlaganje pče boš sam investiral noter,....

Potrebno je izbrati stavnico, kjer so visoki limiti. To je vsekakor Pinnacle Sports, katero tudi najbolj priporočam. Na voljo je 10 zadnjih napovedi. Vsak kupec pa še ima v svojem paketu statistiko za 50 odigranih tekem nazaj. Sam sem začel s 5000EUR in sem trenutno na 12000EUR. Zakaj ne bi z uspešnim sistemom privabil ljudi z večjim kapitalom in od tega tudi imel korist? Zato iščem partnerja, ki bi se dogovorjal s takimi ljudmi za sestanke in podobne stvari, zraven pa še lepo bral provizijo na koncu.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Problem je,da non stop ponavljaš,naj ti pišejo v zasebna sporočila. Tukaj odgovori na vprašanje,ali si pripravljan zastaviti svojo hišo ali hišo staršev kot garancijo,če ti nekdo vloži večji znesek?

Sam prodajam sistem. Vsaka investicija je rizična a v tem primeru je riziko zelo zelo majhen, pa še to lahko odnehaš. Hkrati pa še lahko vsak dan spremljaš gibanje kapitala. Seveda ne bom ničesar zastavljal, ko pa se vsaka stranka prostovoljno odloči za to. V pogodbi bodo tudi vsi zapisani detajli. Do sedaj je bil največji padec banke na koncu mesca za 5,2%. Torej je 25% res eden izmed večjih MAXIMUMOV, do katerega ne verjamem da lahko pride.

Lep pozdrav
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Si me prepričal. Koliko denarja ti prinesem s sabo na termin oz. sesatnek?
nahrung002.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Si me prepričal. Koliko denarja ti prinesem s sabo na termin oz. sesatnek?
nahrung002.gif

Najprej sestanek, pogoji, pogodba in nato lahko začneva. Prosim, da mi pod zasebno sporočilo napišeš s kot si in kdaj bi se lahko sestala.

Lep pozdrav
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:

Sam prodajam sistem. Vsaka investicija je rizična a v tem primeru je riziko zelo zelo majhen, pa še to lahko odnehaš. Hkrati pa še lahko vsak dan spremljaš gibanje kapitala. Seveda ne bom ničesar zastavljal, ko pa se vsaka stranka prostovoljno odloči za to.

V postu na prvi strani si napisal tole:
Podpisala bova pogodbo v kateri ti zagotavljam dobiček v roku 1 leta. Sam boš imel vpogled v gibanje celotnega kapitala, tako da boš lahko spremljal gibanje banke. V primeru, da banka pade za 25% (kar se še do zdaj ni zgodilo a je potrebno omenit) boš imel možnost prenehanja in boš lahko dvignil denar ven. Tako ti zagotavljam, da več kot 25% ne boš izgubil. Verjamem pa, da bo tvoja banka samo še narasla.

Besedo "ZAGOTAVLJAM" si uporabil celo dvakrat!
Sedaj pa govoriš "seveda ne bom nič zastavljal"
13.gif

Kako lahko nekomu nekaj zagotavljaš,hkrati pa nisi pripravljen prevzeti niti najmanjšega tveganja???
Tole ne gre skupaj
ne-ne-1.gif
zame si nekredibilen...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Tukaj jst nekaj ne razumem. Če je produkt res tako hudičevo dober, zakaj ne gre mama po kredit za 50k€, čez pol leta ga bo že lahko odplačala. Pa še v roki ji bo ostalo 30k€ (če zelo zaokroženo vračunam vse stroške, obresti...)

S temi 30k€ bo čez naslednjega pol leta še 30k€ več v roki. in tako vsake pol leta X€ več...

Pa moreš bit nor, da tako idejo trosiš po forumih. Jst spakiram kufre, pa na alter sam še slikce pošiljam v stilu Wernerja
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.429
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Pa moreš bit nor, da tako idejo trosiš po forumih. Jst spakiram kufre, pa na alter sam še slikce pošiljam v stilu Wernerja
wink-1.gif

Tapravga si izbral s krompirjem v gatah in kreditom v CHF
hysterical-1.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:

Sam prodajam sistem. Vsaka investicija je rizična a v tem primeru je riziko zelo zelo majhen, pa še to lahko odnehaš. Hkrati pa še lahko vsak dan spremljaš gibanje kapitala. Seveda ne bom ničesar zastavljal, ko pa se vsaka stranka prostovoljno odloči za to.

V postu na prvi strani si napisal tole:
Podpisala bova pogodbo v kateri ti zagotavljam dobiček v roku 1 leta. Sam boš imel vpogled v gibanje celotnega kapitala, tako da boš lahko spremljal gibanje banke. V primeru, da banka pade za 25% (kar se še do zdaj ni zgodilo a je potrebno omenit) boš imel možnost prenehanja in boš lahko dvignil denar ven. Tako ti zagotavljam, da več kot 25% ne boš izgubil. Verjamem pa, da bo tvoja banka samo še narasla.

Besedo "ZAGOTAVLJAM" si uporabil celo dvakrat!
Sedaj pa govoriš "seveda ne bom nič zastavljal"
13.gif

Kako lahko nekomu nekaj zagotavljaš,hkrati pa nisi pripravljen prevzeti niti najmanjšega tveganja???
Tole ne gre skupaj
ne-ne-1.gif
zame si nekredibilen...

Ja, ker sem prepričan v svoje besede. Trenutno še nimam v lasti nobene nepremičnine ali česarkoli podobnega, da bi lahko zastavljal. Večkrat sem že poudaril, da je to prostovoljna odločitev. Sodelovanje na lastno roko. Potrebno je samo začeti in v roku 1-2 tednov je sistem popolnoma razumljiv in smiseln. Veliko lažje bi bilo, če bi ti osebno razložil celotno stvar, ker mislim, da še nimava enakega pogleda na sam sistem. Stranka dejansko sama upravlja s kapitalom in denar vloži na svoj račun na stavnici. Nato pa investira po mojih navodilih.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Tukaj jst nekaj ne razumem. Če je produkt res tako hudičevo dober, zakaj ne gre mama po kredit za 50k€, čez pol leta ga bo že lahko odplačala. Pa še v roki ji bo ostalo 30k€ (če zelo zaokroženo vračunam vse stroške, obresti...)

S temi 30k€ bo čez naslednjega pol leta še 30k€ več v roki. in tako vsake pol leta X€ več...

Pa moreš bit nor, da tako idejo trosiš po forumih. Jst spakiram kufre, pa na alter sam še slikce pošiljam v stilu Wernerja
wink-1.gif

Če bi sam imel možnost kredita, bi ga takoj vzel. Imam tudi 2 člana, ki sta vzela kredit in sledita mojemu sistemu. Na forum sem objavil, da iščem osebo, ki bi mi pomagala poiskati ljudi, ki bi bili pripravljeni investirati po mojem sistemu. Na koncu bi vsi imeli korist od tega. Sam imam dovolj informacij, da vem o čem govorim.

Lep pozdrav
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Glede na to da prodajaš pakete po športnih panogah, me zanima, če za te tudi garantiraš pozitivno nulo
evil.gif

Jaz ti takoj plačam paket, če bo res na pozitivni nuli po 1 ali 3 mesecih. Samo jaz plačam po preteklem času, če bo res prinašal dobiček.
Pa še to, če tvoj sistem temelji na progresivnem stavljenju, sva že zaključila.
stupid-1.gif
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Realman pravi:
Glede na to da prodajaš pakete po športnih panogah, me zanima, če za te tudi garantiraš pozitivno nulo
evil.gif

Jaz ti takoj plačam paket, če bo res na pozitivni nuli po 1 ali 3 mesecih. Samo jaz plačam po preteklem času, če bo res prinašal dobiček.
Pa še to, če tvoj sistem temelji na progresivnem stavljenju, sva že zaključila.
stupid-1.gif

Ob nakupu vsaj dveh paketov je vključena tudi garancija v primeru negativnega mesca. To je investiranje, ki traja vsaj 1 leto preden se govori o velikih dobičkih. Ne želim izpostavljati športnih stav.

Lep pozdrav
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.