iPhone nosilec za kolo

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Živjo.

Kupujem nosilec za kolo in izbiram med tema dvema: Izbira 2 .

Ali ima kdo kakšne izkušnje s temi nosilci ali podobnimi? Uporabljal ga bom na gorcu in me zanima koliko vplivajo vibracije na telefon. Zaščita je dobra, ni pa vsemogoča.

Ogledal sem si tudi SW za telefon in še izbiram med Cyclemeter . Kater je boljši? Meni je pomembno, da ne prenaša veliko podatkov in je najbolj user-friendly. Pa mora omogočat import/export tur.

Hvala za pomoč.
Aleš
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Alternativa?
smile-1.gif
Res pa je, da ni zunanje zaščite.

http://www.breffo.com/social.html
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Če se voziš kot kulturen državljan je vseen drek. Če pa ne pol pa pozabi na te nosilce in iphone na balanci. Pol ti jaz raje šenkam eno torbico, ki ima sicer enga ježka odtrganega, če se ti ljubi šivat in jo daš na okvir. Baterijo ti bo pa požrlo 1,2,3, tja do 4 urce še nekak prenese, kar je pa več pa rabiš battery pack. Jaz sem obupal in si kupil GPS, tkole z iphonom je vse rekreativno in za hec.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Aha.
rolleyes-1.gif
To je tud mene zanimal. Kako se obnese na vedno rukajočih se poteh in gazeh. Torej, boljali manj ne pride v poštev nobena varianta. Do sedaj sem imel na turah vedno sprintan natančen zemljevid, pa sem se dostikrat izgubil, ker je preveč poti in odcepov. Mogoče bo res boljše, če si kupim GPS. Hvala za info.